Keystone logo
The University of Law Business School Online Çevrimiçi Profesyonel Uygulama ile Yüksek Lisans Proje Yönetimi
The University of Law Business School Online

Çevrimiçi Profesyonel Uygulama ile Yüksek Lisans Proje Yönetimi

Online

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 11.300 *

Uzaktan Eğitim

* Ekim 2023 - Haziran 2024: 10.750 £ | Eylül 2024 - Haziran 2025

Tanıtım

Yeni MSc Project Management with Professional Practice Online kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Stratejik İşletme Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrenci istihdam fırsatlarını teşvik etmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Çevrimiçi Yüksek Lisans Proje Yönetimi derecemiz, istihdam edilebilirliğe güçlü bir şekilde odaklanır ve öğrencilere proje yönetiminin temel yönleri hakkında bilgi ve anlayış sağlar. Çerçeveler, araçlar ve tekniklerin son teknoloji ürünü bir karışımıyla, öğrencilerin mükemmelleşmek için ihtiyaç duydukları profesyonel becerileri kazanmalarını sağlamak için gerçek dünyadan örnekler ve uygulama odaklı bir öğrenme yaklaşımı uyguluyoruz. İster bir kuruluşta bir pozisyon ister serbest proje yöneticisi olarak kendi işlerini kurmak olsun.

Bu kurs, The Chartered Management Institute tarafından akredite edilmiştir, bu nedenle kursu başarıyla tamamladıktan sonra, derecenizin yanı sıra Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diplomasına başvurma seçeneğiniz olacaktır.

Esnekliğin Tadını Çıkarın – Çevrimiçi kampüsümüzde öğrenim görmek, uzmanlığımız, deneyimimiz ve istihdam edilebilirlik odağımızın avantajlarından yararlanarak, belirlenen son tarihler dahilinde ve günün tercih ettiğiniz saatinde, kendi hızınızda ve diğer taahhütleriniz çerçevesinde çalışmanıza olanak tanır.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık Lisans derecesi veya eşdeğer niteliklerden 2: 2 veya daha fazlası
  • Uluslararası gereksinimler - her bir bileşende en az 5.5 olan IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce seviyesi.

harç

  • Ekim 2023 - Haziran 2024: £10,750
  • Eylül 2024 - Haziran 2025: 11.300 £

Kariyer yolu

Proje Yönetimi.

Okul Hakkında

sorular