Keystone logo
© The University of Fredericton
University of Toronto School of Continuing Studies

University of Toronto School of Continuing Studies

University of Toronto School of Continuing Studies

Tanıtım

Neden İsteğe Bağlı Becerileri University of Toronto School of Continuing Studies 'de Kazanmalısınız?

University of Toronto School of Continuing Studies (UofT SCS) Eğitim Kampları, sizi başarıya giden yolda yönlendirmenize yardımcı olacak temel becerilerle donatır. Stratejik olarak tasarlanmış müfredat, yüz yüze etkileşim ve uzman eğitmenlerle, kariyerinizin geleceğini şekillendirmenize yardımcı olacak bir eğitim deneyimi sunuyoruz.

UofT SCS Eğitim Kamplarına Genel Bakış

  • Kodlama, veri analitiği, UX/UI, fintech ve dijital pazarlama programlarımızda geniş kapsamlı bir proje ve uygulama portföyü oluşturun veya siber güvenlik programımızda endüstri sertifikalarına uygulanabilir bir dizi beceri öğrenin.
  • Tüm programlarımız, işten ayrılmadan becerilerinizi geliştirmenize olanak tanıyan yarı zamanlı bir program sunar.
  • Web geliştirme programımız ayrıca programınıza en uygun seçenekleri sunar - hızlandırılmış bir hızda çalışmak isteyenler için tam zamanlı bir programla.
  • Sektöre geçişinizi desteklemek için çok çeşitli kariyer hizmetlerinden yararlanın.
UofT SCS Eğitim Kampları, edX ile ortaklaşa University of Toronto School of Continuing Studies aracılığıyla sunuluredX hakkında2U Inc.'in bir parçası olan edX, dünya çapında 45 milyondan fazla öğrenciden oluşan bir topluluğa hayatlarının ve kariyerlerinin her aşamasında onları desteklemek için yenilikçi, beceriye dayalı eğitim sağlamak için saygın üniversiteler ve kuruluşlarla birlikte çalışır. edX, uzman hizmetler ve değerli kaynaklarla sürükleyici bir öğrenme deneyimi aracılığıyla eğitim kampları sunar. 2021 itibarıyla mezunlar, Fortune 100'ün %62'sinden fazlası dahil olmak üzere 6.700'den fazla şirket tarafından işe alındı.

Konumlar

  • Toronto

    King's College Circle,27, M5S, Toronto

    sorular