Keystone logo

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

A logo

Tanıtım

Kurum yaklaşık 50 yıldır, akademik bilgisi yapımı konusunda endişe tarihinin getiriyor ve öğrenme sürecini kolaylaştırmak için hazırlıklı olun. Sosyal ilgi değerleri öğretme modern anlayışı usta, bireysel farklılıkları saygı ve kültürel çeşitliliğin birlikteliği zenginleştirerek ile karakterize bir evrende içinde, kolektif eylem ve disiplinler arası proje teşvik etmektedir.

Univille onun bakış açısı artar zaman saygı ve farklılıkları kabul farkındadır. Hayat gibi çoğul, fikirler, kültürler, inançlar çeşitliliği ve bilgi ile çevre dengesi ve fırsatlar evreni sağladığını anlıyoruz.

Üniversite bilgelik zorlukları ve bilgi aktarımını aşılmasında, zamanla kazanılır inanıyor, bu nedenle kendi deneyimlerini yaşamak ve her şekilde bir bilginin bolluk keşfetmek için insanları teşvik eder.

Univille, her gün, tanışma ve amaçlarına ulaşmak için insanları teşvik eder. Fikir ve kültürlerin çeşitliliği ile, varlık ve onun nedeni vardır her şey o insanların keşfetmek ve onların gerçek amacını inşa edebilirsiniz inandığını kavrar.

Üniversite doktora kolej oluşumunu tefekkür ve Santa Catarina kuzeyindeki tek üniversitedir. Tarihin 50 yıl içinde, öğretim ve yerel toplumun ana zorlukları oluşturan görüş olarak referans olarak rolünü pekiştirmiştir.

Çok Univille seni ol!

Misyon, Vizyon ve İlkeler

Misyon

, Toplum için insani ve mesleki eğitim referansı teşvik öğretim, araştırma ve yayım çalışma ve sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmaktır.

Görünüm Bu ulusal öğretim, araştırma ve uzantısı, sürdürülebilir, yenilikçi, uluslararası ve referans bir kolejde olarak kabul edilmektedir.

Kurumsal Değerler ve İlkeler

Vatandaşlık: özerkliği, bağlılık, motivasyon, esenlik ve sorumlu demokratik katılım, kişisel ve sosyal kalkınmayı teşvik.

Entegrasyon: kooperatif ve iç ve dış toplulukları ile işbirliği eylem ortak yararını oluşturmak.

Yenilik: oluşturmak ve iç ve dış ortamlara sürdürülebilir çözümler bilimsel bilgiyi dönüştürmek için güç sosyoekonomik gelişimine katkıda bulunur.

Çevresel sorumluluk: yaşam kalitesi lehine çevresel denge taahhüt kaynakların ve eylemlerin yönetimi.

Hedefleri

Üretmek ve sosyal iyiliği amaçlayan bilimsel, teknolojik, sanatsal ve kültürel yaymak. Erişilebilirlik ve kurumda öğrencinin konaklama genişletmek için, sorumlu yenilik. Çalışma hayatının kalitesini artırmak isteyen yönetim eylemleri üstlenmek. Eğitim süreçleri, araştırma ve yayım yeni kavram ve teknolojileri entegre edin. Geliştirilmesi ve iç ve dış toplulukları ile, kritik soruşturma ve interaktif ruhunu geliştirmek.

Konumlar

  • R. Ministro Calógeras, 439 - Centro Joinville - SC, , Joinville

sorular