Keystone logo
© BIMM University
University of Sussex Online

University of Sussex Online

University of Sussex Online

Tanıtım

Öğrenmenin yeni yolları, değişiklik yapmanın yeni yolları

1961'de kurulan Sussex Üniversitesi, herkese birinci sınıf bir eğitim sağlama konusunda uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. Uzaktan eğitim kurslarımız size dünyanın neresinde olursanız olun Sussex'te eğitim alma fırsatı verir.

Dünya çapında 100'den fazla ülkeden önde gelen akademisyenleri ve öğrencileri çeken, yoğun araştırma yapan bir üniversiteyiz. Öğrencilere farklı bir eğitim deneyimi sağlamak için radikal ve ilerici fikirleri teşvik ederek geleneğe meydan okuyoruz.

Amacımız, öğrencilerimizin yaşamlarını iyileştirmek ve onlara kendi katkılarını yapmaları ve dünyayı değiştirmeleri için araçlar sağlamaktır.

“Uluslararası Pazarlama Yüksek Lisanslarını okumak için temel motivasyonum, daha profesyonel beceriler kazanmak ve bilgimi geliştirmekti. Çevrimiçi öğrenmenin rahatlığı ve esnekliği beni gerçekten cezbetti. Çevrimiçi eğitim alarak kendime uygun bir zamanda ders çalışıp çalışabilirim.”Kathryn Huang - Dijital Pazarlama Yöneticisi ve Uluslararası Pazarlama Yüksek Lisans (çevrimiçi) öğrencisi, Vancouver, Kanada.
 • Kariyerini ilerlet
  Sizi büyüleyen konuyu derinlemesine araştırın ve dünyanın her yerindeki işverenlerin arzuladığı becerilerle kariyerinizi ilerletin.
 • çevrimiçi öğrenme
  %100 çevrimiçi olarak verilen ve yılda altı başlangıç tarihi olan kurslarımız size istediğiniz zaman kursunuza başlama ve kendi evinizden kendi zamanımıza göre çalışma fırsatı verir.
 • Çalışmalarınızı desteklemek
  Kayıttan mezuniyete kadar olan yolculuğunuzda sizi destekleyecek özel çevrimiçi Öğrenci Başarı Ekibimizden yararlanın.

öğrenmek, öğrenci, dizüstü bilgisayar

Sussex ile çevrimiçi eğitim

Öğrencilerimizin birçoğunun kariyerlerini geliştirmek için bir lisansüstü kurs almayı tercih ettiğini anlıyoruz. Çevrimiçi Yüksek Lisans kurslarımız, istihdam edilebilirliğe odaklanarak tasarlanmıştır. Gerçek dünya örnek olay incelemelerine odaklanarak öğretme ve öğrenmenin pratik olmasını sağlıyoruz ve doğrudan işyerinde kullanabileceğiniz beceriler sağlıyoruz.

%100 çevrimiçi olarak öğretilen uzaktan eğitim kurslarımız, çalışmanızı yaşamınıza ve kariyerinize uydurma esnekliği sağlar. Modüller bir atlıkarınca modeli kullanılarak sunulur; bu, herhangi bir zamanda çalışmalarınıza ara vermeniz gerektiğinde, kursa "bırakabileceğiniz" ve çalışmalarınıza tekrar zaman ayırdığınız zaman yeniden katılabileceğiniz anlamına gelir* .

Öğretim, çığır açan araştırmalara öncülük eden ve dünya hakkında yeni düşünme biçimleri geliştiren akademisyenler ve uygulayıcılar tarafından verilmektedir. Kampüs içi kurslarımızda olduğu gibi, her Yüksek Lisans kursunda belirgin bir Sussex öğrenme tarzı vardır. Ötesini düşünmeye ve normlara meydan okumaya teşvik edileceksiniz.

Sanal bir sınıf ortamında çalışarak, günümüzün dijital dünyasında işverenler tarafından değer verilen birçok ek beceri kazanacaksınız. Tüm dünyada farklı zaman dilimlerinde bulunan öğrenci arkadaşlarınızla sanal projelerde ve sanal ekiplerde birlikte çalışacaksınız. Dijital platformlarda çalışırken ve kuruluşunuzda dijital şampiyon olduğunuzda kendinize güveneceksiniz.

Çevrimiçi erişilebilirlik tamamen göz önünde bulundurularak kurslarımız, tüm coğrafyalardaki tüm fiziksel ve bilişsel yeteneklere sahip öğrenciler için oluşturulmuştur.

Ve uzaktan eğitimin kişisel olmayan yönünün yerini alan bir insan deneyimiyle çevrimiçi kurslarımız, akranlar arası öğrenme ve tartışma grupları aracılığıyla küresel bir öğrenci ağını bir araya getirir.

Çevrimiçi ustalarımız, her yerde kendi türünü değiştirmek isteyen öğrenciler için burada.

*azami teneffüs süresi dersler için geçerlidir.

117651_notes-macbook-çalışma-konferansı.jpg

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

 • London

  London, Birleşik Krallık

sorular