Keystone logo
University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

Tanıtım

Bir fark yaratmak ve içinde yaşadığımız dünyayı şekillendirmeye yardımcı olmak ister misiniz? Problem çözme konusunda tutkulu musunuz? Günümüzün ve geleceğin küresel sorunlarına çözümler sunmak için dünyanın en iyi araştırmacılarından bazılarıyla çalışmak ister misiniz?

Öyleyse, University of Birmingham sizin için doğru lisansüstü seçim olabilir. Mühendislik ve Fizik Bilimleri Fakültesi, mühendislik, endüstri, teknoloji, enerji, sağlık ve çok daha fazlası gibi çeşitli sektörlerde son teknoloji eğitim, araştırma ve geliştirmede öncülük ediyor. Bizimle çalışmak sadece kariyer yolunuzda bir sonraki adım olmakla kalmayacak, aynı zamanda dünyayı daha gelişmiş, dayanıklı ve sürdürülebilir bir yer haline getirmenize yardımcı olacaktır.

Neden Birmingham Üniversitesi'nde eğitim almalısınız?

  • Küresel bir İlk 100 Üniversiteyiz ve birden fazla İngiltere lig tablosunda ilk 20'de yer alıyoruz
  • İngiltere'nin en iyi 100 mezun işvereni tarafından en çok hedeflenen üniversite seçildik (2021'de Mezun Pazarı
  • Araştırmamızın %87'si küresel bir etkiye sahiptir (REF 2014)
  • Çok sayıda UoB mezunu ve personeli, Nobel ödülleriyle tanınan çalışmalarda yer aldı
  • Öğrencilere sunulan çok sayıda istihdam edilebilirlik destek hizmeti vardır. Kolej ve Kariyer Ağımız, kariyer gelişimi için size pratik tavsiyeler ve beceriler sağlayabilir. Ayrıca, Rolls Royce ve Jaguar Land Rover gibi küresel şirketlerle, öğrencilerimizin sektör hakkında bilgi ve deneyim kazanmaları için fırsatlar sağlayan mükemmel endüstriyel bağlantılarımız var.
  • Eğitiminize Eylül 2021'de başlarsanız, £3,000 değerinde bir Commonwealth Bursu veya £10,000 değerinde bir Global Masters Bursu alabilirsiniz. Her iki ödülün bilgi ve uygunluk kriterleri web sitemizde mevcuttur.

Konumlar

  • University of Birmingham Edgbaston Birmingham, B15 2TT, Birmingham

sorular