Keystone logo
University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

Tanıtım

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL) , sürdürülebilir bir ekonomi sağlamak için hem liderler hem de çözümler üretmeye çalışmaktadır. CISL, küresel değişime yönelik önemli çabalar sarf etmek için iş ve politikadaki liderlere meydan okumaya, bilgilendirmeye ve desteklemeye kararlıdır. Kârlılığı ve sürdürülebilirliği uzlaştıran stratejiler geliştirmeye odaklanan CISL, kurumsal başarıdan ödün vermeden istediğimiz geleceği yaratmak için bireylerin liderlik kapasitesini oluşturmayı umuyor.

CISL Uluslararası Mezunlar Ağı, tüm dünyada çeşitli sektörlerde işletmeyi, kamu sektörünü ve sivil toplumu temsil eden kabaca 16.000 kıdemli lider ve önde gelen uygulayıcılardan oluşmaktadır. Bu Ağın üyeleri, fikirleri ve deneyimleri tartışma, işbirliği yapma ve değişimi etkileme şansına sahiptir.

CISL, sizi değişen iş dünyasında etkiyle liderlik etmeniz için donatan etkileşimli ve destekli bir öğrenme deneyimi oluşturmak için dijital eğitim sağlayıcısı GetSmarter ile işbirliği yapıyor.

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL) , sizi değişen iş dünyasında etkiyle liderlik etmeye hazırlayan etkileşimli ve destekli bir öğrenme deneyimi sunmak için bir 2U, Inc. markası olan GetSmarter ile işbirliği yapıyor.

Konumlar

  • Cambridge

    Trumpington Street,1, CB2 1QA, Cambridge

    sorular