Keystone logo
UNICAF - Cours en français

UNICAF - Cours en français

UNICAF - Cours en français

Tanıtım

Unicaf, Birleşik Krallık, ABD, Avrupa ve Afrika'daki saygın üniversitelerle çalışan, yetersiz hizmet verilen pazarlara uygun fiyatlı ve kaliteli yüksek öğretim sağlayan lider çevrimiçi platformdur.

Unicaf , Afrika'daki ve dünyadaki öğrencilere çevrimiçi olarak kaliteli yüksek öğrenim dereceleri sağlamak için İngiltere, ABD, Avrupa ve Afrika üniversiteleriyle ortaklaşa çalışmaktadır . Mevcut ortaklar arasında Liverpool John Moores Üniversitesi (İngiltere) bulunmaktadır. Suffolk Üniversitesi (İngiltere), Doğu Londra Üniversitesi (İngiltere), California Üniversitesi Riverside Uzantısı (ABD) ve Unicaf Üniversitesi (Afrika).

Öğrenci vizesi düzenlemeleri sıkılaştıkça üniversitelere verilen devlet desteğinin azalması, çevrimiçi teslimat modelleri aracılığıyla gelişmekte olan pazarlara ulaşma fırsatı sunuyor; Bu, üniversitelerin göz ardı edemeyeceği bir faktördür. Unicaf , kişiye özel ortaklık modeli ile Sahra altı Afrika gibi gelişmekte olan pazarlarda çevrimiçi eğitim için katalizör olmayı hedefliyor.

Gelişmekte olan ekonomiler, yükseköğretime kayıtlı artan öğrenci sayısı ve geleneksel kurumlar inşa etmenin yüksek maliyetleriyle baş edemiyor. E-öğrenme, kaliteli yüksek öğretime erişimin konum, öğrenim ücretleri veya akademik kaynaklara erişim eksikliği ile sınırlı olmamasını sağlamak için mümkün olan en iyi çözümdür.

Teknolojideki son gelişmelerle birlikte, çevrimiçi eğitim, geleneksel sınıf eğitimi kadar etkili olabilir. Unicaf'ın hizmet kalitesi ve öğrenciler için olağanüstü bir çevrimiçi deneyim sağlama konusundaki uzmanlığı, Unicaf'ın tüm ortaklıklarını başından beri çok başarılı kılmıştır .

Konumlar

  • Larnaca

    Bureau administratif de Chypre Old International Airport, 7130, Larnaca

    sorular