Keystone logo
© BIMM University
University of London

University of London

University of London

Tanıtım

Londra'da 120.000'den fazla öğrencisi olan ve Londra'da bir University of London diploması için 180 ülkede 50.000'den fazla okuyan İngiltere'deki en büyük ve en çeşitli üniversitelerden biriyiz.

University of London , geçmişi 1836 yılına dayanan, İngiltere'nin en eski üçüncü üniversitesidir. Londra'da 120.000 öğrenciye hizmet veren 17 üye kurum ve dokuz araştırma enstitüsünden oluşan bir federasyondur; ayrıca 180'den fazla ülkede 51.000'den fazla öğrenciye ve çevrimiçi Coursera platformu aracılığıyla MOOC'larına kayıtlı 1,3 milyon öğrenciye hizmet veren küresel bir operasyondur. Bu, University of London 'Dünyanın En Büyük Sınıfı' yapar.

Böylece, dünyanın neresinde olursanız olun, kampüste veya esnek ve uzaktan eğitim yoluyla University of London uluslararası tanınmış bir derece alabilirsiniz. Üniversite, hem lisans hem de lisansüstü düzeyde dünya genelinde 100'den fazla derece, diploma, sertifika ve kısa modüller sunar ve tüm öğrenme gereksinimlerinizi destekleyebilir.

121408_pexels-photo-1153213.jpeg
rawpixel.com / pexels

Halk Üniversitesi

University of London 1836'da kamu yararı için Royal Charter tarafından kurulmuştur ve dünya çapında tanınmaktadır. Uzun tarihimiz boyunca, Üniversite çok çeşitli akademik fırsatlara erişim sunmuştur. Yüksek öğretimde dünya lideri olan Üniversite, sektördeki değişime öncülük etmiştir. Cinsiyetlerine, ırklarına veya dinlerine bakılmaksızın öğrenci alan ilk üniversite, kadınları diploma programlarına kabul eden ilk kişi ve 1865'te, öğrencilere nerede olursa olsun çalışma fırsatı tanıyan ilk kişi olarak, küre. Neredeyse 200 yıldır, eğitim konusundaki benzersiz yaklaşımımızla dünyadaki milyonlarca insanın yaşamını iyileştirdik ve Charles Dickens'i “Halk Üniversitesi” olarak nitelendirmelerini sağladık.

Dünya standartlarında; Dünya çapında

İster canlı akademik topluluğumuza Londra veya Paris'in göbeğinde katılmak, bağımsız olarak çalışmak veya Tanınmış bir Eğitim Merkezi'nin desteğiyle, bir University of London öğrencisi olacaksınız ve dünya sınıfına katılacaksınız.

University of London

UCL veya King's College London gibi daha büyük üniversitelerden Kraliyet Müzik Akademisi veya Courtauld Sanat Enstitüsü gibi daha küçük ihtisas kurumlarına kadar, dünyanın önde gelen saygın 17 bağımsız kuruluşlarından oluşan bir federasyonuz.

İleri Eğitim Fakültesi ile birleşmiş, beşeri bilimlerde lisansüstü eğitim ve araştırma sunan, aynı zamanda Paris'teki University of London Enstitüsü ve esnek ve uzaktan eğitim programlarımız sunan araştırma enstitüleri de vardır.

Üye kurumların öğrencileri aynı zamanda University of London merkezinde bulunan ve Londra merkezindeki geniş hizmet yelpazemize erişmelerini sağlayan öğrencilerdir. Niteliklerinizin akademik kalitesi, nerede okursanız olun, en yüksek standarttır.

Öğrenci servisi

Birinci sınıf eğitim sağlamanın yanı sıra, kariyer danışmanlığı ve Öğrenci Merkezine ve prestijli Senato Evi Kütüphanesine erişim gibi çeşitli hizmetler de sunuyoruz. Üniversite aynı zamanda Londra'nın merkezinde, öğrencilerin bir dizi üye kurumdan diğerleriyle birlikte kullanabileceği bir dizi yüksek kaliteli öğrenci konaklama birimi yönetmektedir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • London

    Malet Street, , London

    sorular