Keystone logo

University of the Potomac

A logo

Tanıtım

Uygun Fiyatlı, Erişilebilir, Kaliteli Eğitim

Üniversite derecenizi kazanmayı veya ilerletmeyi mi düşünüyorsunuz? University of the Potomac kaliteli eğitimi erişilebilir hale getiriyoruz ve değerli bir derece kazanırken yaşam yükümlülüklerinizi dengelemenizi sağlıyoruz.

Görevimiz

University of the Potomac kariyer odaklı disiplinlerde uygun fiyatlı ve erişilebilir eğitim sunarak çok kültürlü öğrenenler için kariyer gelişimine yol açan lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim fırsatları sunar. Uygulayıcı liderliğindeki müfredat, genel eğitimde güçlü bir temel üzerine inşa edilir ve teknoloji yoluyla öğrenmeyi vurgulayan küçük sınıflar içeren esnek çevrimiçi ve kampüs tabanlı öğretim ve öğrenim modellerini kullanır. Öğretim, öğrenci başarısına kendini adamış profesyonel ve akademik olarak nitelikli fakülte tarafından verilmektedir.

Değer ve Faydalar

 • Esnek sınıf programları
 • Deneyimli öğretim üyeleri ile birleştirilmiş küçük sınıflar
 • Ulaşım kolaylığı
 • İsteğe bağlı ücretsiz çevrimiçi ders
 • Ev asistanı
 • Mezun İşverenler: Bank of America, USA Today, Boeing, Deloitte, IBM, Microsoft, US Army, Wipro

En İyiyi, En İyiyi Sağlamaya İnanıyoruz

University of the Potomac öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Kariyer alanlarındaki başarılı profesyonellerin bugünün piyasasında gelişen başarılı profesyonellerle, sürekli olarak en iyi öğrenciler için en iyi eğitimi sağlamayı hedefliyoruz.

Ne hakkındayız

% 93

Öğrenci Memnuniyeti

% 88

Fakülte Memnuniyeti

% 65

Çalışan Meslek Fakülte Oranı

% 55

Mezuniyet derecesi

26

Yüksek Lisans Öğretim Üyeleri

32

Doktora Öğretim Üyeleri

Doğu Kıyısındaki En Çeşitli Sınıflardan Bazılarına Bizde Varız

University of the Potomac , kariyer odaklı disiplinlerde uygun fiyatlı ve erişilebilir eğitim sunarak, çok kültürlü yetişkin öğrenciler için kariyer gelişimine yol açan lisans ve lisansüstü düzeylerde eğitim fırsatları sunar. Uygulayıcı liderliğindeki müfredat, genel eğitimde güçlü bir temel oluşturur ve sınıfta ve teknoloji aracılığıyla işbirliğine dayalı öğrenmeyi vurgulamak için küçük sınıflar içeren esnek çevrimiçi ve kampüs tabanlı öğretim ve öğrenim modellerini kullanır. Öğretim, öğrenci başarısına kendini adamış profesyonel ve akademik olarak nitelikli fakülte tarafından verilmektedir.

Lokasyonlarımız Hakkında

University of the Potomac size hizmet etmek için burada. Dünyanın herhangi bir yerinde veya Washington, DC, Falls Church, Virginia kampüsümüz veya Chicago lokasyonumuzda bir dersi çevrimiçi olarak alma rahatlığını sunuyoruz.

Washington DC

Ülkemizin Başkentinde Bulunan

Washington, DC kampüsümüz, Beyaz Saray'dan üç blok ötede, şehrin hükümet ve ticaret bölgesinin kalbinde elverişli bir konuma sahiptir. Modern bir ortamda en son olanakları sağlamanın yanı sıra, kampüs McPherson Square metro istasyonunun bitişiğinde ve Metro Center'a sadece üç blok uzaklıkta yer alır ve sınıflara gidip gelmeyi kolaylaştırır.

Falls Kilisesi, Virginia

Tarih ve Kültürle çevrili

Falls Church, Virginia kampüsümüz Arlington, VA ve Maryland sınırına 15 dakika uzaklıktadır. Kampüs, bir dizi tarihi yerle çevrilidir ve kültürel açıdan çeşitli çevresi, onu sınıf içinde ve dışında öğrenmek için ideal kılar.


Chicago, Illinois

Chicago Loop'ta herkes için bir şeyler var. Şehrin resmi şehir merkezinde şehrin sunduğu en iyi şeyleri keşfedin. Loop'un göl kıyısında, ikonik Bulut Kapısı'na (diğer adıyla "The Bean") ev sahipliği yapan Millennium Park Kampüsü'nü, Crown Çeşmesi'ni, huzurlu Lurie Bahçesi'ni ve Gibi efsanevi müzik festivallerine ev sahipliği yapan Jay Pritzker Pavilion'u da bulacaksınız. Chicago Blues Festivali, Chicago Caz Festivali ve ücretsiz bir yaz müzik dizisi ve film dizisi. Hemen yan tarafta, kayalıklara tırmanabilir, kayabilir ve tuhaf Maggie Daley Park'ta oynayabilirsiniz.

İnternet üzerinden

Çevrimiçi öğrenme programımızın esnekliği ve kalitesi, harika bir eğitim alma ve bir derece kazanma konusunda ciddi olan ancak çevrimiçi deneyimi tercih edenler için mükemmeldir. Çevrimiçi programlarımızdaki öğrenciler, sınıfta sağladığımız kaliteli eğitimi alırlar ve derece gereksinimleri aynıdır.


Üniversite Deneyiminizden Bilgiden Daha Fazlasını İstediğinizi Biliyoruz.

Üniversiteye gitmek, kütüphanede ders çalışmak veya sınıfta oturup dersleri dinleyerek uzun saatler geçirmekten daha fazlasıdır. Aynı zamanda bir birey olarak büyümek ve dünyaya genel bakış açınızı geliştirmekle ilgilidir. Üniversite öğrencisi hayatına ne kadar dahil olursanız, iş dünyasına geçiş yapmanız ve kariyerinizde başarılı olmanız o kadar kolay olacaktır.

Üniversite öğrencisi hayatının ağ kurma kısmı çok büyük. Bir öğrenci olarak, sizinle ortak ilgi alanlarını paylaşan profesörler, işe alım uzmanları ve benzer düşünen öğrencilerle tanışırsınız. Profesörler, üniversiteden sonra ilk işinizi bulmanıza yardımcı olabilir veya size kariyer fırsatları konusunda önerilerde bulunabilir. Üniversite sponsorluğundaki etkinliklerde işverenlerle tanışmak, toplumdaki saygın şirketlerle temas ve arazi görüşmeleri geliştirmek için mükemmel bir yoldur. Sınıf arkadaşlarınız da bir iş bulmanıza yardımcı olabilir veya nereye başvuracağınız konusunda size ipuçları verebilir.

Yaşam Boyu Arkadaşlıklar

Birçok öğrenci, sınıf arkadaşlarıyla ömür boyu süren arkadaşlıklar kurar, bu da onlara daha sonra kişisel ve profesyonel düzeyde yardımcı olur. Çalışma grupları, kulüpler ve okul içi sporlar, öğrencilerin olumlu bir ortamda tanışmalarına ve arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olur. Ayrıca kampüs yakınında gerçekleşen, kaynaşmayı ve yeni insanlarla tanışmayı kolaylaştıran birçok sosyal etkinlik vardır. Üniversitede kişilerarası becerilerin geliştirilmesi, kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Akademik Başarıya Ulaşmak

Üniversite performansı genellikle gelecekteki kariyer ve kişisel başarılara katkıda bulunduğundan, öğrencilerimiz yeni akademik başarı düzeylerine ulaşmak için çok çalışırlar. Öğrencilerimizi ödüllerden ve liyakate dayalı burslardan yüksek not ortalamasını koruyarak Dekanlık ve Onur Listesine ulaşmaya kadar başarılarıyla onurlandırmaktan gurur duyuyoruz. Öğrenci Tutma ve Hizmetler Departmanımızdan saklama ve mezuniyet oranları hakkında ek bilgi bulabilirsiniz.

Akreditasyon

 • Orta Devletler Yüksek Öğrenim Komisyonu (MSCHE)
 • Eyalet Eğitim Müfettişliği Ofisi (OSSE)
 • Virginia Eyalet Yüksek Öğretim Konseyi (SCHEV)
 • Öğrenci ve Değişim Ziyaretçi Programı
 • Illinois Yüksek Öğretim Kurulu
 • Devlet Yetkilendirme Karşılıklılık Anlaşmaları Ulusal Konseyi (NC-SARA)

Diğer Akreditasyonlar ve Sertifikalar

University of the Potomac 's Associate of Science, Bachelor of Science ve Master of Business Administration derece programları, Veterans Administration tarafından gazi eğitimi için onaylanmıştır. Ayrıca aşağıdaki sertifika programları da onaylanmıştır:

 • Gelişmiş Sertifikalar: İşletme Muhasebesi, Genel Yönetim, Devlet Sözleşme Yönetimi, Sağlık Sistemleri Yönetimi, Bilgi Sistemleri Yönetimi, Uluslararası İşletme ve Ağ Güvenliği Yönetimi.
 • Sertifikalar: Muhasebe Büro Desteği, Genel İşletme, Bilgi Güvencesi, Bilgi Ağı Güvenliği Yönetimi, Uluslararası Çalışmalar, Ofis Uygulama Desteği, Proje Yönetimi.

Üniversite, Hizmet Üyelerinin Fırsat Okullarının (SOC) onaylı bir üyesidir.

Konumlar

 • 1401 H Street, N.W., Suite 100 , 20005, Washington

 • 7799 Leesburg Pike., Suite 200, 22043, Falls Church

 • Chicago Loop Location 828 S Wabash Ave., 60605, Chicago

sorular