We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Florida Online

University of Florida Online

University of Florida Online

Tanıtım

Hakkımızda

Güneydoğu'nun en kapsamlı akademik sağlık merkezi ve ülkenin en iyi 10 kamu araştırma üniversitesinden birinin parçası olan Florida Sağlık Üniversitesi'ne hoş geldiniz.

UF Health, 26.500'den fazla çalışanın daha yükseğe ve daha uzağa ulaşma taahhüdünü temsil eder, hem bilimsel keşifleri hasta bakımındaki ilerlemelere çevirir hem de insanların mümkün olan en iyi yaşamlarını yaşamalarına yardımcı olmak için bunları uygular.

UF Health hakkında

Sağlık kolejleri, merkezleri ve enstitülerinden oluşan çeşitli kümemiz ve hastanelerimiz, fakülte uygulamalarımız ve hasta bakımı programlarımız için benzersiziz.

Akademik sağlık merkezleri, hasta bakımında atılımlara yol açan keşifler yapar. Ulusal olarak akademik sağlık merkezleri arasında mümkün olan en iyi klinik sonuçlar, kalite ve güvenlik için çabalarken hastalarımız yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Hastalıkları ne kadar basit veya karmaşık olursa olsun herkes için birinci sınıf sonuçlara odaklanarak şefkatli bir bakım sunuyoruz ve başka yerlerde seçeneklerinin tükendiği söylenenlere umut - ve sonuçlar - sunuyoruz.

Misyonumuz, üstün ve kaliteli hasta bakımı yoluyla sağlığı geliştirmektir; sağlık mesleklerinde ve biyomedikal bilimlerde yenilikçi ve titiz eğitim; ve temel, çeviri ve klinik araştırma yelpazesinde yüksek etkili araştırma.

Biz Kimiz

UF Health, Diş Hekimliği, Tıp, Hemşirelik, Eczacılık, Halk Sağlığı ve Sağlık Meslekleri ve Veterinerlik kolejlerini kapsar; UF Health Shands hastane ailesi; UF Health Jacksonville tıp merkezi; UF Health North; ve Jacksonville'de UF College of Medicine - Jacksonville'e ev sahipliği yapan ve Hemşirelik ve Eczacılık kolejleri tarafından sunulan derece programlarını içeren bir akademik kampüs. Ayrıca, Kuzey Orta ve Kuzeydoğu Florida'da ve ayrıca Güneydoğu Georgia'da birinci basamak ve uzmanlık uygulamalarını içerir.

UF ve UF Health, ülkenin dört bir yanından vasıflı sağlık profesyonellerini ve personeli çekmektedir. Dinamik üniversite ortamı, iş, kariyer ve topluluk büyümesini ve gelişimini teşvik eder. UF Health hastaneler ve doktor muayenehaneleri ağı, her yıl 3 milyondan fazla yatarak ve ayakta hasta ziyaretini yönetmekte ve 67 Florida eyaletinin tamamından, ülkenin dört bir yanından ve 30'dan fazla ülkeden hastalara hizmet vermektedir.

UF Health'in Gainesville merkezli kar amacı gütmeyen özel hastane sistemi olan UF Health Shands yedi hastaneyi içeriyor:

 • UF Health Shands Hastanesi
 • UF Health Shands Kanser Hastanesi
 • UF Health Shands Çocuk Hastanesi
 • UF Health Kalp ve Damar Hastanesi
 • UF Sağlık Nöromedikal Hastanesi
 • UF Health Shands Rehabilitasyon Hastanesi
 • UF Health Shands Psikiyatri Hastanesi

Misyon, Vizyon ve Değerler

Görevimiz

 • Hasta bakımı
 • Araştırma
 • Eğitim
 • Toplum hizmeti

Vizyonumuz

Birlikte keşif, klinik ve çeviri bilim ve teknoloji, olağanüstü eğitim ve hasta merkezli, yenilikçi, yüksek kaliteli sağlık hizmetleri yoluyla bireysel ve toplum sağlığını iyileştirme hedefine doğru durdurulamaz bir ivme yaratmaya çalışıyoruz.

Birlikte Gücünden yararlanırken vizyonumuz budur.

Degerlerimiz

UF Health Values Flywheel UF Health'te temel kurumsal değerlerimiz, hastalarımıza olan bağlılığımız ve toplumlarımıza hizmet etme rolümüz etrafında şekillenmiştir:

 • Hesap verebilirlik
 • çeşitlilik
 • mükemmellik
 • yenilik
 • Bütünlük
 • Takım çalışması
 • Güven

Kararlılığımız bizi harekete geçiriyor. Biz problem çözücüleriz, tıbbı ilerletmek için birlikte çalışıyoruz. Araştırmacılarımız, insanların kaliteli bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olan uygulamalara dönüşen yakın veya gelecekteki atılımlara katkıda bulunuyor. Biyomedikal, klinik ve nüfus bilimini ilerleten UF programları için eyalet ve federal fonların etkisini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz; UF'deki ortaklarla disiplinler arası fırsatlar üzerinde işbirliği yapmak; hastaların sağlığını iyileştirmek için bilimsel keşif ve teknolojiyi ticari kullanıma sokmak.

UF Tıp Koleji'nin büyük çok uzmanlık fakültesi uygulaması olan Florida Üniversitesi Sağlık Hekimleri, 100'den fazla uzmanlık alanında 1000'den fazla sağlayıcıya erişim sunmaktadır. Klinik bakım, bilim, öğretim ve toplum sağlığı alanlarında başarılı ve lider mezunlar yetiştiriyoruz. Profesyonel tıp eğitimi için ulusal bir model olmayı ve lisansüstü eğitimin üstünlüğünü artırmayı hedefliyoruz.

Yaptığımız her şey hastalarımız, aileleri ve toplumumuz için sağlık ve refahı iyileştirmek etrafında döner.

Takım çalışması

Konukseverlik ve hizmet, birbirimizi destekleme ve tedavi etme şeklimizle başlar. Ekip arkadaşlarımız ve diğer bölümlerdeki personelimizle ilişkilerimiz, hastalarımıza ve ziyaretçilerimize nasıl davrandığımızın tonunu belirler. UF Health meslektaşları olarak birbirimizi desteklemezsek, olağanüstü hasta bakımı sağlayamayacağız. Sağlık bakımı çok yüksek stresli bir ortam olabilir. Destekleyici bir ekip ortamında meslektaşlarımızla işbirliği içinde çalışmak, güvenli, kaliteli bakım ve özenli hizmet sağlama becerimiz için kritik öneme sahiptir. Her gün, bireysel eylemlerimiz ekibimizin moraline, performansına ve başarılarına katkıda bulunur.

İletişim

İletişim, bilgi alışverişi yapma ve mükemmel hasta bakımı ve UF Health'teki herkes için olumlu bir deneyim sağlayan kişisel bir bağlantı kurma şeklimizdir. İletişim yoluyla, tıbbı ilerletmek için birlikte çalışarak en iyi problem çözücü olabiliriz.

Profesyonellik ve Sorumluluk

UF Health'in temsilcileri olarak, sunabileceği en iyi ilacı temsil eden bir organizasyonun elçisiyiz. Güneydoğu, ülke ve birçok ülkeden UF Health'e gelen hastalara hizmet veriyoruz. Tüm deneyimleri - sunduğumuz hizmet ve misafirperverlik - aldıkları yüksek kaliteli tıbbi bakımla eşleşmelidir.

Hastalarımız bize, mevcut en iyi, özenli ve şefkatli bakımı sağlama konusunda doktorlarımıza, hemşirelerimize ve klinik ekiplerimize güvendikleri için geliyor.

Becerilerimiz, bilgimiz, iyi kararlarımız ve kibar davranışlarımız sayesinde her birimiz birinci sınıf organizasyonumuzu temsil ediyoruz. Müşterilerimizin bize yönelik algısı, deneyimlerini şekillendirir.

Sıralamalar

Ağırlama ve Hizmet

UF Health'te yaptığımız her şeyin merkezinde hastalarımız yer alır. En büyük önceliğimiz, kapımızdan giren her hasta, aile üyesi ve ziyaretçi için en yüksek kalitede sağlık hizmeti ve mümkün olan en iyi deneyimi sağlamaktır.

Konukseverlik ve hizmet bir ruh halidir ve gün boyunca tüm eylemlerimize yansıyan bir yaklaşımdır. Birbirimizi meslektaşlarımız ve iç müşterilerimiz olarak destekleme ve onlara davranma şeklimizle başlar. İç ilişkilerimiz, bize güvenenlere nasıl hizmet ettiğimizin temelini oluşturur. Bu iç taahhüt, Forbes'un "Amerika'nın En İyi İşverenleri" listesinde yer almamızla vurgulanmaktadır. UF Health, Indeed.com'da 21. oldu ABD hastanelerinin veya sağlık sistemlerinin 2017 "Çalışılacak En İyi Yerler" sıralaması. 2018'de UF Health, Becker's Healthcare tarafından "Sağlık Hizmetinde Çalışılabilecek En İyi 100 Yer" arasında gösterildi. UF Health Shands Hastanesi de dahil olmak üzere UF Health, Florida'da ilk 25'e giren yalnızca dört kişiden biriydi.

US News & World Report'a göre, mümkün olan en yüksek kalitede, en güvenli hasta bakımını sunma taahhüdümüz, klinik sonuçlarımıza ve ülkenin En İyi 50 yetişkin ve çocuk hastanesi arasında sürekli olarak kazandığımız ulusal tanınırlığa yansımaktadır. UF Health Shands Hastanesi, Florida'daki herhangi bir hastanenin en çok derecelendirilen programlarına sahiptir. Misafirperverlik ve hizmet, hastalarımızın deneyiminin ayırt edici özellikleridir. Bağlı çalışanlarımız, insanların kabul edildiğini, anlaşıldığını, güvende ve değer verildiğini hissettiği bir ortam yaratmak için her etkileşimde olumlu bir etki yaratabileceğimiz inancıyla çalışır.

Konumlar

 • Gainesville

  University of Florida Gainesville, FL, 32611, Gainesville

sorular