Keystone logo
University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

Tanıtım

1883 yılında kurulan, Sioux Falls, Güney Dakota bulunan Sioux Falls, Üniversitesi, bir olan HristiyanLiberal Sanatlar Üniversitesi ile bağlı Amerikan Baptist Kiliseleri, ABD. USF bağımsız, kar amacı gütmeyen bir kurumdur.

Adanmış fakülte kasten kariyer arama keşfetmek için öğrencilere yardım ve Allah'a ve insanlığa hizmet etmek için onları hazırlamak, inanç ve öğrenmeyi entegre. % 98 oranında yerleştirme oranı ile, mezunlar kendi meslekleri, aileler ve toplumlar Servis sloganı için USF Kültür yaşamak.

Bizim yetenekli profesörler, danışmanlık ve akıl hocası öğretmek. 14: 1 öğrenci-öğretim oranı, samimi sınıf ayarları kavramların tanıtımı, fikirlerin alışverişini ve deneyimsel öğrenme yoluyla bunları uygulamak için teşvik kolaylaştırır.

hayallerini yerine getirmek için tahrik yetişkin öğrenciler için, USF bireylerin derece bitirmek veya ileri derecede kazanmak yardımcı olmak için çevrimiçi ve kampüs yetişkin ve lisansüstü programları sunmaktadır.

USfwch

SAYILARLA:

Yerleştirme Oranı: USF 98% mezuniyet altı ay içinde kendi seçtikleri alanlarda iş bulmak mezunları.

Öğrenci / Öğretmen Oranı: 14: 1

kayıt: 34 eyalet ve 11 ülkeden 1.530 toplam öğrenci

Erkek-dişi Lisans oranı: % 59 kadın,% 41 erkek

Kulüpler, Etkinlikler ve Organizasyonlar sayısı: 100+

Mezhepler Temsil: Luteryen,% 18; Baptist,% 12; Katolik,% 10; Yöntemciler% 5; Sigara Mezhepsel,% 4; Hıristiyan Reform,% 4; Presbiteryen,% 2; Wesleyan,% 3; Tanrı,% 1 Meclisleri; Evangelik,% 2; ve Diğer / Bilinmeyen,% 37

Başbakan Yer: Sioux Falls, nüfus 166.700 ve MSA nüfus 232.879, "Amerika'nın Kalbi" olduğunu ve USF ise "Sioux Falls Heart."

sfschool2

GÖREV BEYANI

Sioux Falls, liberal sanat geleneğinde bir Hıristiyan Üniversitesi, University of beşeri, fen bilimleri ve meslek öğrenciler yetiştirir. Üniversitenin geleneksel sloganı, yani biz akademik mükemmellik ve dünyada Allah'a hizmet ve insanlık için olgun Hıristiyan kişilerin gelişimi teşvik etmeye Hizmet için Kültürdür.

beşeri bilimler, bilim ve meslek programları sayesinde, Üniversite kişi, entelektüel büyümek gerçeği ayırt ve bir Hıristiyan dünya görüşü geliştirmelerine yardımcı olur. Bir Hıristiyan kurum olarak, USF onun toplum duygusal olgunluk, fiziksel iyilik, becerileri ve Mesih'in karakterini ve öğretim yansıtan değerlerin gelişmesi tüm üyeleri teşvik eder.

USF İsa ve İncil inanç ve öğrenmenin bütünleşmesine Rabliğine kararlıdır; o Hıristiyanlar hizmet hayatları boyunca başkaları ile inançlarını paylaşmak için denir doğruluyor. Üniversite Amerikan Baptist Kiliseleri, ABD ile bağlı ve herhangi bir inanç ya da mezhep öğrencileri ağırlıyor.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

sorular