Keystone logo
University of West Alabama Online Ed.D. Kırsal Eğitimde - Kütüphane Medya Takibi
University of West Alabama Online

Ed.D. Kırsal Eğitimde - Kütüphane Medya Takibi

Livingston, Amerika Birleşik Devletleri

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

West Alabama Üniversitesi'nin çevrimiçi Kırsal Eğitim Eğitim Doktoru, özellikle kırsal okullar ve bölgelerle ilgili kritik sorunları ele almak için tasarlanmıştır. Ülkede türünün ilk örneği olan bu ileri derece, kırsal kesimdeki öğrencilerin benzersiz zorluklarını ve ihtiyaçlarını vurgular.

Kırsal Eğitimde çevrimiçi EdD, herhangi bir disiplinde yüksek lisans derecesine sahip başvuru sahiplerine açıktır ve esnek, eşzamansız bir formatta çevrimiçi olarak sunulur. Derecenizi dört yılda tamamlayın ve kırsal eğitimde uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzman öğretim üyeleriyle yakın çalışın. Bu program açık eğitim kaynakları kullandığından ders kitaplarının maliyetinden tasarruf edeceksiniz. Ayrıca tamamlama sürenizi hızlandırmak için 15'e kadar kredi aktarabilirsiniz.

Bir öğrenci olarak, eğitim politikasında eyalet çapında karar alma süreçlerini bilgilendiren veri toplama ve analiz uygulamalarıyla ilgilenecek ve kırsal eğitime odaklanan bir tezi tamamlayacaksınız. Müfredat, çeşitli bağlamlarda uygulayabileceğiniz ilgili becerileri kazanmanızı sağlamak için Alabama okul bölgeleri ve uzman müfettişlerle birlikte oluşturuldu.

EdD, çalışmalarınızı uzmanlaştırmanıza olanak tanıyan beş parça içerir. Seçenekler arasında danışmanlık, yüksek öğrenim yönetimi, organizasyonel değişim ve liderlik, öğretmen lideri ve kütüphane medyası yer almaktadır. Bu parçaların her biri, sizi seçtiğiniz profesyonel yolun taleplerine hazırlamak için odaklanılan alanlardaki becerilerinizi geliştirecektir.

Okul Hakkında

sorular