Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Akron Online

University of Akron Online

University of Akron Online

Tanıtım

Akron Üniversitesi, on yılı aşkın bir süredir kaliteli çevrimiçi öğrenim için titiz, araştırmaya dayalı standartları temel alan çevrimiçi kurslar geliştirmektedir.

UAkron Online, öğrencilerimizin hedeflere uygun çevrimiçi kurslar deneyimlemelerini, öğrenci katılımını teşvik etmelerini ve sağlam bir öğrenme ortamı oluşturmak için doğru araçları kullanmalarını sağlamak için ulusal olarak tanınan Kalite Konuları değerlendirme listesini kullanır. QM Standartları, teknik çalıştaylarımızdan pedagojik seminerlerimize kadar kurs geliştirme sürecimize tamamen entegre edilmiştir. Ohio Eyaleti içinde, UA, kalite standartlarını karşıladığı için ulusal düzeyde tanınan 40'tan fazla çevrimiçi kursla lider olmuştur. Öğrencilerimiz için mükemmel çevrimiçi kurslar ve programlar oluşturma taahhüdümüzü sürdürüyoruz.

Kampüs Özellikleri

  İngilizce Dil Gereksinimleri

  Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

  Konumlar

  • Akron

   East Buchtel Avenue,302, 44325, Akron

   sorular