We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Tanıtım

Hakkımızda

Unicaf, çeşitli kurslar sunmak için University of Suffolk ile ortaklık kurmuştur.

Suffolk Üniversitesi Hakkında

University of Suffolk, Birleşik Krallık'taki üniversite geleneklerinin en iyilerini özümseyen ve bunları yirmi birinci yüzyılın izleyici kitlesi ve modern bir istihdam ve girişimcilik dünyası ile uyumlu hale getiren, dönüştürücü bir üniversitedir. Açık ve anında etki yaratan, kendine özgü, gelişen bir akademik topluluğuz. Amacımız, bireylerin ve toplulukların yaşamlarını daha iyiye doğru değiştirmektir.

Unicaf ile ortaklık hakkında

Suffolk Üniversitesi ve Unicaf arasındaki ortaklık, çok çeşitli profesyonellerin ihtiyaçlarına tamamen çevrimiçi olarak sunulan yenilikçi öğrenim çözümleri ve programları sunmak için her iki kuruluşun kaynaklarını ve yeteneklerini bir araya getiriyor.

Unicaf, mevcut en cömert burs programlarından biridir. Program, Afrika'da ikamet eden öğrencileri desteklemekte ve Suffolk Üniversitesi ile ortaklaşa sunulan çevrimiçi programlara çok daha düşük maliyetle çalışma fırsatı sunmaktadır.

Unicaf Burs Programının birincil amacı, yetersiz hizmet alan bölgelerde yaşayan öğrenciler için eğitimi uygun fiyatlı hale getirmek ve onlara ileri düzeyde akademik çalışmaları sürdürme ve uluslararası kabul görmüş nitelikler kazanma fırsatları sağlamaktır.

Ortaklık aracılığıyla sunulan programlar, öğrencilerin küresel pazarda istihdama hazırlanmalarını ve eğitim yatırımlarının geri dönüşünü almalarını sağlamayı amaçlayan uluslararası bir bakış açısıyla sunulur. Unicaf, Suffolk Üniversitesi'nin çevrimiçi dağıtım ortağı olarak, çok düzeyli öğrenci desteğine güçlü bir vurgu ile tamamlanan son teknoloji bir e-öğrenme ortamı sağlayarak Üniversitenin programlarını çevrimiçi olarak kullanılabilir hale getirir.

Ortaklar, kalite, yenilikçi öğretim ve öğrenim sağlanması ve sürekli mesleki gelişimin sağlanması konusunda geniş deneyime sahiptir.

Suffolk Üniversitesi, programların akademik kalitesinden sorumludur ve dereceleri verir.

Unicaf, İngiltere'deki Suffolk Üniversitesi'nin uzaktan çevrimiçi dağıtım için onaylanan Üniversite ödüllerine çevrimiçi öğrencilerin işe alınması, kabul edilmesi, kaydedilmesi ve desteklenmesinden sorumlu küresel dağıtım ortağıdır. Başarıyla tamamlayan mezunlar University of Suffolk ödülü alacaklardır.

programlar

University of Suffolk, lisans adaylarına aşağıdaki eğitim programları için ÇEVRİMİÇİ ÇALIŞMA için birçok heyecan verici fırsat sunmaktadır:

 • MSc Halk Sağlığı
 • İş İdaresinin Başı
 • BA İşletme Yönetimi
 • BSc Bilgisayar
 • LLB Yasası

Üniversite yaklaşımının ayrılmaz bir parçası, e-öğrenme kurslarının öğrenme tasarımı ve öğrencilerin üst düzey eleştirel analiz, yansıtma ve problem çözme becerileri geliştirmelerine yardımcı olacak kurumsal taahhüttür.

Çevrimiçi Deneyim

Çevrimiçi öğrenme, sunduğu birçok avantaj nedeniyle yüksek öğretimde devrim yarattı. Çevrimiçi bir öğrenci olarak, kendi hızınızda ve zamanında, çok daha düşük bir maliyetle öğrenebilirsiniz.

Ancak dereceniz için çevrimiçi çalışmak da bazı soruları ve endişeleri gündeme getirebilir. Bu yeni ve bilinmeyen bir deneyim, dolayısıyla ne bekleyeceğiniz ve sürecin nasıl gelişeceği konusunda kararsız kalmanız doğaldır.

Öğrenci Danışmanınız tüm süreç boyunca size en baştan rehberlik edecek ve ilk iletişimden mezuniyete kadar her adımda sizi desteklemek için orada olacak olsa da, Çevrimiçi Öğrenme Deneyimine giriş olarak aşağıdaki kısa vurguları da sunuyoruz.

Çevrimiçi Öğrenmenin Önemli Noktaları

Dersleriniz online ortamda gerçekleşecektir. Size uygun olan herhangi bir zamanda giriş yapabilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda, eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerle iletişim kuracak, atanan metinleri okuyacak, dijital materyallere erişecek, ödevleri gönderecek ve diğer öğrencilerin ödevleri hakkında yorum yapacaksınız. Her hafta en az iki ayrı gün oturum açmanız gerekmekle birlikte, düzenli ve daha sık katılımdan elbette büyük fayda sağlayacaksınız.

Çevrimiçi kurs deneyiminiz, öğrenciler için en uygun öğrenme deneyimini kolaylaştırmak için tasarlanmış gelişmiş bir öğrenme yönetim sisteminde gerçekleşecektir. Fakülte ve diğer öğrencilerle iletişim kurmak için kullanacağınız eğitim platformuna ek olarak, size vurgulama, açıklama ekleme, yer imleri oluşturma, arama, indirme ve kendi kendini değerlendirme olanağı sunan e-ders kitaplarına da erişebileceksiniz.

Her modül, belirli bir düzeyde bir ödül elde etmek için gereken derinlik ve genişlik beklentisiyle uyumlu olacak şekilde dikkatlice planlanmıştır. Uluslararası anlaşmalara uygun olarak, her ödül, başarıyı gelecekteki işverenler ve diğer yüksek öğretim kurumları için taşınabilir ve şeffaf kılmak için bir dizi kredi olarak ifade edilir. Her programdaki öğrenme aktivitelerini planlarken, ortalama bir öğrencinin 1 'kredi' elde etmek için toplam çalışma süresinin yaklaşık on saatini ayıracağı beklentisi vardır (bu yaklaşım tüm hazırlık çalışmalarını, okuma, yazma, değerlendirme görevlerini, iletişim kurmak için harcanan zamanı içerir) tartışma forumlarında veya sanal seminerlere ve çalıştaylara katılmak). Örnek olarak, sekiz hafta süren 20 kredilik bir modüle katılan bir adayın, modülün öğrenme çıktılarını elde etmek ve değerlendirmeleri tamamlamak için her hafta ortalama 25 saat (toplam 200 saat) çalışma süresi ayırması beklenebilir. . Bu konuda katı ve kesin bir kural olmasa da (örneğin, öğrenme materyallerini okuyup anlamaları veya yazılı çalışmaları tamamlamaları için geçen süre açısından her adayın benzersiz bir profili olacaktır), aşağıdaki görev listesi yardımcı olabilir programınızı başarıyla tamamlamak için gerekli olan zaman taahhüdünü anlamanız için:

Tipik bir modülde, adaylardan her hafta şunları yapmaları istenecektir:

 • Modülde belirtilen ve eğitmen tarafından yönlendirilen haftalık etkinlik planına göre çalışma zamanlarını planlayın.
 • E-kitaplardan ve diğer kaynaklardan vaka çalışması ve arka plan materyallerini okuyun
 • Tartışma forumlarına katılın, katkıları okuyun, katkıda bulunun ve belirli soruları yanıtlayın
 • Oluşturulan biçimlendirici görevleri hazırlayın (örneğin, geri bildirim için bir soruya yanıt taslağı gönderin)
 • Yazılı ödevler hazırlayın ve bunları resmi işaretleme ve geri bildirim için son tarihe kadar gönderin (genellikle bu haftalık bir görev değildir, ancak normalde bir modülün sonunda gerekli olabilir)
 • Öğrendiklerinizi yansıtın ve modülle ilgili deneyiminizi eğitmenlerinize ve akran grubunuza geri bildirin

Bir kampüs sınıfına benzer şekilde, çevrimiçi öğrenme deneyimi, fakülte ve diğer öğrencilerle kapsamlı katılım ve etkileşim içerecektir. Danışmanlar, öğretim asistanları ve öğretim uzmanlarıyla iletişim kurmak için çevrimiçi forumu da kullanacaksınız.

Derecenizi başarıyla tamamladığınızda, Suffolk Üniversitesi'ndeki iki yıllık mezuniyet töreninden birine katılmaya hak kazanacaksınız.

Modül dizileri talebe bağlı olarak yılda birden çok kez başlar, bu nedenle yıl boyunca birden fazla kez kayıt olma ve derece programınıza başlama fırsatına sahip olursunuz, böylece size çoğu yüz yüze programda sıklıkla bulunmayan esnekliği sağlar.

Her seferinde bir modül alacaksınız. Yetişkinler için tasarlanmış bu gelişmiş öğrenme yöntemi, bir sonraki konuya geçmeden önce tüm odağınızı bir konu alanına yoğunlaştırmanıza olanak tanırken aynı zamanda hızlandırılmış bir zaman diliminde derecenizi kazanmanıza olanak tanır.

Kazandığınız derece, geleneksel bir kampüs ortamında kazanılan herhangi bir eşdeğer derece ile aynı değere, kabule ve güvenilirliğe sahip olacaktır.

Konumlar

 • Ipswich

  Waterfront Building, Neptune Quay, IP4 1QJ, Ipswich

sorular