Keystone logo
The University of Law Business School Online Çevrimiçi Profesyonel Uygulama ile Siber Güvenlik Yönetimi Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Online

Çevrimiçi Profesyonel Uygulama ile Siber Güvenlik Yönetimi Yüksek Lisansı

Online

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11.300 *

Uzaktan Eğitim

* Ekim 2023 - Haziran 2024: 10.750 £ | Eylül 2024 - Haziran 2025

Tanıtım

Yeni MSc Cyber Security Management with Professional Practice Online kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Stratejik İşletme Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrenci istihdam fırsatlarını teşvik etmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Bu lisansüstü çevrimiçi derece, iş dünyası profesyonellerini, hızla gelişen mevcut teknolojik ortamımızda siber güvenliğin temel yönleri hakkında derin bir anlayışla donatmak için tasarlanmıştır. Özellikle bu program, siber güvenlik veri bilimi yönetiminde veya risk değerlendirmesi ve veri analizinin önemli bir rol oynadığı herhangi bir yönetimsel rolde kariyer gelişimi için beceri ve anlayış sağlayacaktır. Bu kursu tamamladıktan sonra, kariyerinizi üst düzeye taşıyacak ve gelecekteki kazancınızı en üst düzeye çıkaracak bilgi ve becerilere sahip olacaksınız.

Bu kurs, The Chartered Management Institute tarafından akredite edilmiştir, bu nedenle kursu başarıyla tamamladıktan sonra, derecenizin yanı sıra Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diplomasına başvurma seçeneğiniz olacaktır.

Esnekliğin Tadını Çıkarın – Çevrimiçi kampüsümüzde öğrenim görmek, uzmanlığımız, deneyimimiz ve istihdam edilebilirlik odağımızın avantajlarından yararlanarak, belirlenen son tarihler dahilinde ve günün tercih ettiğiniz saatinde, kendi hızınızda ve diğer taahhütleriniz çerçevesinde çalışmanıza olanak tanır.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık Lisans derecesi veya eşdeğer niteliklerden 2: 2 veya daha fazlası
  • Uluslararası gereksinimler - her bir bileşende en az 5.5 olan IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce seviyesi.

harç

  • Ekim 2023 - Haziran 2024: £10,750
  • Eylül 2024 - Haziran 2025: 11.300 £

Kariyer yolu

Siber Güvenlik ve Yönetim.

Okul Hakkında

sorular