Keystone logo
University of Montana Online Sosyal Hizmet Ustası
University of Montana Online

Sosyal Hizmet Ustası

Online USA

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

Montana Üniversitesi'ndeki çevrimiçi MSW programında tüm insanların ihtiyaçlarını ve haysiyetini nasıl destekleyeceğinizi keşfedin. Sizin için en iyi nerede ve ne zaman eğitim alacak ve çeşitli ve risk altındaki popülasyonlar arasında kişilerarası, topluluk ve politika seviyelerinde olumlu değişiklikler yaratmaya hazır olacaksınız. Entegre bir yaklaşımla klinik sosyal hizmet uzmanı olarak uygulamaya hazır iki yılda mezun olun.

Programımız size şunları öğretir:

Güvenli Temel Sosyal Hizmet Bilgisini

İlk yılınızda değerler, etik, çeşitlilik, risk altındaki nüfuslar, sosyal ve ekonomik adalet, bireysel, aile ve grup danışmanlığı, insan davranışı ve refah politikasını inceleyecek ve aynı zamanda bir uygulamada deneyim kazanacaksınız.

İleri Düzey Kavramları Uygulama

İkinci yılınızda, profesyonel bir portföy geliştirmek için bir fakülte danışmanıyla çalışırken, doğrudan uygulama, sosyal politika analizi, program değerlendirmesi ve organizasyonel liderlik konularında bilgi ve deneyiminizi derinleştireceksiniz.

Kırsal Topluluklara Odaklanın

Bazen, özellikle daha kırsal topluluklarda, müşterileri var olmaması için bağlamanız gereken kaynaklar ve hizmetler. Kırsal bir toplumun kültürünü ve politikasını anlarken başarılı, yenilikçi programları nasıl oluşturacağınızı ve sunacağınızı öğreneceksiniz.

Entegre Uygulamaya Odaklanın

Müşteriler ve topluluklar için yeni veya daha iyi programlar ve kaynaklar oluşturmaya hazırlanın. Politikayı nasıl geliştireceğinizi ve analiz edeceğinizi öğrenecek ve bir araştırma pratisyeni olacaksınız, böylece başarılı kanıta dayalı uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Sizin için nerede ve ne zaman en iyi olduğunu öğrenin ve sosyal hizmetin karmaşık sosyal, politik, kültürel ve ekonomik bağlamlarına yanıt vermeye hazır olun.

Okul Hakkında

sorular