Keystone logo
© University of Lincoln
University of Lincoln

University of Lincoln

University of Lincoln

Tanıtım

University of Lincoln , dünyanın her yerinden büyüyen bir öğrenci topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır ve bize katılmayı düşündüğünüz için çok mutluyuz.

Majesteleri Kraliçe, Brayford Havuz Kampüsündeki ilk University of Lincoln binasını açtığından beri, 135 ülkeden 90.000'den fazla öğrenciyi ağırladık. Bugün, Times Higher Education'ın (THE) 2020 Genç Üniversite Sıralaması'nda dünyanın en iyi 150 üniversitesi arasında yer alıyoruz ve ayrıca The Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi 2021'de Yılın Modern Üniversitesi seçildik.

University of Lincoln öğrencileri yaptığımız her şeyin merkezine koyarız. Yenilikçi öğretim konusunda bir üne sahibiz ve 2020'de QS Stars derecelendirmesinde genel olarak beş yıldızlı bir puan aldık ve ulusal Öğretimde Mükemmellik Çerçevesi (TEF) 2017'de mümkün olan en yüksek standart olan Altın ile ödüllendirildik.

Harika Bir Konum

University of Lincoln bir öğrenci olarak, Avrupa'nın en büyük tarihi şehirlerinden birinde yaşıyor olacaksınız.

300 yılına kadar uzanan bir geçmişe sahip. Lincoln'ün Roma mirasından kalan kalıntıların yanı sıra, şehir aynı zamanda 1072'de inşa edilen ve bir zamanlar dünyanın en yüksek binası olan Lincoln Katedrali de dahil olmak üzere bir dizi tarihi bina ve simge yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Şehir aynı zamanda yaklaşık 1000 yıldır şehrin silüetini izleyen Lincoln Kalesi'ne de ev sahipliği yapıyor.

Lincoln yaşamak, okumak ve çalışmak için harika bir yerdir ve The Telegraph tarafından 2017'de İngiltere'nin En İyi 20 Şehrinden biri seçilmiştir. 2016'da Lincoln, Eden Project'in Büyük Öğle Yemeği programı ve burada yaşayanlar tarafından Birleşik Krallık'taki en cana yakın yer olarak da seçildi. Daha yakın zamanda, The Times Good University Guide 2020'ye göre Lincoln, Birleşik Krallık'taki en uygun fiyatlı öğrenci şehirlerinden biri olarak seçildi.

Lincolnshire ilçesini bildiğinizi düşünmeyebilirsiniz, ancak sakinlerimiz sınırların ötesinde tarihi şekillendirmeye yardımcı oldu. Örnek olarak, ünlü fizikçi ve matematikçi Sir Isaac Newton, 1642'de Lincolnshire'ın Woolsthorpe-by-Colsterworth köyünde doğdu. Lincolnshire, aynı zamanda İngiltere'nin ilk kadın Başbakanı Margaret Thatcher'ın doğum yeri ve şair Alfred Tennyson'ın eviydi.

2000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Lincoln şehri, Downton Manastırı, Da Vinci Şifresi ve Kral gibi birçok dönem televizyon dizisi ve filminde çekim yeri olarak kullanılmıştır.

160797_160654_Studying3.jpg

Sizi gelecekteki kariyerinize hazırlamak

İşverenler, günümüzün küresel iş yerinde fark yaratabilecek bireyleri giderek daha fazla arıyor. University of Lincoln bir öğrenci olarak, endüstri ile ilişki kurmanız ve kariyere hazır beceriler geliştirmeniz için size çeşitli fırsatlar sunarak sizi gelecekteki kariyerinize hazırlamayı amaçlıyoruz. Üniversite, öğrencilere iş deneyimi, ağ oluşturma ve en son endüstri trendlerine erişim için gelişmiş fırsatlar sağlayan bir dizi kuruluşla yenilikçi ortaklıklar geliştirmekten gurur duyar.

Bir işverene iş için doğru kişi olduğunuzu göstermenin en iyi yollarından biri, akademik başarılarınızın yanı sıra gerçek dünya deneyimini içeren bir CV'ye sahip olmaktır. University of Lincoln işverenlerin giderek daha fazla aradığı becerileri ve nitelikleri geliştirmenize yardımcı olacak bir dizi fırsat sunuyoruz. Örnek olarak, bazı lisans ve lisansüstü eğitim programlarımız, bir endüstride işe yerleştirme veya projede yer almak için başvuru yapma fırsatı sunar. Konuk konuşmacılardan haber alma ve bilginizi genişletmenize yardımcı olacak saha gezilerine katılma fırsatları da olabilir. Daha fazlasını öğrenmek için lütfen web sitemizdeki program sayfalarını ziyaret edin.

Kurslarımız, Lincoln'de Tarım, QS World University Rankings 2020'de dünyanın ilk 250'sinde yer alırken, Bilgisayar Bilimi ve Eğitimi, Times Higher Education (THE) World University'de dünyanın ilk 250'sinde yer alarak uluslararası tanınırlık kazanmıştır. Sıralamalar 2021.

Öğrencilerin, Öğrenci Tarafından Yönetilen Yatırım Fonu gibi girişimlere katılmalarını ve Siemens ve Reuters gibi şirketlerle bağlantılarımızın avantajlarından yararlanmalarını istiyoruz. Kampüste Bloomberg Terminalleri var, bu da işletme öğrencileri ve personelinin laboratuvarlar, amfiler ve seminer odalarının yanı sıra gerçek zamanlı finansal piyasa verilerini izlemesini ve analiz etmesini sağlıyor.

Harika Bir Öğrenci Deneyimi

Öğrenci Birliğimiz (SU), Lincoln'deki zamanınızı gerçekten unutulmaz bir deneyim haline getirmenize yardımcı olabilir.

Öğrenci liderleri tarafından yönetilen SU, akademik ilgi alanlarınızı temsil ederken öğrenci topluluğumuzun üyeleri için bir dizi fırsat ve destek sunar.

Bir kulübe veya topluluğa katılmak, yeni arkadaşlar edinmenin ve ömür boyu sürebilecek bağlar kurmanın harika bir yolu olabilir. SU geleneksel olarak herkesin katılabileceği 100'den fazla farklı spor kulübü ve topluluğu sunar. Bilgisayar Bilimleri ve Hukuk Dernekleri gibi akademik gruplardan Harry Potter ve Pokemon Go Dernekleri gibi daha az geleneksel kulüplere kadar uzanır.

Büyüleyici tarihi ve kırsalının yanı sıra Lincolnshire ilçesi, Lincolnshire sosisi gibi yöresel yemekleriyle ünlüdür ve Lincolnshire Wolds'ta kırsal yürüyüşler ve yakınlardaki Cleethorpes ve Skegness'teki İngiliz sahil gezileri ile görülecek ve yapılacak çok şey vardır.

"Bu bilgiler yayınlandığı tarihte (Temmuz 2023) doğruydu"

Kampüs Özellikleri

  Dünyanın Her Yerinde Lincoln'ü Keşfedin

  Web seminerlerimiz, uzmanlık derslerimiz, soru-cevap oturumlarımız ve öğrenci paneli konuşmalarımız, University of Lincoln yaşamanın ve eğitim görmenin nasıl bir şey olduğunu keşfetmenin harika bir yoludur.

  Konumlar

  • Lincoln

   Brayford Way, Brayford Pool, LN6 7TS, Lincoln

   sorular