Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

Tanıtım

Moda Üniversitesi'ne abone olma hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın

Profesyonellerden çevrimiçi moda tasarımını öğrenin

 • Dünyanın ilk ve en büyük çevrimiçi moda tasarımı ve iş video kütüphanesi
 • Moda kolej profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından verilen ders
 • Moda tasarımının tüm yönlerini öğreten 500'den fazla video dersine abone olun ve sınırsız erişimin keyfini çıkarın
 • Tüm dersler için mevcut olan önizlemelere göz atmak ve sitedeki birçok özel özelliği görmek için UniversityofFashion.com adresindeki University of Fashion web sitesini ziyaret edin.

Nasıl çalışır

Abonelik ile çalışıyoruz. University of Fashion'a abone olduğunuzda, 13 farklı moda disiplininde 500'den fazla dersimizin tümüne talep üzerine anında erişim elde edersiniz. Onları her zaman, her yerden izleyebilirsiniz. Çoğu okul, kurs başına ayrı bir öğrenim ücreti alır. Mezun olmadan önce bu ücretler birkaç bin dolara kadar çıkabilir. Ayrıca, bilmeniz gerekenleri öğrenmek için birkaç yıl boyunca okulun sınıflarına fiziksel olarak gitmeniz gerekir. Ancak, Moda Üniversitesi ile sadece 189 USD karşılığında, tüm kurslarımıza (500'den fazla) tam bir yıl boyunca erişimin keyfini çıkarabilir ve herhangi bir yerden moda tasarımını istediğiniz kadar hızlı veya yavaş bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Olarak Üretilen Dersler

University of Fashion'ın kütüphanesi, draping, model yapımı, moda sanatı, ürün geliştirme, CAD, dikiş, moda işi, örgüler, konferanslar ve çok daha fazlası gibi moda işinin ve moda tasarımının her yönünü gösteren yüzlerce ders içerir. Derslerimiz, hem modaya yeni başlayan öğrencileri hem de becerilerini geliştirmek isteyen deneyimli, profesyonel moda tasarımcıları ve ev kanalizasyonlarını eğitmek için Başlangıç, Orta ve İleri Düzey tarafından organize edilmektedir.

Profesyoneller Tarafından Öğretildi, Asla Amatörler

Derslerimiz yalnızca moda kolej profesörleri ve moda endüstrisi profesyonelleri tarafından verilmektedir.

Takip Edilmesi Kolay Dersler

Video derslerimiz, her şeyi adım adım nasıl yapacağınızı açıklar. Bazı videolarımız kısa, örneğin 10 dakika kadar. Ancak diğerleri bir buçuk saat koşar. Derslerimizin çoğu ortalama 30-40 dakika sürmektedir.

Bize herşeyi sor

Derslerimizi izlerken sorularınız olursa veya projelerimizden birinde çalışırken bir sorunla karşılaşırsanız bize yazmanız yeterli! Web sitemiz basit bir İletişim formu sağlar. Öğrencilerimizin sorularını neredeyse her zaman, hafta sonları bile 24 saat içinde yanıtlıyoruz.

Araçlar ve Malzemeler

Tüm derslerimiz, o dersin öne çıkan projesini oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız malzemelerin ve araçların bir listesiyle birlikte gelir. Gerekli bir araca aşina değilseniz veya ihtiyacınız olan sarf malzemelerinin bir kısmına veya tümüne sahip değilseniz, her aracın neye benzediğini ve ne yaptığını açıklayan ve çeşitli satın alma yolları sağlayan bir Moda Tasarım Araçları sayfamız var. ihtiyacın var.

Açıkça Görünür Gösteriler

Derslerimiz, profesyonel kameramanlar ve yüksek kaliteli kamera, aydınlatma ve kayıt ekipmanı kullanan ses teknisyenleri kullanılarak büyük, iyi aydınlatılmış bir stüdyoda profesyonelce üretilir. Tüm derslerimiz tasarımcının bakış açısıyla öğretilir, yani bir şeyi yaratırken yaptığınız gibi işinize tepeden bakmak. Bu, öğretmenin ne yaptığını yalnızca geriye dönük veya "ters" bir perspektiften görebileceğiniz bir gösteriyi önünüzde izlemekten çok daha iyi bir öğrenme yöntemidir.

Altyazılar ve Transkriptler

Tüm adım adım derslerimiz, eğitmenin derste söylediklerini tam olarak okuyabilmeniz için tam bir transkript içerir. Tüm videolarımız, daha anlaşılır olmaları için isteğe bağlı altyazılar da içerir.

Mükemmel Ses Kalitesi

Tüm derslerimiz, bir öğretmenin ekrandaki eylemlerine tam olarak karşılık gelecek şekilde zamanlanmış ayrı bir seslendirme parçası ile üretilir. Bir Moda Üniversitesi dersindeki her adımı her zaman duyabilir ve anlayabilirsiniz. Uzun, sıkıcı duraklamalar yok. Hatalar yok. Yaptırma yok.

Birçok Faydalı Moda Kaynakları

Derslerimizin çoğu, temel kavramları daha iyi anlamanıza, zorlu ölçüm hesaplamaları yapmanıza veya projenizi farklı boyuttaki modeller için özelleştirmenize yardımcı olacak faydalı, indirilebilir dosyalarla birlikte gelir.

Abonelerimizin çoğu Şu anda bir Moda Okuluna Kayıtlı

Moda okullarının büyük bir destekçisiyiz. Önemli bir dersi kaçırdıysanız, bir arkadaşınızın notlarını ödünç alsanız bile o gösteriyi yeniden oluşturmanın neredeyse imkansız olduğunu bilirsiniz. Yazılı kelimeler, bir eğitmen tarafından bir giysi yaparken kullanılan tüm karmaşık fiziksel hareketleri tarif edemez. Ancak, Moda Üniversitesi burada size gerçekten yardımcı olabilir! Muhtemelen, profesörünüzün sınıfta gösterdiği şeyi tam olarak göstermeye oldukça yakın bir dersimiz var.

Abonelerimiz, derslerimizi tekrar tekrar oynamayı, eğitmenin ne yaptığını izleyip ardından aynı adımları kendi kumaşlarını ve araçlarını kullanarak kendileri yapmayı seviyor. Ciddi öğrencilerimiz, öğretilen beceride gerçekten ustalaşana kadar eğitmenin derslerimizden birinde yaptığını birkaç kez tekrarlar. Bu, terim sona erdiğinde A veya C almak arasındaki fark olabilir. Dünyanın en iyi moda okullarından binlerce öğrenci, örgün moda eğitimlerini desteklemek ve ödevlerini ve özel projelerini tamamlamalarına yardımcı olmak için derslerimizi izledi.

Sertifikalar ve Dereceler

Sertifikalar veya resmi dereceler vermiyoruz. Öğrencilerimizin çoğu zaten tam zamanlı olarak çalışıyor veya bir moda okuluna devam ediyor. Öğrencilerimizin çoğu, daha sonra kendi tasarım işlerinde kendileri için çalışabilmeleri için Moda Üniversitesi'ne abone olurlar. Diğer Moda Üniversitesi öğrencileri, iyi bir moda okuluna devam edemeyecek kadar uzakta yaşıyorlar ya da bakmakla yükümlü oldukları çocukları var ve modayı yalnızca geceleri ya da hafta sonları öğrenebiliyorlar ya da gitme masraflarını karşılayamıyorlar. normal bir okula. Bu öğrencilere moda tasarımını öğrenmeleri için çok daha uygun fiyatlı ve esnek bir yol sunuyoruz. Yine de abonelerimiz geleneksel işverenlerden iş almak için eğitimimizi kullanabilir. Moda Üniversitesi öğrencileri, işverenlere derslerimizi kullanarak kendi yaptıkları giysilerin puanlarını göstererek yeterliliklerini işverenlere gösterirler. Bu, bir parşömen parçasından çok daha iyi bir yeterlilik kanıtı.

Faydaların Özeti

 • Tamamı profesyonel moda tasarımcıları tarafından verilen yüzlerce moda tasarımı video dersini içeren bir kütüphaneye sınırsız erişimin keyfini çıkarın
 • Günün veya gecenin herhangi bir saatinde, bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda veya tabletlerde, herhangi bir yerde öğrenin
 • Yazılı ders transkriptlerimizin tamamını okuyarak öğrenmenizi daha da güçlendirebilir
 • Sorularınıza hızlı yanıt alın. Sorularınızı yanıtlamaya ve sorunlarınızı çözmeye hazır deneyimli moda tasarımcılarından oluşan bir kadroya sahibiz.
 • Her ders için gerekli araç ve gereçlerin bir listesini ve birçoğu için bunları satın almanın kolay bir yolunu edinin.
 • Potansiyel işverenlere ve moda kolejlerine göstermek için yeni keşfedilen becerilerinizin görünür kanıtını oluşturun
 • Aboneliğinizle çok sayıda moda dersinin, tasarımcı röportajlarının, şirket ve müze turlarının ve daha fazlasının keyfini çıkarın.
 • Aboneliğinizle birlikte birçok kaynağımızdan ücretsiz olarak yararlanın, örneğin moda terminolojisi sözlüğümüzü kullanın, önerilen kitaplarımıza, dergilerimize ve bloglarımıza göz atın ve ücretsiz croquis indirin

Maliyet

Yıllık aboneliğimizin maliyeti yılda yalnızca 189 ABD Dolarıdır. Ayda 19,95 ABD Doları tutarında yinelenen bir aylık abonelik oranı da sunuyoruz. Karşılığında, tüm kaynaklarımıza ve video derslerimize sınırsız, isteğe bağlı erişim elde edeceksiniz. Her şey! Web'de etrafına bakın. Diğer çevrimiçi moda kurslarının çoğu, yalnızca bir sınıf için binlerce olmasa da yüzlerce dolara mal oluyor! Moda Üniversitesi'nden daha iyi bir değer asla bulamazsınız.

Tarihimiz

Moda Üniversitesi, Francesca Sterlacci tarafından kurulmuş ve geliştirilmiştir. Francesca, New York'taki Fashion Institute of Technology'den (FIT) mezun oldu. New York'ta Saks, Nordstroms ve dünyadaki diğer birçok lüks mağazaya satılan üst düzey bir tasarımcı etiketi olan Francesca Sterlacci Ltd'yi kurdu. Daha sonra FIT'de ders vermeye başladı ve sonunda moda tasarımı başkanlığına yükseldi. Francesca başta "Moda Deri Tasarımı", "Moda Endüstrisinin Tarihsel Sözlüğü" olmak üzere moda üzerine birçok yazı kitabı yazdı ve 2019'da 3 kitaplık bir dizi yazdı: "Yeni Başlayanlar için Dikiş Teknikleri", "Yeni Başlayanlar için Desen Yapımı Teknikleri" ve "Yeni Başlayanlar İçin Drapaj Teknikleri".

Moda Üniversitesi'ne abone olma hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın

Konumlar

 • New York

  220 Madison Ave. Suite PH-H

  sorular