Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Montana Online

University of Montana Online

University of Montana Online

Tanıtım

Eleştirel düşün. Etik yaşa. Yaratıcı bir şekilde keşfedin. Etkili iletişim. Bunlar öğrencilerimizin, öğretim üyelerimizin, araştırmacılarımızın ve personelimizin arzuladığı ideallerdir. Çevrimiçi ve kampüs içi programlarımızda akademik çalışmalar, yaratıcı başarılar ve bilimsel keşifler için yüksek bir çıta belirledik. Bu sadece öğrencilerimize değil, topluluklarına ve genel olarak dünyaya fayda sağlar.

Montana Üniversitesi'nde, öğrenciler ister çevrimiçi ister kampüste eğitim alsın, yüksek kaliteli, erişilebilir bir eğitim sağlayarak yaşamları dönüştürüyoruz. İstisnai bir yerde birinci sınıf araştırma ve yaratıcı burs üretmemizle tanınıyoruz. Lisans programlarımız boyunca, yaratıcı ve çevik öğrenenler olan küresel vatandaşların şekillenmesine yardımcı oluyoruz.

Mezun olarak, çeşitli topluluklar oluşturup sürdürürken deneyimlerinizi paylaşırken bilginin sınırlarını genişletebilirsiniz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Missoula

    Campus Drive,32, 59812, Missoula

    sorular