Keystone logo
Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Tanıtım

tarih

1965 yılında kurulan UNINCOR Felsefe, Fen-Edebiyat Fakültesi bir olarak başladı ve 1975 yılında Fen, Edebiyat ve Sanat Üç Kalpler Yüksek Enstitüsü geçti - INCOR.

İlk ders Görüş 263/67 sonlarında 1967 yılında oluşturulan ve erken 1968 yılında faaliyete başlayan bulundu. Bundan sonra, yeni kurslar yaratılması ve zaten kurumda öğretilen olanların kalitesinin tanıma itibaren INCOR Maden Güney Okulu önemli bir kurum haline gelmiştir.

Onun sponsor yasalarına sadık, o zaman tüm bölge halkının hizmetine kendini koyarak, gerçek bir ev eğitimi olarak kendini kurdu. onların toplum meslek doğrudan bir sonucu olarak, 7 Eylül 1990 tarihinde, eski Vakıf Tricordiana öğretim, araştırma ve yayım yoluyla sürekli eğitimi teşvik etmek amacıyla, Milli Eğitim Toplum Vakfı Tricordiana adını değiştirdi.

Üç Kalpler merkezli UNINCOR, - yeni program ve 1998 yılında enstitü genişletilmesi talebi ile, Üniversite Vale do Rio Verde do kurdu. Yavaş yavaş Caxambu ve São Gonçalo kampüsü Sapucaí ve Betim birimleri, Belo Horizonte, Itaguara, Ibirité ve Para de Minas, tüm State of Minas Gerais yer yok uygulanmaktadır.

2013 yılından bu yana Üniversite genişletilmiş ve yükseköğretim kurumunun kavramını güçlendirdi yeniden bir aşamasını geçirmektedir. Şu anda, Üç Kalpler merkez ek olarak, güney Minas Gerais, UNINCOR yükseköğretime erişimi isteyenler için olanaklarını genişleterek Para de Minas, Belo Horizonte ve Betim kampüsleri vardır.

ortaklık ve kurum devraldı Eğitim Grubu ilgi ile Üniversite büyük yatırımlar ve öğrenciler, akademik ve idari personel için iyileştirmeler aldı. Sonuçlar sınıf kursları, uzaktan eğitim ve mezun girmek isteyen öğrenciler için talep% 50 oranında bir artış göstermiştir geçmiş seçim süreçlerinin yazıtları bulunmaktadır.

üniversite dersleri aralığı önemli bir diferansiyel olduğunu. sosyal ve çevresel tam sağlık, insan, alanlarında 20'den fazla seçenek vardır. İlk döneme ait ilgili tarafların erişimine, üniversite, kolaylaştırmak için, hibe ve en iyi öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun finansman seçenekleri sunuyor. Mali Yardım ek olarak - FIES kurum belediyeler ve işletmeler ile anlaşmaları vardır, seçici süreç torbaları - UNINCOR Aksiyon, Friend, Prouni, Educa Daha Brezilya gösterir, ben Borsası ve Kredi Pravaler istiyorum.

Üniversite sosyal eylemler tarafından geliştirilen, Yükseköğretim Maintainers Brezilya Derneği, Sosyal kurum Sorumlu Seal geçen yıl aldı. Ayrıca Editora Abril Seal 3 Yıldız gibi eğitim alanında son derece alakalı ödüllerle birlikte dersler vardır. Milli Eğitim Bakanlığı son değerlendirmelerde, Maden, Milli Eğitim, Hemşirelik ve Tıp Üç Veteriner Kalpler ve Yönetim Betim ve Para Pedagoji içerisinde MEC tarafından gerekli aşan, mükemmel notlar aldı.

Misyon

Teşvik etmek ve kendi uzmanlık alanlarında sorumlu bilgi yaymak, yaşam, ahlak, toplum ve çevreye işgücü piyasası için uygun ve kararlı kaliteli eğitim uzmanları,.

Konumlar

  • Belo Horizonte

    Belo Horizonte, Brezilya

    programlar

      sorular