Keystone logo
University of West Alabama Online Kırsal İşletmede İşletme Doktoru
University of West Alabama Online

Kırsal İşletmede İşletme Doktoru

Livingston, Amerika Birleşik Devletleri

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

West Alabama Üniversitesi'nin Kırsal İşletme alanında %100 çevrimiçi İşletme Doktoru, sizi kırsal işletme yönetimi alanında bir uzman olarak kariyerinizi ilerletmeye hazırlar. Sektördeki başarı için kritik konuların ve stratejilerin derinlemesine incelenmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ülkede türünün ilk programı olan bu derece, küresel kırsal işletme zorluklarına gerçek dünyadaki çözümleri araştırıyor. UWA Online ile esnek bir formatta eğitim alabilir ve derecenizi üç yıl gibi kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Bu ileri düzey işletme derecesi, girişimcilik finansmanı, hukuki konular, niteliksel ve niceliksel araştırma, istatistiksel analiz ve daha pek çok alanda dersler içerir. Ayrıca, çalışmalarınızı seçtiğiniz profesyonel yol için uzmanlaştırmak için Kırsal Girişimcilik ve Yenilik veya Kırsal ve Dönüşümcü Liderlik alanlarındaki kariyer odaklı yol seçenekleri arasından seçim yapacaksınız. Programı tamamladığınızda bağımsız bir akademisyen, kırsal işletmelerin uygulayıcısı ve bu dinamik alanda değişimin temsilcisi olabilirsiniz.

Bir öğrenci olarak, girişimcilik becerileri geliştirmede ve dönüşümsel liderlik bilgisi kazanmada size rehberlik edecek, sektörle bağlantılı öğretim üyelerinden öğreneceksiniz. Ayrıca kırsal işletme ihtiyaçlarına dayalı uygulamalı bir tez oluşturacaksınız. Bu programda kazanacağınız becerilerle kırsal işletme danışmanı, ekonomik geliştirici, kırsal işletme eğitmeni ve icra kurulu başkanı gibi kariyerleri takip edebilirsiniz.

Okul Hakkında

sorular