Keystone logo
The University of Law Business School Online Çevrimiçi Profesyonel Uygulama ile Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Online

Çevrimiçi Profesyonel Uygulama ile Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı

Online

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11.300 *

Uzaktan Eğitim

* Ekim 2023 - Haziran 2024: 10.750 £ | Eylül 2024 - Haziran 2025

Tanıtım

Yeni Online Mesleki Uygulama ile Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans programımız 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Stratejik İşletme Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrenci istihdam fırsatlarını geliştirmeyi amaçlayan ikinci bir Profesyonel Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi Online Yüksek Lisans Programımız, yönetim veya işle ilgili İK yönetimi alanında kariyerinizi hazırlamanıza veya ilerletmenize olanak sağlamak üzere tasarlanmıştır. Pratik odaklı modüllerimiz size İnsan Kaynakları Yönetimi alanında derinlemesine bilgi sağlarken aynı zamanda istihdam edilebilirliğinize güçlü bir şekilde odaklanmanızı ve birçok işveren tarafından istenen temel aktarılabilir becerileri geliştirmenizi sağlayacaktır.

Bu kurs hem The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) hem de The Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edilmiştir. Bu, derecenizi tamamladıktan sonra CIPD sertifikasına ve Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diplomasına başvurma fırsatına sahip olacağınız anlamına gelir.

Esnekliğin Tadını Çıkarın – Çevrimiçi kampüsümüzde öğrenim görmek, uzmanlığımız, deneyimimiz ve istihdam edilebilirlik odağımızın avantajlarından yararlanarak, belirlenen son tarihler dahilinde ve günün tercih ettiğiniz saatinde, kendi hızınızda ve diğer taahhütleriniz çerçevesinde çalışmanıza olanak tanır.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık lisans derecesinden 2:2 veya üzeri veya eşdeğer nitelikler
  • Uluslararası öğrenciler ayrıca, her bileşen için en az 5.5 IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi isterler.

harç

  • Ekim 2023 - Haziran 2024: £10,750
  • Eylül 2024 - Haziran 2025: 11.300 £

Kariyer yolu

Şirket yönetimi.

Okul Hakkında

sorular