We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
University of Bath Online

University of Bath Online

University of Bath Online

Tanıtım

Kariyerinizi geliştirmek için gerçek dünya becerilerini geliştirin

Bath Üniversitesi'nin çevrimiçi Yüksek Lisans kursları size zorlu entelektüel zorluklar ve gerçek dünya deneyimi sunarak çığır açan araştırmalara ve aranan kariyerlere açılan bir kapı sağlayacaktır. İlgi çekici, zorlayıcı içeriklerle dolu çevrimiçi Yüksek Lisans kurslarımız, çağdaş çalışma ortamları için gerekli olan talep edilen beceri ve bilgileri sunarken, işletme, ekonomi ve en son dijital beceriler alanlarına odaklanır. Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2023 tarafından genel olarak en iyi 8. Üniversite olarak seçilen ve QS Dünya Üniversite Sıralaması 2024'te en iyi 150 üniversite arasında yer alan Bath Üniversitesi, dünya çapındaki öğrencilerin ilgisini çeken araştırma ve öğretim mükemmelliği konusunda bir üne sahiptir.

Kurslarımız, yeni bilgilerinizi hemen kariyerinize uygulamanıza olanak tanıyan ve çalışmaya başlar başlamaz işyerinde olumlu değişiklikler yapmanıza olanak tanıyan araçları sağlayan gerçek dünyadaki uygulamalara odaklanır. Çevrimiçi yüksek lisans programlarımız, çağdaş çalışma ortamları için gerekli olan talep edilen beceri ve bilgileri sunarken, işletme, ekonomi ve en son dijital beceriler alanlarına odaklanır. Endüstriler ve potansiyel işverenlerle olan yakın bağlarımız sayesinde (fakültemizin çoğu kapsamlı endüstri deneyimine sahiptir) Bath Üniversitesi'nde size işyerinde başarıyı garantilemek için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sağlayacağız.

Daha fazlasını bul

Öğretme, araştırma ve lisansüstü beklentileriyle tanınan Bath Üniversitesi'nin çevrimiçi Yüksek Lisans kursları, mevcut işlerini veya yaşam tarzı taahhütlerini kesintiye uğratmadan ufuklarını genişletmek isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Esnek sanal öğrenme ortamı, kariyer hedeflerinize ulaşmaya devam ederken size yarı zamanlı çevrimiçi eğitim olanağı sunar. Sadece internet erişimi olan bir cihaza ihtiyacınız var ve mantıklı ve gezinmesi kolay olan VLE'mize bağlanabileceksiniz. Kursunuzun ilk gününden itibaren Üniversitenin kapsamlı çevrimiçi kütüphanesine erişebilecek ve çalışmalarınızı başarıyla tamamlamanıza yardımcı olacak bir dizi yenilikçi çevrimiçi araçtan yararlanabileceksiniz. Ayrıca uzman akademisyenlerden ve öğrenci arkadaşlarınızdan oluşan küresel bir topluluğun parçası olacaksınız. Bu, seçtiğiniz çalışma alanıyla ilgili uluslararası bir bakış açısı kazanmanıza ve kariyer beklentilerinizi genişletmenize yardımcı olacaktır.

"Program bana hayal edebileceğimden çok daha fazla fayda sağladı ve her ikisi de veri odaklı olan önceki iki görevimi güvence altına almama gerçekten katkıda bulundu. Buna ek olarak, profesyonel kariyerimde daha da gelişmemi sağladı.” - Ross Gray, Business Analytics çevrimiçi Yüksek Lisans öğrencisi

Uygulamalı Ekonomi (Bankacılık ve Finansal Piyasalar) çevrimiçi Yüksek Lisans

Siyasi belirsizlikten finans ve işe alım taleplerine kadar ekonomi, günlük karar alma sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bankacılık ve Finansal Piyasalar ile Çevrimiçi Yüksek Lisans Uygulamalı Ekonomi, sizi araştırma makalelerinin ötesine ve gerçek dünyaya götürür ve ilk günden itibaren eyleme geçirebileceğiniz içgörüler sunar. Bath Üniversitesi, Birleşik Krallık'ta Uygulamalı Ekonomi alanında çevrimiçi Yüksek Lisans derecesi sunan ilk üniversitedir ve teoriden ziyade pratiğe önem vererek, zamanı kısıtlı profesyonellere ekonomi, bankacılık ve finans alanlarında kariyer olanaklarını ilerletme fırsatı sunuyoruz. .

Yapay Zeka Çevrimiçi Yüksek Lisans

Yapay Zeka alanındaki bu çevrimiçi Yüksek Lisans, yapay zekayı ilerletmenin zorlukları ve sonsuz olasılıkları sizi motive ediyorsa idealdir. Veri bilimi ve robot bilimini, programlama ve makine öğreniminin daha teknik yönleriyle birleştiren Yapay Zeka Yüksek Lisans kursumuz, yapay zekayı uygulamaya koymak ve bu heyecan verici, geleceğe odaklı ve hızla büyüyen uzmanlık alanında uzmanlara yönelik artan talebi karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri sağlar. .

İş Analitiği çevrimiçi Yüksek Lisans

Veri bilimi ve işletme yönetimi arasındaki boşluğu dolduran Business Analytics çevrimiçi Yüksek Lisans, kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için gerekli teknik beceriler ve uzmanlıkla donatır. EQUIS ve AMBA tarafından akredite edilmiş Bath School of Management tarafından sunulan, günümüzün iş dünyasında hayati önem taşıyan stratejik, problem çözme ve karar verme becerilerini kazanacak ve kariyerinizi bir dizi heyecan verici yönetim ve danışmanlık işine açacaksınız. analist rolleri Ayrıca IBM ile olan ortaklığımız aracılığıyla son teknoloji yazılımlara ve analitik araçlara da erişebileceksiniz.

Bilgisayar Bilimi Çevrimiçi Yüksek Lisans

Bath Üniversitesi'nden Bilgisayar Bilimleri alanında çevrimiçi yüksek lisans derecesi alarak Birleşik Krallık'ın en hızlı büyüyen endüstrilerinden birine katılın. Bilgi işlemin endüstriyel kullanımına odaklanan kursumuz, önceden programlama uzmanlığınız olmasa bile size bir dizi heyecan verici mesleki fırsata yol açabilecek ilgili dijital beceriler ve teknik yetenek kazandıracaktır. Çalışmaları yapay zeka, İnsan-Bilgisayar Etkileşimi ve siber güvenlik alanlarında yol gösteren ilham verici araştırma akademisyenlerinden eğitim alacaksınız. Kampüs mezunlarının birçoğunun Electronic Arts, Nokia ve KPMG gibi büyük şirketlerde pozisyon almasının nedeni budur.

Girişimcilik Yönetimi ve İnovasyon çevrimiçi Yüksek Lisans

Bath Üniversitesi Girişimcilik Yönetimi ve İnovasyon çevrimiçi Yüksek Lisansı tarafından sağlanan akademik mükemmellik ve içgörülerle kendi dürtü ve tutkunuzu birleştirin. EQUIS ve ABMA onaylı Bath School of Management tarafından verilen bu çevrimiçi yüksek lisans kursu, geleneksel iş disiplinleri hakkında heyecan verici yeni bakış açıları sunarak yaşam boyu bir girişim yolculuğunu harekete geçiriyor. İster bir aile şirketini genişletiyor olun, ister yeni bir girişim kuruyor olun, ister şirketinizin bünyesinde olumlu bir etki yaratmak istiyor olun, dünya lideri okulumuz sizi bu hedefe götürmenize yardımcı olacaktır.

Mühendislik İşletme Yönetimi çevrimiçi Yüksek Lisans

Mühendislik ve teknoloji liderliği kavramlarına ilişkin derinlemesine bir anlayış geliştirirken, bunları mühendislik bağlamında uygulamak için iş, operasyon ve stratejiye ilişkin beceri ve anlayış kazanırsınız. Çalışmalar iş analizi, ürün geliştirme ve tedarik zinciri yönetimini içerecektir. Kurs, Mühendislik ve Tasarım Fakültesi ile EQUIS ve ABMA onaylı Yönetim Okulu'nun akademik mükemmelliğini ve endüstriyel ağlarını birleştirir.

Aktif ve katılımlı çevrimiçi öğrenme

Esnek sanal öğrenme ortamımız, kariyer hedeflerinize ulaşmaya devam ederken size yarı zamanlı çevrimiçi eğitim olanağı sunar. Sanal öğrenme ortamımız mantıklıdır ve gezinmesi kolaydır, ilgili tüm kurs materyallerine erişim sunar. Çok sayıda kaynağın parmaklarınızın ucunda olmasının yanı sıra, çalışmalarınızın ilk gününden itibaren Üniversitenin kapsamlı çevrimiçi kütüphanesine göz atabileceksiniz. Ayrıca uzman akademisyenlerden ve diğer öğrencilerden oluşan küresel bir topluluğun parçası olacaksınız. Bu, seçtiğiniz çalışma alanıyla ilgili uluslararası bir bakış açısı kazanmanıza ve kariyer beklentilerinizi genişletmenize yardımcı olacaktır.

“En iyi özelliği, öğrencilerini gerçekten önemseyen bir üniversitede, böylesine yararlı ve ilginç bir kurstan yararlanmak için tüm hayatınızı kökünden sökmek zorunda kalmadan eğitim alma özgürlüğüdür.” - Jess Crees, Bilgisayar Bilimleri çevrimiçi Yüksek Lisans öğrencisi

Bath Üniversitesi ile daha ileri gidin

Öğrenci Görüşleri

Sıralamalar

  • Birleşik Krallık'taki 5.* en iyi üniversite sıralamasında
  • Muhasebe ve Finansalanında 2. sırada*
  • İktisatalanında mezun adayları için 8. sırada*
  • İşletme ve Yönetim Çalışmalarında3. sırada*
  • Bilgisayar Bilimlerinde6. sırada*

Neden Bath Üniversitesi Çevrimiçi

Aktif ve etkileşimli çevrimiçi öğrenme

Esnek sanal öğrenme ortamımız, kariyer hedeflerinize ulaşmaya devam ederken size yarı zamanlı çevrimiçi çalışma olanağı sunar. Mantıklı ve gezinmesi kolay olan sanal öğrenme ortamımız, ilgili tüm ders materyallerine erişim sunar. Parmaklarınızın ucunda çok sayıda kaynağa sahip olmanın yanı sıra, eğitiminizin ilk gününden itibaren Üniversitenin kapsamlı çevrimiçi kütüphanesine göz atabileceksiniz. Ayrıca, uzman akademisyenler ve diğer öğrencilerden oluşan küresel bir topluluğun parçası olacaksınız. Bu, seçtiğiniz çalışma alanı hakkında uluslararası bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olacak ve kariyer beklentilerinizi genişletecektir.

'En iyi özelliği, öğrencilerini gerçekten önemseyen bir üniversitede, böylesine yararlı ve ilginç bir kurstan yararlanmak için tüm hayatınızın kökünü kazımak zorunda kalmadan okuma özgürlüğüdür.' Jess Crees, Bilgisayar Bilimleri çevrimiçi yüksek lisans öğrencisi.

2023 Yılın Uni Ödülü, Times ve Sunday Times

Ödüller ve Akreditasyonlar

İngiltere'nin En İyi 5. Üniversitesi

Tam Üniversite Rehberi (2024)

Dünyanın En İyi 150 Üniversitesi

QS Dünya Üniversite Sıralaması (2024)

İngiltere'nin En İyi 6. Üniversitesi

Guardian Üniversite Rehberi (2024)

İngiltere'nin En İyi 8. Üniversitesi

Times ve Sunday Times (2024)

Lisansüstü İşler için Yılın Üniversitesi

Daily Mail Üniversite Rehberi (2024)

Bath Üniversitesi Çevrimiçi Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

Konumlar

  • Bath

    Claverton Down, BA2 7AY, Bath

sorular