Keystone logo
University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

Tanıtım

USC Upstate, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak şekilde USC Upstate derecesini tamamlamalarına olanak tanıyan toplam 15 çevrimiçi ve karma program sunmaktadır. USC Upstate öğrencilerinin% 10'undan fazlası tamamen çevrimiçi programlara kayıtlıdır ve öğrencilerimizin yaklaşık% 33'ü her dönem en az bir çevrimiçi kursa kaydolur.

AMAÇ:

USC Upstate'in çevrimiçi programları, düşük öğrenim ve eyaletteki en yüksek medyan yıllık mezun maaşlarına (72.700 $) dayalı olarak SR Education Group tarafından Güney Carolina'daki 1 Numaralı En İyi Çevrimiçi Kolej seçildi.

USC Upstate'deki uzaktan eğitimin amacı, mevcut programları ve kursları çevrimiçi ve uzaktan dağıtım yöntemlerini kullanarak sunmaktır. Program tekliflerinin zamanlarını ve yerlerini genişleterek ve teknolojik yeniliği benimseyerek yüksek kaliteli bir öğrenci deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır. USC Upstate, diğer eğitim kurumları, işletmeler, endüstriler ve hem topluluk hem de kamu kurumları ile ortaklıklar yoluyla ihtiyaç duyuldukça öğrenme fırsatları yaratacaktır. Kurum, bu temel hizmetleri verimli bir şekilde sağlayarak operasyonel idareyi gösterecektir.

Hedefleri

Uygun akreditasyon kurumlarınca tanımlanan uzaktan eğitim yoluyla sunulan mevcut akademik programların yüksek kalitesini sürdürmek

Uzaktan eğitim için SREB İyi Uygulama İlkelerine uymak

Kullanılan teknolojinin programların niteliğine ve hedeflerine uygun olmasını sağlamak

Konumlar

  • Spartanburg

    University Way,800, 29303, Spartanburg

    sorular