Keystone logo
© ©University of Hull
University of Hull Online

University of Hull Online

University of Hull Online

Tanıtım

172494_172346_button_read-more-about-hull-online-on-your-website.png

Derecenizde başarılı olmak için ilham ve meydan okuma mı arıyorsunuz? University of Hull Online mükemmel bir seçimdir. Ünlü olduğumuz öğretim mükemmelliğine ve kariyer geliştirme fırsatlarına sahip olursunuz. Ayrıca çevrimiçi çalışma esnekliği.

University of Hull Online ile, başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz uzman eğitimi, fırsatları ve ilhamı alırsınız.

İşverenlerin değer verdiği aktarılabilir beceri ve bilgileri kazanırken, çalışmalarınızı iş ve diğer taahhütler etrafında şekillendirin.

Neden bize katılmalısınız?

2018'de öğretimde mükemmelliğimiz için gümüşle ödüllendirildik*
*Birleşik Krallık Üniversitelerinde ve kolejlerinde öğretim ve öğrenimde mükemmelliği takdir eden Öğretimde Mükemmellik Çerçevesinde Gümüş madalya ile ödüllendirildi

Times Higher Education tarafından araştırma gücü açısından İngiltere'deki en iyi 50 kurum arasında yer aldı

Öğrencilerin %95,9'u mezun olduktan altı ay sonra işte veya daha fazla eğitim görüyor**
** Birleşik Krallık'ta ikamet eden tam zamanlı birinci dereceden ayrılanlar; Yüksek Öğrenim İstatistik Kurumu 2018 tarafından yayınlanan 2016/17 akademik yılı için Yüksek Öğrenimden Ayrılanların Hedefleri araştırması.

Kariyerinizde bir sonraki adımı atın

Derecenizde başarılı olmak için ilham ve meydan okuma mı arıyorsunuz? University of Hull Online mükemmel bir seçimdir. Ünlü olduğumuz öğretim mükemmelliğine ve kariyer geliştirme fırsatlarına sahip olursunuz. Ayrıca çevrimiçi çalışma esnekliği.

İşte bize katılmanızın sebeplerinden bazıları.

 • Kariyer yolculuğunuza avantajlı bir başlangıç yapın . Tüm kurslarımız istihdam edilebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çalışmalarınız boyunca, işverenlerin değer verdiği ilgili ve aktarılabilir beceriler öğrenirsiniz.
 • CV'nizi ön plana çıkarın . Endüstri, hükümet ve diğer ortaklarla yakın ilişkilerimiz var. Bu size özgeçmişinizi geliştirmek için gerçek dünya bilgi birikimine erişme fırsatı verir.
 • Bağlantılarınız iyi olsun . Çevrimiçi kurslarımız sizi benzer düşünen öğrencilerden oluşan küresel bir topluluğa bağlar. Çalışırken değerli bilgileri ve bakış açılarını akranlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Ömür boyu arkadaş edin . Bizimle okurken kurduğunuz ilişkiler, kursunuzu bitirdiğinizde bitmiyor. Bizimle, ömür boyu kariyer rehberliğine sahipsiniz. Ve 85.000 kişilik güçlü küresel mezun ağımıza erişim.
 • Başarılar, liderler, etkileyiciler ve uzmanlar listemize katılın . Mezunlarımız arasında İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tom Watson; Sky UK İcra Kurulu Başkanı Jeremy Darroch; ve İngiltere ve Galler Temyiz Mahkemesi yargıcı Dame Eleanor King.
 • Dünyayı değiştirmeye yardım edin . University of Hull'da, size daha iyi bir dünya inşa etmenize yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz uzman eğitimi ve desteği vermeye kararlıyız. Bu nedenle sloganımız, 'Öğrenmenin Işığını Taşımak' olarak tercüme edilen 'Lampadas Ferens'tir . Gel ve bize katıl!

Esnek çevrimiçi öğrenme

University of Hull Online etkinliğinde, uzman eğitmenlerimiz sizi hedeflerinize ulaşmanız için teşvik edecek.

Yarı zamanlı, çevrimiçi kurslarımızı okurken işinize veya kişisel taahhütlerinize ara vermenize gerek yok.

Bizimle çevrimiçi çalışmak için nedenler

 • Kendi koşullarınıza göre çalışın . Ek ücret ödemeden masaüstünüzden veya tabletinizden tüm kurs malzemelerinize kolayca çevrimiçi erişebilirsiniz.
 • İş ve yaşam dengenizi koruyun . Yönetilebilir haftalık konularla, çalışmalarınızı işinize ve kişisel taahhütlerinize göre planlayabilirsiniz.
 • Küresel bir topluluğun parçası olun . Bilgi ve bakış açılarını dünyanın dört bir yanındaki meslektaşlarınızla paylaşın ve küresel profesyonel ağlar oluşturun.
 • Özel destek . İhtiyaç duyduğunuz her an çalışmalarınızla ilgili size destek vermek için özel bir öğrenci danışmanına erişiminiz var.

Nasıl çalışır

 • Öğrenirken meşgul olun . Çalışmalarınız, çevrimiçi tartışma panolarının, isteğe bağlı derslerin ve canlı web seminerlerinin etkileşimli bir karışımını içerir.
 • İhtiyaç duyduğunuzda öğretmenlerinizden yardım alın . Çevrimiçi öğrenme platformumuz aracılığıyla, öğretmeninizden destek ve geri bildirim almak için kolayca erişebilirsiniz.
 • Ödevlerinizi çevrimiçi gönderin . Seyahat masrafları, vizeler veya işten izin alma konusunda endişelenmenize gerek yok. Tüm ödevler çevrimiçi olarak gönderilir ve derecelendirilir.
 • Temel donanım ve yazılım gereksinimleriyle başlayın . Çevrimiçi öğrenme deneyiminizi olabildiğince sorunsuz hale getiriyoruz.
 • Kullandıkça öde veya peşin öde . Mali durumunuzu yönetebilmeniz için esnek ödeme seçenekleri sunuyoruz.

University of Hull ile çevrimiçi yüksek lisans derecenizi kazanmayı mı düşünüyorsunuz?

Sanal Açık Akşamımızda yarı zamanlı bir uzaktan eğitim öğrencisi olarak hayatın nasıl bir şey olduğunu öğrenin.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Hull

  Hull, Birleşik Krallık

sorular