Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

Tanıtım

UMass Amherst'te sizi hayalperestler, yenilikçiler, yaratıcılar ve yaratıcılardan oluşan çeşitli, kapsayıcı topluluğumuza katılmaya davet ediyoruz. Bir UMass eğitimi ile dünyada iz bırakmak için ilgi alanlarınızı nasıl keşfedebileceğinizi ve becerilerinizi nasıl geliştirebileceğinizi öğrenin.

Bu senin anın.

Bu senin fırsatın.

Bu UMass.

Bir Bakışta UMass

Geçtiğimiz on yılda, Massachusetts Üniversitesi hem itibar hem de mükemmellik açısından meteorik yükselişini sürdürdü. 2010'dan beri UMass Amherst, US News & World Report'un En İyi Kolejler Rehberi'nde 26. sıraya yükselerek onu Amerika'daki en üst düzey devlet üniversiteleri arasında en gelişmiş kurumlardan biri haline getirdi. Massachusetts, Amherst'te bulunan UMass Amherst, Boston'dan 90 mil ve New York City'den 175 mil uzaklıkta, batı Massachusetts'in pitoresk Pioneer Vadisi'nde yaklaşık 1.450 dönümlük bir arazide yer almaktadır. Kampüs, büyük şehir merkezlerine yakın bir kırsal ortamda zengin bir kültürel ortam sağlar. University of Massachusetts Amherst , New England Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Derin Köklerden Büyümek

Massachusetts Tarım Koleji olarak bilinen arazi hibesi bir üniversite olarak 1863 yılındaki kuruluşumuzdan itibaren University of Massachusetts Amherst sosyal değişime ve daha iyi bir dünyanın yaratılmasına sarsılmaz bir bağlılığa sahiptir. Halkı eğitmeye, yeni bilgiler üretmeye ve keşifleri toplumun iyileştirilmesi için uygulamaya adadık - bugün hala savunduğumuz bir misyon. 150 yılı aşkın bir süredir, kadın haklarını ve erken kölelik karşıtı hareketle olan bağlantılarımızı desteklemekten, kampüsümüzde ve ülke genelinde meydana gelen toplumsal huzursuzluğa kadar toplumumuzun en büyük değişimlerinden bazılarının ön saflarında yer alıyoruz. 20. yüzyıl.

Bugün, 29 akademik disiplinde dünya çapında en iyi 200 program arasında gururla yer alıyoruz ve araştırma, burs ve girişimcilikte mükemmellik için küresel tanınırlık kazanmaya devam ediyoruz. Aktivizm ve savunuculuk UMass kampüsünde canlı ve iyi durumda. Tüm öğrenciler için çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık taahhüdümüzle sosyal değişimdeki derin köklerimizi kutlamaya devam ediyoruz. Akademisyenlere yaklaşımımızdan kampüsümüzde gelişen öğrenci organizasyonlarına kadar, UMass öğrenci topluluğu, öğretim üyeleri ve personel her fırsatta dünyayı değiştirmeye devam ediyor.

biz devrimciyiz

University of Massachusetts Amherst damarlarımızda devrimci bir ruh dolaşıyor. Yeni soruları yanıtlamaya, eski geleneklere meydan okumaya ve geçmişi ne olursa olsun herkesin kendisi olma özgürlüğüne sahip olduğu bir dünya inşa etmeye çalışıyoruz. Birbirimizi daha iyisini yapmak, daha ileriye ulaşmak ve mükemmellik arayışımızda daha fazlasını başarmak için güçlendiriyoruz. Bir zorluk söz konusu olduğunda, sorunları değil, olasılıkları görüyoruz. Bir şey imkansız göründüğünde, daha çok çalışır, daha derine iner ve dünyayı değiştirebilecek yenilikler yaratırız.

Çünkü UMass Amherst'te devrimciyiz.

Yeni bir çığır açmak

UMass Amherst, tarihi boyunca, araştırma ve akademik çalışmalarının etkisini yeni ortaklarla ve işbirliğine yönelik yaratıcı yaklaşımlar yoluyla yeni yönlere genişletme konusunda güçlü bir kurumsal bağlılık göstermiştir.

Aslında, dereceler ve disiplinler arasındaki UMass akademisyenleri, araştırmalarının meyvelerini pazara sunmak için endüstri ile ortaklık kuruyor. Öğrenciler ve genç mezunlar için dört bölümden oluşan, kampüsler arası bir girişimcilik yarışması olan Innovation Challenge'dan, farklı alanlardaki işbirlikçilerin girişim fonlarını kolaylaştırmaya kadar UMass, topluluğumuzu yenilikçilerle dolduran girişimci ruhu teşvik ediyor.

Size Bağlılığımız

University of Massachusetts Amherst , sosyal ilerlemeye uzun süredir devam eden bir bağlılığa, farklı bakış açıları için derin bir değere ve kapsayıcı mükemmellik için bir dürtüye sahiptir.

Bir kamu arazisi hibe kurumu olarak UMass Amherst, tüm insanlar için erişim ve fırsatlar sağlama konusunda tarihi ve günümüzde bir sorumluluğa sahiptir. Herkes için güvenli, ilerici ve anlayışlı bir kampüs sağlayarak karşılıklı saygıya dayalı bir topluluk oluşturuyoruz.

Birinci Sınıf Eğitim. Her zaman her yerde.

UMass Amherst gerçek bir Duvarsız Üniversitedir (UWW). Yeni yaklaşımları savunan ve eğitimin önündeki geleneksel engelleri ortadan kaldıran UWW, öğrencilere yenilikçi ve esnek formatlarda lisans tamamlamadan lisansüstü programlara ve profesyonel gelişime kadar çok çeşitli en kaliteli eğitim programları sunar. Tüm öğrencilere devrim niteliğinde erişim sağlayan UMass Amherst'te yüz yüze ve sanal eğitim deneyimlerini tam olarak entegre etme sorumluluğuna öncülük ediyoruz.

kabul

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Amherst

    Amherst, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular