Keystone logo
© Eva Dang
University of Bath Online

University of Bath Online

University of Bath Online

Tanıtım

Neden Bath'ta eğitim almalısınız?

Bath Üniversitesi'nin çevrimiçi yüksek lisans kursları, size çığır açan araştırmalara ve aranan kariyerlere açılan bir kapı sağlayarak, size zorlu entelektüel zorluklar ve gerçek dünya deneyimi sunacak. İlgi çekici, zorlu içerikle dolu çevrimiçi Yüksek Lisans kurslarımız, çağdaş çalışma ortamları için gerekli olan talep edilen beceri setlerini ve bilgileri sunarken işletme, ekonomi ve en ileri dijital beceriler alanlarına odaklanır. Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2023 tarafından 2023 Yılın Üniversitesi seçilen ve genel olarak en iyi 8. Üniversite olan Bath Üniversitesi, dünya çapındaki öğrencilerin ilgisini çeken araştırma ve öğretim mükemmelliği konusunda bir üne sahiptir.

Daha fazlasını bul

Çevrimiçi yüksek lisans kursları

Öğretim, araştırma ve lisansüstü beklentileri ile tanınan University of Bath'ın çevrimiçi yüksek lisans kursları, mevcut işlerini veya yaşam tarzı taahhütlerini kesintiye uğratmadan ufuklarını genişletmek isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Esnek sanal öğrenme ortamı, kariyer hedeflerinize ulaşmaya devam ederken size yarı zamanlı çevrimiçi çalışma olanağı sunar. Sadece internet erişimi olan bir cihaza ihtiyacınız var ve mantıklı ve gezinmesi kolay olan VLE'mize bağlanabileceksiniz. Kursunuzun ilk gününden itibaren, Üniversitenin kapsamlı çevrimiçi kitaplığına erişebilecek ve çalışmalarınızı başarıyla tamamlamanıza yardımcı olacak bir dizi yenilikçi çevrimiçi araçtan yararlanabileceksiniz. Ayrıca, uzman akademisyenler ve diğer öğrencilerden oluşan küresel bir topluluğun parçası olacaksınız. Bu, seçtiğiniz çalışma alanı hakkında uluslararası bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olacak ve kariyer beklentilerinizi genişletecektir.

Uygulamalı Ekonomi (Bankacılık ve Finansal Piyasalar) çevrimiçi Yüksek Lisans

Politik belirsizlikten finans ve işe alım taleplerine kadar ekonomi, günlük karar verme sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bankacılık ve Finans Piyasaları ile çevrimiçi Yüksek Lisans Uygulamalı Ekonomi, sizi araştırma makalelerinin ötesine ve gerçek dünyaya götürerek, ilk günden itibaren eyleme geçirebileceğiniz içgörüler sunar. Bath Üniversitesi, Birleşik Krallık'ta Uygulamalı Ekonomi alanında çevrimiçi bir Bilim Yüksek Lisansı sunan ilk üniversitedir ve teori yerine pratiği vurgulayarak, zamanı kısıtlı profesyonellere ekonomi, bankacılık ve finans alanlarında kariyer beklentilerini ilerletme fırsatı sunuyoruz.

Yapay Zeka çevrimiçi Yüksek Lisans

Yapay Zeka alanındaki bu çevrimiçi Yüksek Lisans, yapay zekayı ilerletmenin zorlukları ve sonsuz olasılıkları tarafından motive ediliyorsanız idealdir. Bilgisayar bilimi uzmanlarına ve diğer birçok disipline yapay zeka alanında uzmanlaşma ve bu heyecan verici, geleceğe odaklı ve hızla büyüyen uzmanlık alanında artan uzman talebini karşılama fırsatı vermek için tasarlanmıştır.

İş Analitiği çevrimiçi Yüksek Lisans

Veri bilimi ve işletme yönetimi arasındaki boşluğu dolduran Business Analytics çevrimiçi Yüksek Lisansı, kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için sizi gerekli teknik beceriler ve uzmanlıkla donatır. EQUIS ve AMBA tarafından akredite edilmiş Bath School of Management tarafından sunulan, günümüz iş dünyasında hayati önem taşıyan stratejik, problem çözme ve karar verme becerilerini kazanacak, kariyerinizi bir dizi heyecan verici yönetim ve danışmanlık işine açacaksınız. analist rolleri. Ayrıca, IBM ile ortaklığımız aracılığıyla en yeni yazılımlara ve analitik araçlara erişebileceksiniz.

Bilgisayar Bilimi çevrimiçi Yüksek Lisans

Bath Üniversitesi'nden Bilgisayar Bilimleri alanında çevrimiçi bir Yüksek Lisans derecesi ile Birleşik Krallık'taki en hızlı büyüyen endüstrilerden birine katılın. University of Bath, çalışan profesyonellere veya daha önce deneyimi olmayanlara, sizi bilgisayar bilimlerinde bir kariyere hazırlamayı ve ilham vermeyi amaçlayan uygulamaya dayalı öğretim sağlar. Çevrimiçi bilgisayar bilimi derecesini okurken, çalışmaları AI, İnsan-Bilgisayar Etkileşimi ve siber güvenlik alanlarında öncülük eden ilham verici araştırma akademisyenleri tarafından eğitileceksiniz. Bu nedenle, kampüs içi mezunların çoğu Electronic Arts, Nokia ve KPMG gibi dev şirketlerde iş bulmuştur.

Girişimcilik Yönetimi ve İnovasyon çevrimiçi Yüksek Lisans

Bath Üniversitesi'nin Girişimcilik Yönetimi ve İnovasyon çevrimiçi Yüksek Lisansı tarafından sağlanan akademik mükemmellik ve içgörü ile kendi dürtü ve hırsınızı birleştirin. EQUIS ve ABMA tarafından akredite edilmiş Bath School of Management tarafından verilen bu çevrimiçi yüksek lisans kursu, yaşam boyu sürecek bir girişim yolculuğunu harekete geçirerek geleneksel iş disiplinleri hakkında heyecan verici yeni bakış açıları sağlar. İster bir aile şirketini büyütüyor olun, ister yeni bir girişim kuruyor olun veya şirketinizde olumlu bir etki yaratmaya çalışıyor olun, dünya lideri okulumuz sizi oraya götürmenize yardımcı olacaktır.

Mühendislik İşletme Yönetimi çevrimiçi Yüksek Lisans

Mühendislik bağlamında uygulamak için iş, operasyon ve strateji becerileri ve anlayışı kazanırken, mühendislik ve teknoloji liderliği kavramlarına ilişkin derinlemesine bir anlayış geliştirin. Çalışmalar iş analizi, ürün geliştirme ve tedarik zinciri yönetimini içerecektir. Kurs, Mühendislik ve Tasarım Fakültesi ile EQUIS ve ABMA onaylı Yönetim Okulu'nun akademik mükemmelliği ile endüstriyel ağlarını birleştirir.

Aktif ve etkileşimli çevrimiçi öğrenme

Esnek sanal öğrenim ortamımız, kariyer hedeflerinize ulaşmaya devam ederken size yarı zamanlı çevrimiçi çalışma olanağı sunar. Mantıklı ve gezinmesi kolay olan sanal öğrenme ortamımız, ilgili tüm ders materyallerine erişim sunar. Parmaklarınızın ucunda çok sayıda kaynağa sahip olmanın yanı sıra, eğitiminizin ilk gününden itibaren Üniversitenin kapsamlı çevrimiçi kütüphanesine göz atabileceksiniz. Ayrıca, uzman akademisyenler ve diğer öğrencilerden oluşan küresel bir topluluğun parçası olacaksınız. Bu, seçtiğiniz çalışma alanı hakkında uluslararası bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olacak ve kariyer beklentilerinizi genişletecektir.

Bath Üniversitesi ile daha da ileri gidin

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

Konumlar
  • Bath

    Claverton Down, BA2 7AY, Bath

    • youtube
    • facebook
    • twitter

sorular