Keystone logo

University of Applied Sciences in Wałcz

A logo

Tanıtım

Wałcz Uygulamalı Bilimler Üniversitesi O zamandan beri 1 Temmuz 2004 tarihinde kurulmuş bir yüksek öğrenim kurumudur, profesyoneller burada eğitim görmüştür.

Wałcz içinde PWSZ tam zamanlı ve okul dışı lisans ve 6 ya da 7 yarıyıl süren mühendislik programları sunmaktadır. seçim için dört uzmanlık ile, Yönetim ve Üretim Mühendisliği Yedi dönem Lisans programı: içimizdeki işbirliği sunabilir yürütülen Aşağıdaki programlar vardır:

 1. Endüstriyel lojistik
 2. takım tezgahları ve teknolojik cihazlar için programlama
 3. Otomatik üretim sistemlerinin yönetimi

Altı dönem lisans programı Pedagoji dört spesiyalleri sunmaktadır:

 1. Erken ile pedagoji - okul eğitimi, entegre okulöncesi ya da ilköğretim için öğretmen yetiştirmek odaklanmıştır
 2. erken eğitim ve özel pedagoji - gelişimsel bozukluğu olan ya da engelli riski çocuklu çalışmak mümkün eğitimcilere hazırlanıyor.
 3. çocuk ve gençlik bakımı ve zor ergenler ve gençler ile başa çıkmak mümkün sosyal işçileri eğitmek odaklanan yeniden sosyalleşme pedagoji,
 4. Yaşlı bakımı ve geragogy (eldergogy) pedagoji yaşlı tüm yaşam zorlukları ile başa çıkabilmek sosyal işçileri eğitmek ve karmaşıklığı ile ilgili odaklanmış

Altı dönem lisans programı Beden Eğitimi iki spesiyalleri sunmaktadır:

 1. Kişisel güvenlik ve mülkiyet koruması
 2. iyileştirici egzersizler ek uzmanlaşma ile Beden eğitimi öğretimi.

Altı dönem lisans programı Finans ve Muhasebe spesiyaliteleri sunmaktadır:

 1. bankacılık
 2. E-Finans
 3. Kamu idaresi yönetimi
 4. Yöneticiler için Muhasebe

İşletme ve Yönetim için bir altı dönem lisans programı Bilgi Teknolojileri spesiyaliteleri sunmaktadır:

 1. İnternet Teknolojileri
 2. yönetimi için BT sistemleri

Altı dönem lisans programı İdaresi spesiyalleri sunmaktadır:

 1. Yerel yönetim idaresi
 2. kamu ve ulusal güvenlik için İdaresi

EK BİLGİ

Wałcz içinde PWSZ baştan ve onun "genç yaşına" rağmen, bölgede lider yükseköğretim kurumu haline gelmiştir dinamik geliştirmektedir. Bizim personeli Polonya dört bir yanından ünlü üniversite ve kolej geliyor. kolej iki bina kompleksleri yer almaktadır; 20. yüzyılın başında, ve eski ordu kışlasına bir neo-gotik yapı 4,6586 hektarlık bir alana yayılmış. rektörün ofisi, diğer yetkililerin ofis ve idari ofisler, yanı sıra bilgisayar laboratuarı, bazı derslikler ve aula tarihi, neo-gotik bir binada yer almaktadır. Düzenli sınıflar ve dersler çoğu modernize ve eğitim amacıyla adapte edilmiş eski ordu kışlasında, tutulur. sınıf ve konferans salonları yüksek standartta ve kaliteli multimedya olanakları ile donatılmıştır. öğretim kalitesi Wałcz içinde PWSZ bir öncelik olarak, laboratuvar ve sınıflar, küçük gruplar halinde ve modern tekniklerin kullanımı ile öğretilir.

Ana Kütüphane kaynakları öğrenci ve personeli açıktır. Tüm Kütüphane materyali çevrimiçi kataloglarda yer almaktadır. okulda faaliyet gösteren Kariyer Ofisi yanı sıra Öğrenci Birliği ve Bilimsel Öğrenci Grupları bulunmaktadır. öğrencilerin tutkularını ve ilgilerini gelişebilir. Çalışmalar sırasında onlar da staj ve çıraklık programlarına katılım yoluyla pratik becerileri kazandırmak. çalışmaları boyunca dikkat, teorik bilgi ve pratik becerileri sayesinde hangi mezunlarımız işverenler tarafından aranır hem ödenir.

PWSZ Avrupa Hayatboyu Öğrenme Programı Erasmus katılır; ve 2007 yılında Erasmus Kart verildi.

Bütün notlar ve Wałcz içinde PWSZ eğitimi sırasında alınan kredi ECTS (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) noktaları, ortak üniversiteler ve okullar ile öğrenci değişimi olasılığı vardır ki sayesinde dönüştürülür.

Kaliteli eğitim bu, hırslı, dürüst ve yetenekli insanlar için okul yapan PWSZ bir öncelik olduğunu. Biz yüksek eğitim standartları sağlamak ve belirli hedeflere ulaşmak etkinleştirin. Wałcz içinde PWSZ de Bölümleri ve özellikleri cazip iş yerlerinde Polonya'da ve yurtdışında başarılı bir kariyer peşinde kolaylaştırır. öğrenciler için bir yurt var; ve, Kariyer Ofisi sayesinde, biz de özel salonları sunabilir.

LOCALISATION

(. 150 km) Wałcz şehir yakın Polonya-Almanya sınırında yer alır ve ana ulaşım yollarından geçtiği; Bydgoszcz, Varşova Szczecin ve Swinoujscie ve Świecko ve Gdansk, Elbląg için Slubice (Frankfurt) sınır kapılarında doğu sınırında (route10) furtherto ve daha fazla Kołobrzeg ve Koszalin için Silezya, Poznań Kaliningrad (rota 22) (sınır geçişlerinde gelen rota 178) Wałcz Wałeckie Gölü Distric (Pojezierze Wałeckie), 150 göller güzel bir bölgenin merkezinde yer almaktadır. Şehir kendisi etrafında dağınık ek küçük göllerle, iki göl arasında yer almaktadır. Wałcz birkaç doğa anıtları ile gür, antik ormanlarla çevrilidir. Bütün Göller Bölgesi ekolojik koruma altına alınmıştır.

turist, kentin eğlence ve çevresel olanaklar o doğa severler ve aktif insanlar için mükemmel bir yer yapmak. Wałcz ve çevresi turizm aktivitesinin herhangi bir biçimde için ideal koşullar sunmaktadır; yürüyüş, bisiklet, binicilik, yelken veya kano.

Merkez Spor Merkezi - Olimpiyat Oyunları Hazırlık Merkezi kenti yer alır. Ülkenin her yerinden sporcular spor toplantılar için buraya gel. PWSZ öğrenciler de Merkez Spor Merkezi'nde pratik.

Konumlar

 • Rektorat (Rector's Office) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu ul. Bydgoska 50, 78-600, Walcz

sorular