We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University Of South Carolina- Salkehatchie

University Of South Carolina- Salkehatchie

University Of South Carolina- Salkehatchie

Tanıtım

University Of South Carolina Salkehatchie, Walterboro ve Allendale'deki kampüsleri ile Güney Carolina'nın alçak ülkesinde merkezi bir konuma sahiptir. Kampüsümüz büyüdükçe, toplum üzerindeki eğitimsel, kültürel ve ekonomik etkimiz de artıyor. Kırsal alçak ülkeye beşinci hizmet yılımıza girerken, yerel vatandaşların yaşamlarında önemli bir rol oynamaya devam etmekten heyecan duyuyoruz.

South Carolina Salkehatchie Üniversitesi'nde öğrencilerimiz gelişir ve unutulmaz üniversite deneyimleri yaşarlar. Uygun fiyatlı eğitim ve ücretler, çok sayıda derece seçeneği, düşük öğrenci-öğretmen oranı ve her öğrencinin tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmaya adanmış olağanüstü bir fakülte ile her öğrencinin büyüme ve öğrenme şansı vardır.

İster dört yıllık bir okula devam etmek, ister sevdikleri bir alanda anlamlı işler bulmak, ister sadece bir sonraki adımlarını bilmek olsun, öğrencilerimiz ilerliyor. South Carolina Salkehatchie Üniversitesi'ndeki her öğrenci bir bireydir ve amacımız onların başarılı olmalarına yardımcı olmaktır.

Konumlar

  • Allendale

    James Brandt Boulevard,465, 29810, Allendale

    sorular