We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University Of Nebraska Lincoln Online

University Of Nebraska Lincoln Online

University Of Nebraska Lincoln Online

Tanıtım

Nebraska Lincoln Üniversitesi, ulusal olarak tanınan, araştırma 1, arazi hibe kurumudur. 1869 yılında kurulan dernek, 1913 yılında kolejleri ve üniversiteleri akredite etmeye başladığından bu yana Kuzey Merkez Kolejler ve Okullar Birliği tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca, Nebraska Lincoln Üniversitesi'ndeki çeşitli kolejler, okullar, bölümler ve programlar kendi profesyonelleri tarafından akredite edilmiştir. akreditasyon kuruluşları.

Uzaktan kurslarımız, eğitim görmek için kampüse gelen öğrencilere sunduğumuz kursların aynısıdır. Kampüste, yüz yüze eğitim veren, ulusal olarak tanınan, ödüllü fakülte tarafından verilmektedir. Uzaktan programlar, yüz yüze programların geçirdiği aynı akademik değerlendirme süreçlerinden geçmelidir. Uzaktan programlar, eşdeğer yüz yüze programlar kadar akademik açıdan titiz olduğundan, diplomanız derecenizin çevrimiçi olarak kazandığını belirtmez. Kampüse tüm dersleri için gelen öğrencilerin kazandıklarından farklı görünmüyor.

Konumlar

  • Lincoln

    R Street,1400, 68588, Lincoln

    sorular