We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
University of Bolton - Online Studies

University of Bolton - Online Studies

University of Bolton - Online Studies

Tanıtım

Western International College Online, İşletme ve Muhasebe gibi uzmanlık alanlarında lisans programları sunmaktadır. Çeşitli akademik geçmişlere ve seviyelere sahip öğrenciler, WINC Online'a Vakıf, Lisans ve Lisansüstü derece yeterliliklerini kazanmak için bir araç olarak katılabilirler.

WINC Online, merkezi BAE'de bulunan çok uluslu Knowledgucate Institution grubunun bir parçasıdır.

Bilgi bankası, bir oyun okulları zinciri, K-12 okulları, Üniversite Öncesi Kolejler, Lisans ve Lisansüstü üniversitelerin yanı sıra Hindistan'daki bir üniversiteye sahiptir. Ayrıca BAE ve Birleşik Krallık'taki eğitim kurumlarının sahibi ve işletmeciliği ile Online alanında programlar sunmaktadır.

WINC Online, sadece öğrencilere işlerinden veya aile programlarından ödün vermeden akredite nitelikleri takip etme seçeneği sunmak için kurulmuş olan WINC, İngiltere'nin çevrimiçi / uzaktan eğitim kanadıdır. WINC Online aracılığıyla sunulan programlar, akredite edilmiş kurumlar veya Üniversitelerle ortaklık içerisindedir ve geleneksel modelde sunulanlarla aynı standartlarda öğretilir ve değerlendirilir.

128896_pexels-photo-1438072.jpeg

Buro Millennial / Pexels

Neden Western International College Online ile çalışmalı?

Western International College, RAK'ın kurulması üzerine İngiltere'nin Tottenham Hale kentinde bir BAC akredite kolej kurduk. WINC Londra, İngiltere operasyonlarımızın merkezidir ve İngiltere ortakları olmadan birlikte öğretilen ve çevrimiçi kurslar sunmaktan memnuniyet duyarız.

Kurs Teslimatı

Öğretmenler ve öğrenciler arasındaki etkileşimin asenkronize olduğu çoğu çevrimiçi derece programından farklı olarak, WINC OL dağıtım sistemi senkronize olarak düzenli iletişim oturumlarına izin verir.

Öğrenim Olanakları

Çoğu ders, ders kitaplarından ve diğer materyallerden, çevrimiçi alıştırmalardan, problemlerden veya eğitmen tarafından bir araya getirilen etkinliklerden, vakalar, durumlar hakkında etkileşimli tartışmalardan alınan okumaları birleştirir.

Online Değerlendirme

Değerlendirmeler, liderlerin profesyonel ortamlarında kullandıkları becerileri yansıtacak ve geliştirecek şekilde tasarlandığından, yazılı ödevler, sunumlar, yansıtıcı portföyler ve kişisel gelişim planları üzerinde değerlendirileceksiniz.

Çevrimiçi Öğrenmenin Önemli Noktaları

Dersleriniz çevrimiçi ortamda gerçekleşecek. LMS'ye dilediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda, eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerle iletişim kuracaksınız.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • London

    Western International College, Office 106 Longcroft House 2-8 Victoria Avenue, EC2M 4NS, London

    sorular