Keystone logo

University Of Colima

A logo

Tanıtım

Colima, batı orta Meksika bölgesinde bulunan eğitim kurumu Üniversitesi web sitesine hoş geldiniz. Burada günlük yaşam, eğitim fırsatları, akademik, kültürel ve bilimsel altyapı hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Üniversite böylece daha adil bir toplum inşa katkıda bize değişim ve ilerlemeyi teşvik etmek için eğitim hizmeti sunmayı sağlar bir yaşam biçimi olarak değil, bir felsefe olarak daha sosyal sorumluluk, kabul etmek zamanı olduğunu kabul etmiş ve şeffaf.

Bunu başarmak için, biz öğrenciler, öğretmenler, araştırmacılar, servis personeli, yöneticiler üniversiteye ait duygumuzu yenilemek ve yetkililer kurum tarafından, yaptığımız iş için ve her şeyden önce sevgi ve saygı alevlendirmek.

Colima Üniversitesi Toplum, ulusal ve uluslararası çevrenin uyumlu gelişmesine adamış, yenilikçi insancıl ve son derece rekabetçi, yaratıcı anlamda, profesyonellere ve bilim adamları oluşturan öncü bir kurumdur.

Biz mevcut rectory uygulama için teşvik strateji, bizim kurum insani kalkınmayı teşvik eden bir sorumluluk çerçevesinde daha güçlü bir toplumsal işlevini alabilir istiyor Sosyal Sorumluluk Eğitimi, hem üniversite ve dayanmaktadır toplumun kendisi. Bu onların haklarına saygı ve onların yeteneklerini alanı genişletmek, destek ve güven insanları içerir, bu nedenle kendi yararına ve çevreleri için kendi kaderini ustaları olabilir. Bu nedenle, biz sizinle eden çalışmalarını paylaşmak için bu siteyi ziyaret etmeye davet ediyoruz ve bizim üniversite ile hizmetinizdedir iletişim boşluk bırakın.

Colima A 75 yaşındaki Üniversite yeni teknolojilerin sürekli gelişen bir çağda yaşıyoruz, çünkü Colima Üniversitesi girişim karar verdi ve böylece topluma ve öğrencilere bağlılığımızı, yüksek, kurulduğu öğrenci, toplum ve dünya ile bir yaklaşım ve daha uyum sağlanması uzay ve zamanın engelleri kırmak için sosyal ağlar.

Özgeçmiş sentetik

akademik eğitim

Rektör Mali Müşavir ve Peña Colorada Ödülü sonuçlandı Colima Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans derecesi aldı.

iş performansı

O Colima Üniversitesi'nde yanı sıra, federal ve eyalet hükümetleri çeşitli ajanslarda iç denetçi olarak katıldı. O Muhasebe Fakültesi tam zamanlı araştırmacı Profesör ve Yönetim Campus Colima, Bölge Müdürü, İdari Genel Koordinatörlük ve Mali Yönetimi ve Colima Üniversitesi Sekreteri olarak görev yapmıştır.

Ücretler ve ayrımlar

  • İletişim ve Ulaşım programı Sekreterliğine bağlı Meksika Colima örneğinin devlet sorumlu operatör.
  • Uzaktan Eğitim Sistemi Ulusal Birliği Yönetim Kurulu üyesi.
  • Colima Devlet Yükseköğretim Devlet Planlama Komisyonu Başkan Yardımcısı.
  • PRONABES önce Çocuk Destek Hibe Programı Devlet Koordinasyon, tam üyesi.
  • ANUIES Batı Central Region Ödüller Komitesi Başkanı.
  • 1. Başkanı. National Association ve ANUIES Orta Batı Bölgesi ve Temsilciler Meclisi ile işbirliği içinde Yükseköğretim Kurumları tarafından yürütülen Bölgesel Parlamento toplantısı, Manzanillo 2013 Col. 1 Temmuz düzenlenecek.
  • O Puerto Vallarta, Jalisco, Ocak 2014'te düzenlenen XXII Asya-Pasifik altında Rusya Federasyonu Senatosu "Meclis Madalyası" Parlamenter Forumu, layık görüldü.
  • Colima Transplantasyon Devlet Devlet Konseyi Üyesi ve Nakli Merkezi devlet olarak atanması. Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Refah Devleti Hükümeti tarafından çıkarılan. 10 Nisan 2014. Colima, Albay
  • Bölgesel Konseyi, Batı Merkezi'nin özel toplantısında çalışma masası "Yükseköğretim Zorluklar ve Beklentiler" Sekreteri, 4 Temmuz 2014 tarihinde Guanajuato düzenlenen ANUIES.

bileşen amaçlar

bileşen öğretim, bilimsel, kültürel difüzyon ve yayım hizmetlerinin amaçları alt bileşenleri bütünleştirir.

alt bileşen öğretim, üniversite eğitimi kurulmuş ve temel olarak hizmet vermektedir olduğu planlama ve sosyal etkileşim teorileri, diğerleri arasında insani, davranışçı, bilişsel bir ve oluşturmacı dahil ederek kurumsal gelişim için bir çerçeve olarak kurulan

Konumlar

  • Av. Universidad No. 333, Las Víboras, 28040, Colima

sorular