Keystone logo
The University of Law Business School Online Çevrimiçi Mesleki Uygulama ile Stratejik İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Online

Çevrimiçi Mesleki Uygulama ile Stratejik İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı

Online

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11.300 *

Uzaktan Eğitim

* Ekim 2023 - Haziran 2024: 10.750 £ | Eylül 2024 - Haziran 2025

Tanıtım

Yeni MSc Strategic Business Management with Professional Practice Online kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Stratejik İşletme Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle istihdam fırsatlarını teşvik etmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Gelecekteki istihdam edilebilirliğinize güçlü bir şekilde odaklanarak, Stratejik İşletme Yönetimi alanındaki akredite Çevrimiçi İşletme Yüksek Lisansımız, size operasyonlar ve her iş alanının diğerini nasıl etkilediği ve etkilediği konusunda geniş bir anlayış sağlayacaktır. Küresel bağlamda stratejik iş ve yönetimin temel yönleri hakkında derinlemesine bilgi ve anlayış kazanacaksınız. İster yönetici, danışman, analist veya girişimci olun, kariyerinize başlamaya hazır olarak mezun olacak veya kariyerinizi bir sonraki seviyeye hızlandıracaksınız.

Öğrenciler, günümüzde işletmelerin karşılaştığı işletme ve yönetimin temel yönleri konusunda mükemmel bir temel oluşturacaklardır. Başarılı iş profesyonellerinin katkılarıyla tasarlanan ve çeşitli modülleri kapsayan bu program, profesyonel kariyeriniz için en iyi temele sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bu program, profesyonel olarak tanınan Chartered Management Institute yeterliliği ile akredite edilmiştir, böylece başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra derecenizin yanı sıra Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diploması için başvurabilirsiniz. Bu kurs aynı zamanda Chartered Institute of Marketing (CiM) tarafından 'Akredite Derece' olarak sunulmaktadır, yani öğrenciler sektörde tanınan nitelikleri hızlandırılmış bir hızda kazanabilirler.

Esnekliğin Tadını Çıkarın – Çevrimiçi kampüsümüzde öğrenim görmek, uzmanlığımız, deneyimimiz ve istihdam edilebilirlik odağımızın avantajlarından yararlanarak, belirlenen son tarihler dahilinde ve günün tercih ettiğiniz saatinde, kendi hızınızda ve diğer taahhütleriniz çerçevesinde çalışmanıza olanak tanır.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık lisans derecesinden 2:2 veya üzeri veya eşdeğer nitelikler
  • Uluslararası öğrenciler ayrıca, her bileşen için en az 5.5 IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi isterler.

harç

  • Ekim 2023 - Haziran 2024: £10,750
  • Eylül 2024 - Haziran 2025: 11.300 £

Kariyer yolu

Şirket yönetimi.

Okul Hakkında

sorular