Keystone logo

University of London (LLB)

A logo

Tanıtım

Dünyanın her yerinde değerli bir University of London yeterlilik belgesi edinin.

1858 yılında, öğrencilerin kendi ülkelerinde birinci sınıf eğitime erişebilmelerini sağlayan, dünyanın en eski uzaktan ve esnek öğrenim sağlayıcısı oldu. 180'in üzerinde ülkede 50.000'den fazla öğrenciyle, mesafeli ve esnek çalışmada küresel bir lider olarak kalmaya devam ediyoruz.

Dünya Sınıfına Katıl

Dünya çapındaki itibarımız, 18 Üye Kuruluşu ve dokuz uzman araştırma enstitüsü tarafından onaylanmıştır. Bunların arasında, University College London, King's College London ve London School of Economics ve Siyaset Bilimi alanlarında dünyanın en üst düzey üniversitelerinden bazıları bulunmaktadır.

Bu kurumlar, niteliklerin üniversiteler, işverenler ve belirli mesleki ve yasal kurumlar tarafından değer verilmesini ve tanınmasını sağlayarak kurslarımız için akademik liderliği sağlar.

Başarınız, akademik mükemmellik ve dürüstlüğün sicili üzerine kurulmuştur. Üye Kuruluşlarınızın yüksek itibarımız ve kalite güvence süreçlerimiz göz önüne alındığında, University of London nitelikleri, nerede çalışırsanız kullanın, aynı yüksek standarttadır.

Uzaklık, çevrimiçi ve esnek öğrenme

Kariyerinizi geliştirmek veya değiştirmek, ya da size ilham veren bir konu edinmek istiyorsanız, sunabiliriz:

·esneklik

·çalışma materyalleri

· Öğrenme desteği

· Doğru nitelikler.

Ayrıca, seçtiğiniz rotayı desteklemek için onayladığınız bir yerel eğitim merkezine kayıt olabilirsiniz.

Size uygun bir tempoda çalışın

Bizimle çalışmak için hayatınızı devam ettirmeniz gerekmez. Esnek çalışma sürelerimiz - tam zamanlı ya da yarı zamanlı seçenekler - ile çalışmalarınızı ailenize ve çalışma taahhütlerinize uyarlamanıza izin verir.

Nerede olursanız olun öğrenin

Eğer iş için seyahat ediyorsanız veya yurtdışına taşınmayı planlıyorsanız, endişelenmeyin - sizinle birlikte eğitim alabilirsin. Sınavlarınızı tüm dünyadaki sınav merkezlerinde de yapabilirsiniz.

Konumlar

  • Student Advice Centre University of London Senate House Malet Street London WC1E 7HU, , UK Online

sorular