Keystone logo
University of Pittsburgh Online

University of Pittsburgh Online

University of Pittsburgh Online

Tanıtım

Üniversite Eğitim ve Öğretim Merkezi'nin bir bölümü olan Pitt Online'ın misyonu, kalite, öğretim kadrosu ve destek hizmetleri düzeyi açısından Pittsburgh Kampüsü'nde öğrencilere sunulanlarla orantılı lisansüstü profesyonel programlar sunmaktır. Pitt Online için seçilen fakülte, hem kampüs içinde hem de kampüs dışında dersler verir ve kalite, titizlik ve en yüksek profesyonel standartlara bağlılık konusunda aynı bağlılığı sağlar.

Pitt Online aracılığıyla, geleneksel sınıf ortamlarında sunulan aynı yüksek kaliteli programlar artık coğrafi konumlarına bakılmaksızın nitelikli başvuru sahiplerine sunuluyor. Destek hizmetleri ayrıca Pitt Online öğrencilerine, Üniversitenin dijital kütüphaneler, akademik tavsiyeler ve öğretim materyalleri dahil olmak üzere birçok kaynağına sanal erişim yoluyla üstün bir öğrenme ortamı sağlamak için tasarlanmıştır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Pittsburgh

    Fifth Avenue,4200, 15260, Pittsburgh

    sorular