Keystone logo
Universidade Cândido Mendes

Universidade Cândido Mendes

Universidade Cândido Mendes

Tanıtım

tarafından 1902 yılında kurulan Candido Mendes Üniversitesi sponsoru Eğitim Brezilyalı Derneği, ülkedeki yükseköğretimin en eski özel kurum, Rio de Janeiro Ticaret Akademisi ile birlikte Candido Mendes de Almeida Kont. 1919 yılında Siyaset Bilimi ve Rio de Janeiro'nun Ekonomi, Brezilya ekonomisinin ilk lise Okulu kuruldu.

Akademi 50'li yıllarda, olur, lise adanmış Ticaret Meslek okulu Candido Mendes,. Aynı yılda, Candido Mendes de Almeida Genç Carmo Manastırı, Praça XV de Novembro merkezli Kanun Candido Mendes Fakültesi, hukuk bilimleri alanında bir mükemmellik standardı oluşturulması ve adli uygulama öğretim öncü olma oluşturur. çalışmaları, usta-lisans sonrası adanmış IUPERJ ve Siyaset Bilimi ve Sosyoloji sonra, doktora - 60'lı yıllarda, şimdiki rektör, Candido Mendes Üniversitesi Araştırma Rio de Janeiro Enstitüsü açtı. IUPERJ geliştirilen öğretim ve araştırma programının kalitesi, ulusal ve uluslararası tanıma sahip.

1970'li yıllarda, daha sonra Fakültesi Candido Mendes Ipanema genişler ve Campos dos Goytacazes ve Nova Friburgo kampüslerinin doğuran teknik ve bilimsel eğitim ve iş idaresi kursları programlar geliştirir. Ayrıca Ipanema, Kültür Merkezi Carioca kültürünün referans noktası olmuş ve sinema, tiyatro, görsel sanatlar, şiir, video ve uzatma eğitim alanlarında bir takım girişimler öncülük Candido Mendes, oluşturuldu.

1997, yıl içinde Candido Mendes Tijuca Merkezi'nin birimleri dahil, oluşturulan Sosyal ve Beşeri Bilimler Uygulamalı, yeni kurslar ve kampüslerde konusunda uzmanlaşmış bir üniversite olarak, başkanlık kararnamesi ile akredite edilmiştir (Pius X) Niterói ve Araruama, Rio de Janeiro eyaletinde ve Vitória'da, Espírito Santo ek Padre Miguel, Jacarepagua ve Meier,. 2001 yılında, Edebiyat Enstitüsü, geniş bilimsel araştırma programı ile, öğretim, araştırma ve uzantısı entegre doğar. Sosyal Bilimler, Tarih, Edebiyat, Fotoğraf, Sanat ve Kültür, Turizm ve Uluslararası İlişkiler lisans ve lisans ve lisansüstü formları çalışmaları ve lisansüstü derslerin iki merkezi ekler.

o merkezleri ve araştırma enstitüleri, yedi master programları ve iki doktora yanı sıra kurslar onlarca tutarak, tarihsel araştırma faaliyetleri ve lisansüstü mükemmelliği kararlıdır bir kurum olduğu için Candido Mendes Üniversitesi kendi yaşıtları arasından sıyrılıyor sensu mezuniyet sonrası. Altı dergi yayınlamaktadır.

Kurum, 2011 yılında başlayan, açılan, örneğin Rio de Janeiro farklı bölgelerinde, yeni kampüsler, Santa Cruz ve Bangu, Batı Bölgesinde ve kentin kuzeyinde bulunan Penha birlik birimleri.

sıralı ve teknolojik açıdan 21 lisans ve diğerleri ile 15 adet toplam yayılmış, daha Bilimleri alanında ulusal ve uluslararası referans olarak kendisini kurmuştur gelenek ve mükemmellik bir yüzyıldan daha tarafından desteklenen Candido Mendes Üniversitesi faaliyetleri, Beşeri ve Sosyal birlikte 20.000'den fazla öğrenci ve 1.000 öğretmen ve araştırmacılar.

Konumlar

  • Rua da Assembleia, 10 - Centro Rio de Janeiro - RJ CEP: 20011-901, , Rio de Janeiro

sorular