We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Universidad Ítaca

Universidad Ítaca

Universidad Ítaca

Tanıtım

Universidad Ítaca , Meksika genelinde uzaktan eğitim sunma konusunda öncüyüz. Üniversitemiz, mesleki becerilerinizden yararlanmak ve işyerinde hızla büyümek için lisans derecenizi çevrimiçi veya şahsen tamamlamanızın yanı sıra yüksek lisans derecenizi de sunar. Derecenizi bitirmenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle size aşağıdaki avantajları uygun fiyatlarla sunuyoruz:

 • Resmi geçerlilik
 • Sanal Kampüste Danışmanlık
 • RVOE
 • Kayıt Bursları
 • Nitelikli Öğretmenler
 • Derece dahil erişilebilir öğrenim ücretleri

Biz kimiz

Itaca Üniversitesi, 1991 yılında İnsani Gelişme Derecesinde öncü olarak kurulmuş bir kurumdur.

Her zaman gelişmek ve bugün daha fazla insana ulaşmak arzusuyla, Universidad Ítaca , mühendislik, bilişsel davranış, hukuk, beşeri bilimler, kesin bilimler gibi farklı çalışma alanlarında 18'den fazla programa, lisans ve yüksek lisans derecelerine sahiptir. ; yüz yüze ve okul dışı sistemde

Ortakların ve kurucuların hayali, öğrencilere, tutumlarda bir değişiklik sağlamak ve hayata karşı daha ödüllendirici bir tutuma sahip varlıklar elde etmek için öz-yansıtma ve farkındalık sağlayan bir alan ve sistem sağlamaktır. Onları ailelerinde, topluluklarında ve şirketlerinde kişisel, profesyonel ve ekonomik büyümenin çarpanlarına ve kolaylaştırıcılarına dönüştürmek. Kısaca Ithaca, kişisel, mesleki ve ticari başarının elde edilmesi için insan potansiyelinin tetikleyicisi olmayı hedefleyen bir modeldir.

misyon

Bilimsel ve teknolojik çabalarla desteklenen -küresel bir perspektiften- andragojik ve hümanist bir akademik eğitim vermek.

görünüm

En iyi öğretmenleri ve öğrencileri bir araya getiren, onları daha iyi bir kişisel ve iş hayatı seviyesini teşvik eden, ülkenin gelecekteki profesyonelleri ve liderleri olarak teşvik eden bir mükemmellik Üniversitesi olmak.

neden ithaca

 • Öğrenciyi yaratıcılık, araştırma, çalışma alışkanlıkları ve eleştirel yargı yoluyla potansiyellerini keşfetmelerine ve güçlendirmelerine olanak tanıyan beceriler, yeterlilikler ve tutumlar geliştirmeleri için teşvik eder.
 • Uluslararası düzeyde mükemmel mesleki ve kültürel hazırlıkları ve gerçek sosyal vicdanları nedeniyle, insanın özgün gelişimini teşvik eden olumlu eylem liderleri olan dürüst insanların eğitim ve gelişim sürecini kolaylaştırır. toplum.
 • Tutumlarda bir değişiklik elde etmek için öz-yansıtma ve farkındalık sağlayan alan ve sistem sağlar, onları ailelerinde, topluluklarında ve şirketlerinde kişisel gelişimin çarpanları ve kolaylaştırıcıları haline getirir.
 • Gelenekleri, inançları ve gelenekleri ile tüm bireylere anlayış ve saygıyı teşvik eder.
 • Rekabetçi insanlar değil, yetkin insanlar oluşturun.

Konumlar

 • Mexico City

  Centro Cultural Ítaca, S.C. Calle Morelos # 12 Col. Barrio del Niño Jesús, Alcaldía Tlalpan, 14080, Mexico City

sorular