We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Central Florida

University of Central Florida

University of Central Florida

Tanıtım

İnovasyonda bir lider olarak tanınan University of Central Florida , hedefiniz ister mevcut işinizde üst sıralara çıkmak, ister her zaman istediğiniz işin peşinden gitmek olsun, sizi başarıya giden yola koyar.

Bir üniversite diploması kazanmak, fırsatların kapısını açar ve University of Central Florida Online ile kampüse adım atmak zorunda kalmadan kaliteli bir eğitim alırsınız. Esnek programlardan uygun fiyatlı kurs materyallerine ve her adımda danışmanınızdan destek almak için dijital öğrenimi ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlıyoruz. Yarının mağazada neler olduğunu görmeye hazır mısınız?

Geleceğiniz için çevrimiçi bir derece ne yapabilir? Lisans derecenizi bitirmek, yeni bir alan okumak veya bir sertifika veya yüksek lisans derecesi kazanmak size daha fazla kariyer olanağı arasından seçim yapma ve kişisel başarınız üzerinde daha büyük bir etki yaratma gücü verir.

Konumlar

  • Orlando

    Central Florida Blvd,4000, 32816, Orlando

    sorular