We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

Tanıtım

2006 yılında kurulan Hayatboyu Öğrenme Merkezi (C3L), Oldenburg Üniversitesi'nde bir araştırma merkezidir. Bilimsel bir enstitü olarak, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi (C3L), yenilikçi öğretim ve öğrenme biçimlerinin kullanılması ve kredi transferi prosedürlerinin geliştirilmesi ve uygulanması yoluyla Almanya'nın devam eden yükseköğretim sektöründe lider olmuştur. Kurslarımız, mesleki gelişimlerini sürdürmek isteyen veya kuruluşlarında sürekli eğitim programları geliştirmek için destek arayan şirketlerde ve kamu kurumlarında çalışan yetişkinlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. C3L, 70'den fazla eğitim geliştirme, araştırma ve öğrenme destek personeli kullanmaktadır ve 120'den fazla profesör C3L öğrencileri için kaliteli bir öğrenme deneyimi sunmaktadır.

138083_download.png

Oldenburg Carl von Ossietzky Üniversitesi, 1973 yılında Almanya'nın genç üniversitelerinden biri olarak kuruldu. Amacı, disiplinlerarası, ileri araştırmalarla toplumun 21. yüzyılda karşılaştığı en büyük zorluklara cevap bulmaktır.

Oldenburg kampüsündeki Pathways kısa: Üniversitenin akademik personeli ve idari personeli, disiplinlerarası bir yaklaşımla birlikte yakından çalışıyor. Birçoğu özel araştırma alanlarına, araştırma gruplarına ve mükemmellik Avrupa kümelerine entegre edilmiştir.

Üniversite dünya çapında 200'den fazla üniversiteyle yakın işbirliği içindedir ve ayrıca araştırma, eğitim, kültür ve işletme alanlarında üniversite dışı enstitülerle de bağlantılıdır.

Oldenburg Üniversitesi, 13.700'den fazla öğrenciyi meslek hayatı için hazırlıyor. Dil çalışmaları, kültürel çalışmalar ve beşeri bilimlerden eğitim bilimlerine, sanat ve müzikolojiye, ekonomik ve sosyal bilimler, matematik, bilgisayar bilimleri, doğa bilimleri ve 2012 yılında kurulan yeni tıp ve sağlık bilimleri programlarına kadar geniş bir yelpazede disiplinler sunmaktadır .

138084_download-1.png

Konumlar

  • Oldenburg

    Carl von Ossietzky Universität Oldenburg, Ammerländer Heerstraße 114-118, 26129, Oldenburg

sorular