Keystone logo
University of Fairfax

University of Fairfax

University of Fairfax

Tanıtım

University of Fairfax Distinction University of Fairfax

University of Fairfax , kamu ve özel sektördeki nitelikli siber güvenlik uzmanlarının giderek artan sıkıntısını gidermek için kurulmuş akredite edilmiş, çevrimiçi bir yüksek lisans kurumudur.

Büyük işverenler (Northrop Grumman, CSC, Lockheed Martin, Wells Fargo, CISCO, DHS, NSA, NRC ve Gaziler İşleri dahil) öğrencilerimizi ve mezunlarımızı işe alıyor ve teşvik ediyor. İşverenler University of Fairfax öğrencilerinin, öğrendiklerini derhal uygulayabileceğini ve işe katkıda bulunabileceklerini kabul etmektedir; çünkü: (1) uygulayıcı odaklı siber güvenlik lisans programlarımız uzman siber güvenlik uzmanları tarafından öğretilmektedir ve (2) tüm dersler siber güvenlik üzerine yoğunlaşmaktadır ve "gerçek dünya" siber güvenlik projelerinin tamamlanması.

Öğrencilerimiz kimdi?

University of Fairfax tipik University of Fairfax öğrencisi, siber güvenlik ortamına geçmek isteyen veya liderlik veya uzmanlık statüsü kazandırarak siber güvenlikte ilerlemeyi isteyen siber güvenlik veya BT uzmanıdır. University of Fairfax öğrencinin yaş ortalaması 46'dır.

Neden biz?

Öğrencilerimiz, Üniversitenin benzersiz ve eşsiz olduğunu bildiriyor. Spesifik olarak, University of Fairfax seçtikleri için şunlar:

 • % 100 siber güvenlik odağı
 • Uzman siber güvenlik doktoru fakültesi
 • Katı, projeye dayalı, uygulayıcı odaklı müfredat
 • Erişilebilir online ders dağıtımı
 • Öğrenci ve mezunların kariyer başarıları
 • Öğrenci ve mezunların memnuniyeti

Akreditasyon ve Onaylar

University of Fairfax , ABD Eğitim Bakanlığı tarafından ulusal olarak tanınan bir akreditasyon ajansı olarak listelenen Uzaktan Eğitim Akreditasyon Komisyonu (DEAC) tarafından akredite edilmiştir ve Yüksek Öğretim Akreditasyonu Konseyi'nin (CHEA) bir Post-ikincil üyesidir.

Ek akreditasyonlar, onaylar ve sertifikalar şunları içerir:

 • DEAC Akreditasyon Komisyonu

University of Fairfax Uzaktan Eğitim Akreditasyon Komisyonu (DEAC) tarafından akredite edilmiştir. DEAC Akreditasyon Komisyonu, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından ulusal olarak tanınan bir akreditasyon ajansı olarak listelenmiştir ve Yüksek Öğrenim Akreditasyonu Konseyi'nin (CHEA) tanınmış bir üyesidir.
»Http://www.deac.org
»Https://www.chea.org

DEAC için adres ve telefon:
1101 17. Sokak KB, Süit 808, Washington, DC 20036
P 202-234-5100 F 202-332-1386

Ayrıca, University of Fairfax birkaç eyalette devlet yetkilerini elinde bulundurur ve onaylı bir SARA (Devlet Yetkilendirme Karşılıklı Anlaşma) kurumu, Kaliforniya ve Massachusetts dışındaki tüm ABD eyaletlerinin yanısıra uluslararası öğrencilerden öğrenci kayıt edebilmektedir.

 • Virjinya

University of Fairfax Virginia Kodunun 23.Bölüm 21.1 Maddesi hükümleri uyarınca Virginia Eyalet Yüksek Öğretim Kurulu tarafından onaylanmıştır. University of Fairfax University of Fairfax derece derecesi, derece kredisi için kurslar veya Virginia Eyaleti'nde bir derece veya sertifikaya yol açan eğitim programları sunma yetkisi veren "Ortaokul Eğitim Kurumunu İşletmeye Yönelik Sertifika" almaya hak kazanmıştır. »Http://www.schev.edu

 • Gaziler Avantajları

Gaziler ve 911 / GI Bill ve diğer GI Bill Bölümleri altında eğitim yardımına hak kazanan uygun kişiler University of Fairfax tarafından sunulan eğitim programlarına alınırken eğitimden faydalanmaya hak kazanabilirler. UoF, Sarı Kurdele Programında gururlu bir katılımcıdır. »Http://www.va.gov

University of Fairfax e-Öğrenim

University of Fairfax çevrimiçi öğrenmek için geleceğinizi koruyun ve siber güvenlik hayatınızı ilerletin. e-Öğrenme, zorlu ve hızlı tempolu bir alanda mobil ve duyarlı olmaya ihtiyaç duyan siber güvenlik profesyonelleri için uygundur.

Erişilebilirlik Avantajları

Tüm akredite, uygulayıcı odaklı siber güvenlik lisansüstü programlarımız size aşağıdakileri sağlayan erişilebilir, etkileşimli, çevrimiçi bir platform aracılığıyla sunulmaktadır:

 • Herhangi bir yerden derslerinize 7/24 erişim imkânı
 • İşiniz, aileniz ve eğitim taahhütlerini daha iyi kullanmanız için esneklik
 • Bire bir destek imkânı
 • Fakülte üyeleri ve diğer öğrenci profesyonelleri ile işbirliği yapma ve bunlarla etkileşim kurma becerisi

Eğitim Faydaları

Uzman uygulayıcı fakültemiz ve uygulayıcı odaklı müfredat, öğrendiklerinizi hemen uygulamanıza yardımcı olacaktır. Sıkı, ilgi çekici, çevrimiçi siber güvenlik kurslarıyla şunları yapabilirsiniz:

 • Önde gelen uzman uygulayıcı fakülte tarafından mevcut en iyi uygulamaları öğrenin
 • Fikirlerinizi paylaşın ve diğer öğrenciler ve fakülte ile işbirliği yapın
 • Eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirin
 • İletişim becerilerinizi geliştirin
 • İş yeriniz için geçerli olan gerçek dünya projelerini tamamlayın

Kariyer Faydaları

İşbirlikli, etkileşimli e-Öğrenim programları sayesinde, eğitiminizi tamamladığınızda mesleki ağınızı oluşturacaksınız. Derslerinizi öğreten uygulayıcı fakülte yanı sıra çevrimiçi olarak birlikte çalıştığınız siber güvenlik meslektaşları, kariyeriniz boyunca mesleki ağınızın ayrılmaz bir parçası haline gelecektir:

 • Alanında akranları ile görünürlük artırın.
 • İşinizde öğrendiklerinizi uygulayın ve katkılarınız için tanınırlar
 • Fakülte ve diğer öğrencilerle iletişim ağı
 • Değerli mesleki fırsatları bulun

Eşsiz bir Online Okul Öğrenme Yaklaşımı

Çevrimiçi öğrenmeye benzersiz bir yaklaşım kullanıyoruz - bunlardan biri, yetişkin öğrenciler için en etkili online öğrenme deneyimini sağlamak için iki tür çevrimiçi yayınlanma yöntemini harmanlıyor. Öğrenmeyi artırmak için çevrimiçi programlarımız hem gerçek zamanlı (senkron) hem de zaman uyumsuz etkileşim fırsatlarını içerir.

Dişli Tartışmalar

Eşzamanlı olmayan etkileşim, eğitmen tarafından yönetilen "iş parçacıklı tartışmalara" katılarak gerçekleşir. Öğrenciler programlarına en uygun zamanlara katılırlar.

Çevrimiçi Sohbet Odaları

Öğretmeniniz akşamları her hafta öngörülen bir saatte "çalışma saatleri" ni tutar. Bu oturumlar zorunlu değildir ancak sizi desteklemek için hazır bulunmaktadır. Her sohbet otomatik olarak arşivlenir ve yüksek hızda görüntülendikten sonra görüntülenebilir.

SyncSessions ™

Bu oturumlar iki haftada bir planlanıyor ve fakülte ile öğrenciler arasındaki gerçek zamanlı etkileşimi sağlayarak işbirlikli öğrenme için bir forum oluşturuyor. Öğrenci kullanımı için kaydedilir ve arşivlenirler.

Teknoloji Gereksinimleri

Öğrencilerin, kelime işlemeyi, sunum geliştirmeyi ve elektronik tablo özelliklerini desteklemek için en az 512 MB RAM, yüksek hızda internet bağlantısı ve uygun bir yazılım paketi ile Windows etkin bir bilgisayara kişisel erişimleri olmalıdır. Buna ek olarak, bir web kamerası ve mikrofon / kulaklık gerekir.

Çevrimiçi Öğrenme Desteği

University of Fairfax çevrimiçi siber güvenlik derecesi, sertifika ve sertifikasyon programları size öğrenmek gibi başarılı olmanız için gereken araçları ve desteği sağlar. Bu çevrimiçi eğitim platformu hem kullanıcı dostu, hem de gezinmek kolay. Öğrencilerin verimli ve faydalı bir eğitim deneyimine sahip olmalarını sağlamak için, tüm yeni öğrenciler, çevrimiçi platformdan nasıl yararlanılacağına yönelik oryantasyona katılırlar.

Buna ek olarak, pek çok destek hizmeti de dahil olmak üzere çevrimiçi öğrenme deneyiminizi geliştirir:

 • Android, iPhone gibi akıllı telefon teknolojisi ile kurslara mobil erişim
 • Twitter, önemli tarihler ve duyurular için zamanında bildirim gönderir
 • Teknik yardım için yardım masası 24/7 kullanılabilir
 • Orta öğretim araştırma yürütmek için mevcut Elektronik Kütüphane kaynakları 24/7
 • Çevrimiçi kütüphaneci
 • Kütüphane Tutorials / İkincil araştırmalara ilişkin web seminerleri

Konumlar

 • Roanoke

  Roanoke, Amerika Birleşik Devletleri

sorular