We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Oxford

University of Oxford

University of Oxford

Tanıtım

University of Oxford 1096'da kuruldu ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden biri.

Dil Merkezi, dil becerilerini geliştirmek isteyen tüm öğrenciler, akademik ve profesyonel personel için University of Oxford evidir.

Akademik İngilizce kurslarımız uluslararası öğrencilerin akademik yazılı ve sözlü iletişim kurma becerilerini geliştirmelerini ve özgüvenlerini artırmalarını sağlar. Akademik İngilizce uzmanları tarafından verilmektedir ve University of Oxford öğrencilerin ve personelin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Dil Kitaplığımız Akademik İngilizce öğrenimi ve testi için kullanılabilen çoklu medya materyallerine sahiptir.

Oxford'un merkezinde elverişli bir konumda yer alan özel bina, dil severler topluluğumuza katılmak isteyen ve dil becerilerinizi paylaşabileceğiniz bir alan sunan ve İngilizce eğitimine hazırlanmak isteyen, Üniversite'deki herkes için bir cennettir.

İletişim becerilerinizi geliştirmek, akademik yazınızı geliştirmek, İngilizce dili ile güven inşa etmek, insanlarla daha kolay iletişim kurmak, kariyer olanaklarınızı geliştirmek veya sadece yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız University of Oxford Dil Merkezi University of Oxford herkes için merkezi bir merkez sunar .

Bize katılmaktan en çok hoş geldiniz.

Konumlar

  • Oxford

    Woodstock Road,12, OX2 6HT, Oxford

sorular