Keystone logo

The University Of Aizu

A logo

Tanıtım

Sürprizle Dünyaya Çıkın

Dünyayı fetheden sonraki kişi sen olabilirsin

The University Of Aizu Üniversitesi, Japonya'da yalnızca bilgisayar bilimi ve mühendisliğine adanmış ilk üniversitedir. Bilgisayar bilimi ve mühendisliği, geniş uygulamalara sahip, umut verici ve son teknoloji bir disiplindir ve bilgi üretimi konusunda teknolojinin çekirdeği haline gelmektedir. "Yerel Topluluklardan Dünyaya Başlamak" ve "İnsanlık Bilgisini The University Of Aizu (insanlığın huzuru ve refahına katkıda bulunan atılımlar) kuruluş ilkesiyle, The University Of Aizu bilgisayar bilimi ve mühendisliği alanında araştırma ve eğitim yürütmüştür. Üniversitenin açılmasından bu yana dünyaya öncülük etmek, Japonya'daki diğer üniversitelerden daha üstün araştırma başarısı elde etmiş Japon olmayan öğretim üyeleri ile birlikte.

UoA

  1. Bilgiye dayalı toplumda liderlik yapacak yetenekleri besler.
  2. Yeni çağ için "bilgi" yaratacak ve kullanacak bilgisayar bilimcilerini ve çok yetenekli bilgisayar mühendislerini besler.
  3. Dünyada neredeyse yirmi ülkeden birinci sınıf öğretim üyelerine sahiptir.
  4. Diğer üniversiteler tarafından benzersiz bir olağanüstü bilgisayar ortamı sağlar.
  5. İngilizcenin ortak dil olarak kullanıldığı dünyaya açılır.
  6. Önceden düşünülmüş fikirlerden uzak, eleştirel düşünmeyi eğiterek ve meraklarını takdir ederek öğrencilerin gizli sınırsız yaratıcılığını destekler.

Kurumsal Hedefler

The University Of Aizu Misyonu, İnsanlığın Huzuru ve Refahına katkı sağlayacak keşifler ve icatlar yapmak için “İnsanlık İçin Bilgi The University Of Aizu ” veya başka bir deyişle misyon yapmaktır. The University Of Aizu , öğrencilerimizi birinci The University Of Aizu koyacak ve Fukushima Bölgesi, Japonya ve dünyanın sürdürülebilir büyümesi için yeniliklerle akademi'de çok iyi değerlendirilecek başarılar üretme sözü veriyor. Üniversite sloganı merak, hayal ve zorlu bir ruhla "Öncü Olarak Parla" dır.

Benzersiz özellikleri

Öncü Bilgisayar Bilimi Eğitimi

The University Of Aizu , Mac, Linux ve Solaris gibi UNIX tabanlı bir sistemi temel bilgisayar ortamına adapte etti, dahili operasyonlarla ilgili bilgilerin görünürlüğünü sağlamak ve ağ akışı da dahil olmak üzere yüksek toplam performans ve istikrarlı bir eğitim ve öğrenme ortamı gerçekleştirmek için. Bilgisayar Egzersiz Odaları ve Donanım Atölyelerinde kullanılan makine ve ekipmanlar üç yılda bir değiştirilir. Çoğu laboratuvar ve bilgisayar haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir.

Uluslararası Çevre

Tüm Dünyadan İşe Alınan Birinci Sınıf ve Birinci Sınıf Fakülte

Kuruluşundan bu yana The University Of Aizu tanıtılan uluslararasılaştırma sonucunda, Japonya ve denizaşırı ülkelerden seçkin bireyler seçtik ve bu alanlardaki başarılarını detaylı incelemelerle gözden geçirerek seçkin bir fakülte seçtik. Fakülte Japonca olmayan. Ayrıca, yurtdışı üniversiteler ile ortak araştırmaları teşvik ettik. Tüm dünyada 80'den fazla üniversite ve araştırma enstitüsü ile anlaşmalar yapıldı.

Yüksek İstihdam Oranı

Ortalama İstihdam Oranı% 100'e Yaklaştı

mezunlarımız her yıl yaklaşık% 100 oranında istihdam edilmektedir. Hem Japon hem de uluslararası öğrencilerimizin çoğu, özellikle yazılım geliştirme, elektronik ve iletişim teknolojisi ve ağ hizmetleri gibi çeşitli alanlarda ünlü Japon şirketlerinde iş teklifi alır ve çalışır. Personelimiz kariyer gelişimi hakkında birebir eğitim verebilir ve ayrıca öğrencilere iş bulma becerileri verebilir. Ayrıca, lider firmalardan istihdam konusunda görevli kişiler ve istihdam dergilerinden ilgili uzmanlar istihdam rehberlik toplantılarımıza davet edilmektedir.

Dünyaya Bir Giriş

Üniversitemizin uluslararası özellikleri, sadece uluslararası araştırmacılarımız için değil, aynı zamanda öğrencilerin dünyadaki lider rollerini oynayabilmeleri için çok sayıda fırsattan kaynaklanmaktadır. Öğrencilere, Japon ve denizaşırı şirketlerdeki stajlara, yarışmalara ve yarışmalara katılarak pratik bilgi edinme fırsatları sağlanmaktadır.

The University Of Aizu Web Sitesi

http://www.u-aizu.ac.jp/

Gelişmiş BİT Küresel Programı

http://www.u-aizu.ac.jp/sgu/program/freshman/index.html

Aizu Üniversitesine Giriş

https://www.youtube.com/watch?v=iy6NGm9awEw&t=51s

Konumlar

  • Aizu-Wakamatsu, Fukushima Pref., 965-8580, Aizuwakamatsu

sorular