Keystone logo
© BIMM University
University of London - LSE

University of London - LSE

University of London - LSE

Tanıtım

139710_button2.png

Nerede yaşıyor olursanız olun sizi ilk sıraya koyan çevrimiçi bir öğrenme deneyimini keşfedin. Ekonomi, yönetim, finans ve sosyal bilimlerdeki çevrimiçi lisans programları, dünya çapında tanınan iki üniversite arasındaki bir işbirliğidir: Londra Üniversitesi ve Londra Ekonomi ve Siyaset Bilimi Okulu (LSE).

Çevrimiçi BSc Programları

Sizin İçin Tasarlandı, Yönetmen LSE

Her program - tamamen çevrimiçi öğretilir - akademik teori ve pratik bilgiyi birleştirir. İster daha fazla eğitim almak ister kariyerinizi ilerletmekle ilgileniyor olun, dünyayı ileriye taşıyan alanlarda nasıl fark yaratacağınızı öğreneceksiniz.

 • Çevrimiçi BSc İşletme ve Yönetim: Sorun çözme becerilerinizi geliştirin ve karmaşık, gelişen uluslararası iş ve yönetim sorunlarına kritik, stratejik bir gözle nasıl yaklaşacağınızı öğrenin.
 • Çevrimiçi BSc Ekonomi ve Yönetim: Yönetim uygulamasına ekonomik ilkeler, çerçeveler ve metodolojiler uygulayın ve hayati analitik, nicel ve iletişim becerileri oluşturun.
 • Online BSc Economics: Nicel ve mantıksal akıl yürütme becerilerinizi geliştirin ve insan davranışını, küresel ekonomileri ve kaynakların dağıtımını yönlendiren çeşitli ekonomik güçleri anlayın.
 • Çevrimiçi BSc Veri Bilimi ve İş Analitiği: Gerçek dünyadaki sorunları analiz etmek ve ele almak için verilerden yararlanın ve istatistik, matematik ve bilgisayar bilimi gibi temel teknik konulardaki anlayışınızı geliştirin.

İnsan Dokunuşuyla Çevrimiçi Öğrenme

Bilgiyi paylaşın, beceriler geliştirin ve dünyanın her yerinden bağlantıda kalın.

İlgi çekici öğrenim kolaylaştırıcıları ve diğer öğrencilerle canlı Zoom oturumlarına katılın.

Çevrimiçi kampüse mobil, tablet veya masaüstü cihazlarla her yerden erişin.

Kabulden mezuniyete kadar her aşamada kişiselleştirilmiş destek alın.

Akademik Mükemmeliyet, Eşsiz Erişim

1836'da kurulan Londra Üniversitesi, cinsiyet, ırk veya dinlerine bakılmaksızın öğrenci alan ilk üniversiteydi; kadınları lisans programlarına ilk kabul eden; ve öğrencilere nerede olurlarsa olsunlar çalışma fırsatı vererek dünya çapında yüksek öğretime erişim sağlayan ilk kişi. Bugün, Londra Üniversitesi, 190'dan fazla ülkede 200'den fazla kalifikasyon okuyan 50.000'den fazla uzaktan öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

LSE, öğrenmeye disiplinler arası bir yaklaşım benimseyen dünya lideri bir sosyal bilimler üniversitesidir. LSE öğrencileri, “şeylerin nedenleri” hakkında bütünsel bir anlayış geliştirir, geleneksel düşünme yollarına meydan okur ve toplumun en karmaşık problemlerini çözer. LSE mezunları ve akademisyenleri, akademiden siyasete kadar çeşitli alan ve sektörlerde dönüştürücü katkılarda bulunmaktadır. Bu küresel topluluk, 37 geçmiş veya şimdiki başbakan, cumhurbaşkanı ve başbakanı; 18 Nobel Ödülü sahibi; ve yedi Pulitzer Ödülü sahibi.

Konumlar

 • Holborn

  Houghton Street, WC2A 2AE, Holborn

  • London

   London, Birleşik Krallık

   sorular