Keystone logo

University of Perugia

A logo

Tanıtım

A Perugia Üniversitesi 1308 yılında kurulmuştur. O yıl, Papa Clement V otorite yükseköğretime girme kentin STUDIUM verilen Süper speculum başlıklı bir boğa yayınladı. Çeşitli disiplinlerde Bugün, araştırma, eğitim ve danışmanlık faaliyetleri hakkında 23.500 öğrenci, 1.100 profesör ve araştırmacılar ve 1000 personeli ile, 16 Bölümlerinde düzenlenmektedir. Son yıllarda, Üniversite, işgücü piyasasının taleplerini karşılamak için ve kamu ve özel sektörde işverenler tarafından ifade edilen yenilik için ihtiyaçlarını karşılamak için öğrencileri hazırlamak derecesi programları ve müfredatları, geniş bir yenilenme üstlenmiştir.

Üniversite tamamen İngilizce olarak düzenlenen iki program sunmaktadır:

Petrol Jeolojisi Yüksek Lisans Kursu (2 yıl)

GENEL BİLGİ

Üniversite uluslararası öğrenciler, yanı sıra İngilizce, Fransızca, Almanca kursları İtalyanca kursları sunar ve dil öğrenmenin en up-to-güncel tesisleri ve yüksek nitelikli anadil öğretmenleri bir kadro ile donatılmış bir dil Merkezi bulunmaktadır. Ayrıca, öğrencilerin akademik ve bilimsel eğitim zenginleştirilmiş ve Yönlendirme Hizmetleri ve İşe Yerleştirme Servisi tarafından sağlanan kariyer servisleri tarafından ve seçkin spor ve spor tesisleri ile tamamlanmaktadır.

MALİYET

Ortak Yüksek Lisans Programı 6000 € + üniversite vergileri sabit maliyeti vardır (değişken bir miktarı; bu vergi 503 € 'dan yılda 1,763.52 € arasında değişen öğrenci, aile geliri bağlı olarak değişir). Öğrenci İtalya (uygulanan hiçbir uygulama ücretleri) 'de programın içine matriculate zaman harçlar ödenecektir.

UYGULAMA

İtalyanca dersleri alarak ilgilenen varsa başvuru süreci hakkında detaylı bilgi (gereklilik ve süreler) için, burs veya [email protected] yazınız

Konumlar

  • Università degli Studi di Perugia piazza Università, 1 , 06123 , Perugia

programlar

sorular