We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Wyoming

University of Wyoming

University of Wyoming

Tanıtım

University of Wyoming Wymie, Wymie'deki küçük toplulukta birinci sınıf bir eğitim sunmaktadır. 1886 yılında kurulan üniversite, her yıl 50 eyalet ve 90 ülkeden 14.000'den fazla öğrenciyi ağırlamaktadır. Bir arazi bağış üniversitesi olarak, Wyoming eyaletine hizmet etmeye ve küresel lider olmaya devam eden mezunlar üretmeye adadık. Burada agronomiden zoolojiye, ceza adaletinden tiyatro ve dansa kadar her şeyi inceleyebilirsiniz.

Laramie'de Yaşam

University of Wyoming kaydolduğunuzda, sadece uygun bir fiyata harika bir eğitime kaydolmakla kalmazsınız; siz de meydan okunmaktan, vesile olmaktan ve yerel çevremizi kucaklamaktan gurur duyan bir topluluğun parçası oluyorsunuz. Sonsuz, dört mevsim açık hava macerası, sanat ve kültür, hareketli bir şehir merkezi ve konuksever bir kampüs topluluğu bulacaksınız.

Biz otantik

Batı'nın geleneklerine dayanan ve engebeli Rocky Dağları ile çevrili University of Wyoming 1886'da kuruldu ve uzman fakülte, üst düzey akademisyenler ve birinci sınıf tesislerle ulusal olarak tanınan bir arazi bağış araştırma kurumudur .

Bağlandık

Küçük sınıf büyüklüklerinden, destek profesörlerinden ve Wyoming'in dört yıllık tek üniversitesinin sahip olduğu yerel ve eyalet desteğinden yararlanın. Ve bir kovboy olduğunda, her zaman bir kovboy, yolculuğunuzun sizi nereye götürdüğünden bağımsız olarak mezunlar ile ömür boyu bağlantı kuracağınız anlamına gelir.

Globaliz

Herhangi bir ABD dört yıllık devlet arazi bağış üniversitesinin en büyük yurtdışında eğitim bursu ile dünyayı sınıfınız olarak deneyimleyin. UW öğrencileri her yıl yaklaşık 50 ülkede 400 yurtta ve yurt dışında eğitim görmektedir .

Biz maceracıyız

Wyoming'inizi 30 kilometrelik bakımlı kros kayak parkurlarında, 300 mil kar motosikleti parkurlarında ve 100 milden fazla dağ bisikleti parkurlarında, ayrıca balıkçılık, kaya tırmanışı, 2.9 milyon dönümlük ulusal orman ve daha fazlasında bulabilirsiniz. Outdoor dergisi UW'yi ülkenin en iyi açık hava okullarından biri olarak tanıdı .

Kovboy olmak için 10 neden

 1. Düşük öğrenci-öğretim üyesi oranı 15: 1'dir.
 2. Ulusal olarak tanınmış araştırma kurumu.
 3. Yurtdışında eşsiz bir çalışma burs programı.
 4. 200 öğrenci organizasyonu ve gönüllü fırsatları.
 5. Birinci sınıf eğitim ve araştırma tesisleri.
 6. Rekabetçi bölüm IA atletik programlar.
 7. UW mezunlar ağı üzerinden global bağlantılar kurun.
 8. Wyoming ve ötesinin her köşesine ulaşma ve destek.
 9. En iyi açık hava macera okulu olarak tanındı.
 10. Mükemmel bir değerde üst düzey eğitim.

Brooke Cagle / Unsplash

126849_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Laramie'ye Hoşgeldiniz

Wyoming mücevher kenti

7.200 metrelik dağ sıraları arasında yer alan bu 1860'lı demiryolu kasabası şu anda yaklaşık 32.000 sakin, bir dizi saygın müze ve sayısız benzersiz mağaza ve restorana ev sahipliği yapıyor. Yerel sanatçılar tarafından boyanmış bir düzine canlı duvar resmi, tarihi Laramie şehir merkezine hayat verirken, trenlerin gürlemesi bu Batı kasabasını köklerini hatırlatıyor. İster Laramie Nehri'ne ister Karlı Sıradağların göllerine balık tutmak için veya yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, kamp yapmak veya kayak yapmak için yakındaki ulusal ormanın 2,9 milyon dönümünü kullanmak, destansı bir macera her yönden bekliyor.

UW geçmişi

University of Wyoming 1886'da Wyoming'in hala bir bölge olduğu zaman kuruldu. Eylül 1887'de UW 42 öğrenciye ve beş fakülte üyesine kapılarını açtı. Laramie'nin şehir parkında şehrin eteklerinde inşa edilen Old Main, üniversitenin ilk yıllarında UW'nin ilk binası ve dersleri, kütüphanesi ve idari ofisleriydi.

İlk üniversite başkanı John Wesley Hoyt, sanat ve beşeri bilimlere odaklanan bir müfredat kurdu ve lisansüstü ve normal bir okul yarattı. Ayrıca, Wyoming'in arazi bağış kuruluşu olarak, üniversite tarım, mühendislik ve askeri taktikler dersleri verdi.

UW, o zamandan beri yaklaşık 13.500 öğrenci ve 700'den fazla öğretim üyesi ile büyük bir öğretim ve araştırma üniversitesine dönüştü. Varlığı boyunca, UW, Wyoming eyaletindeki tek dört yıllık üniversite olmuştur, ancak devletin topluluk kolejleriyle yakın bir ilişki sürdürmüştür.

Atletizm, tarımsal yayım, devlet ve federal ortaklıklar ve Enerji Kaynakları Okulu ve NCAR-Wyoming Süper Hesaplama Merkezi gibi daha yeni girişimler gibi programlar, neredeyse 125 yıldır birçok Wyoming sakini ve topluluğunun hayatında önemli roller oynamıştır.

Amerikan Miras Merkezi'ndeki Üniversite Arşivi, çevrimiçi dijital koleksiyonlarındaki önemli etkinlikler ve binlerce fotoğraf hakkındaki tarihi materyallere erişmek için harika bir kaynaktır.

Gurur Puanları

UW Pride sadece renkli kıyafetlerden daha fazlasıdır - zengin bir eğitim, keşif ve girişim mirasına dayanan ve Batı'nın ruhunu sembolize eden cesur bir tavırdır . UW, öğrencilerimizi, öğretim üyelerimizi, personelimizi, mezunlarımızı ve bağışçıları içeren kurumumuzu temsil eden bireylerin başarılarının yanı sıra Wyoming halkıyla olan eşsiz bağını da kutluyor.

UW Pride, Michael B. Enzi STEM tesisinden ve Buchanan Sahne Sanatları Merkezi'nden Üst Düzey Bilim Girişimi ve Mütevelli Heyeti Eğitim Girişimi'ne kadar kamu ve özel sektör katkılarıyla desteklenen tesis ve programlarda mükemmellik taahhüdümüzü de sergiliyor.

Sıkı öğrenin, sıkı oynayın. 100 yıldan uzun bir süredir, Pokes taraftarları en iyi Brown ve Gold'larını spor yaparken en sevdikleri UW atletik takımlarına tezahürat ediyorlar. Seçkin öğrenci sporcularımız hem NCAA Division IA'da hem de kulüp sporlarında yarışır ve sahada ve saha dışında mükemmellik için çaba gösterir. Pokes!

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Laramie

  East University Avenue,1000, 82071, Laramie

sorular