Keystone logo
© ©University of Portsmouth
University of Portsmouth Online

University of Portsmouth Online

University of Portsmouth Online

Tanıtım

172495_172345_button_read-more-about-portsmouth-online-on-their-website.png

Neden bize katılsın?

Portsmouth, dünyaya açılan bir geçit kentidir. Üniversitemiz aynı. Yarı zamanlı, çevrimiçi kurslarımız size uygun olduğunda dünyanın herhangi bir yerinden eğitim alabileceğiniz anlamına gelir. Bizimle, kariyer beklentilerinizi geliştirmek ve yol boyunca küresel bir ağ geliştirmek için bilgi ve beceri kazanacaksınız. Eğitim yolculuğunuzda bir sonraki adımda bize katılın. Sizi gitmek istediğiniz yere götürmeye nasıl yardımcı olabileceğimizi görün.

# 21
İngiltere'de üniversite

(Guardian Üniversite Rehberi, 2020)

5
istihdam edilebilirlik için yıldızlar

(QS Dünya Üniversitesi Sıralaması)

3
yıllık başlangıç tarihleri

Şubat, Mayıs ve Eylül

Öğrencilerimiz dünyanın her yerinden. Yaklaşık 150 ülkeden öğrenci ve sayımları ağırladık. Sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Portsmouth Üniversitesi'nin yarı zamanlı, çevrimiçi kursları size uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bizimle çalışmak için eve taşınmanıza veya vize almanıza gerek yok. Kursunuza, kullanımı kolay Dijital Öğrenme Ortamımız (DLE) Moodle aracılığıyla dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. Bu mümkündür çünkü tüm modüllerimiz, öğrenme aktivitelerimiz ve değerlendirmelerimiz çevrimiçi olarak sunulur.

Tüm kurs modüllerimiz, kurs yaşam tarzınıza ve taahhütlerinize uyacak şekilde yönetilebilir haftalık bölümlere ayrılmıştır.

Portsmouth Üniversitesi'nden çevrimiçi bir kursla mezun olduktan sonra, derece sertifikanız kampüste bir derece ile aynı akademik ağırlığa sahip olacaktır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Portsmouth

    Winston Churchill Avenue, PO1 2UP, Portsmouth

sorular