Keystone logo
© BIMM University
UP Learn Business School LTD

UP Learn Business School LTD

UP Learn Business School LTD

Tanıtım

Biz Kimiz

UP Learn Business School LTD hedeflenen bir İngilizce dil kursu veya çevrimiçi Pazarlama dersleri almak isteyen öğrencilerin, profesyonellerin ve şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuştur.

Dijital Pazarlama, İnsan Kaynakları ve İşletme Koçluğu alanında Yüksek Lisans programı gibi her seviye için işletme kursları sunuyoruz. Ayrıca İş İngilizcesi ve resmi Cambridge ESOL sınavlarına hazırlık, IELTS, CV ve İş Görüşmesi hazırlığı sunuyoruz. Canlı ve harmanlanmış kurslarımız, Londra bölgesindeki şirketler için çevrimiçi veya yüz yüze de mevcuttur.

2022'den bu yana, işinizde size yardımcı olmak ve pazarlama hedeflerinize çok hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için 9 canlı pazarlama stratejisi oturumuyla birlikte gelen yeni "Profesyoneller ve şirketler için Acemi Eğitim Kursumuzu" da sunuyoruz.

Şu anda , mezunlar ve profesyoneller için İngilizce ve İtalyanca dillerinde Dijital Pazarlama Yönetimi alanında çevrimiçi bir Yüksek Lisans sunarak, işler ve üniversiteler için dijital pazarlama becerilerini geliştirmenizi sağlıyoruz.

Doğrudan evinizden %100 İngilizce yeterliliği elde etmenize yardımcı olacak, anadili İngilizce olan profesyonel bir ekibimiz var.

Kurslar, Skype/Zoom aracılığıyla veya hafta sonu da dahil olmak üzere gereksinimlerinize uygun zamanlarda yapılacaktır.

Hangi okul?

UP Learn Business School LTD 2018 yılında Londra, Birleşik Krallık'ta bir İngilizce Dil Okulu olarak kuruldu ve ardından 2019 yılında profesyonellere, öğrencilere ve şirketlere üst düzey, yüksek kaliteli eğitim sağlamayı amaçlayan tam teşekküllü bir İşletme Okulu olarak uzmanlaştı.

Halihazırda çevrimiçi bir platform biçiminde ve dünyanın her yerinden uluslararası öğrencilerin katılımıyla sunulan Dijital Pazarlama Yüksek Lisansı ve hem genel hem de sağlamayı amaçlayan Sosyal ve Etkileyici Pazarlama gibi çok çeşitli kurslar mevcuttur. ve sosyal medyada nasıl gerçek bir uzman olunacağına ve dolayısıyla moda endüstrisinde ve ayrıca perakende, catering ve diğer birçok pazar sektörü gibi diğer alanlarda nasıl Etkileyici olunacağına dair pratik bilgiler. Şimdi Etkileyen en yaygın iş pozisyonu ve gelecekte daha da artacak, bu nedenle UP Learn Business School LTD , bu özel alandaki kaynakları eğitmek için hızlı, etkili ve üst düzey bir formül düşündü.

4 ay süren yarı zamanlı Kursumuz, her şeyi daha esnek bir şekilde yönetmeniz için akşam saatlerinde iş ve eğitimi uzlaştırmanıza olanak tanır. Özel ihtiyaçları olan kişiler için, ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış bir Master oluşturma imkanı da sunuyoruz.

Kişisel ihtiyaçlara göre yarı zamanlı ve tam zamanlı kurslarla öğrencilerimize hem ödeme açısından hem de didaktik organizasyon açısından esnek çözümler sunuyoruz. Derslerimiz, gerçek hayata ve Dijital ve Influencer Pazarlama dünyasına dayalı, çok etkileşimli ve pratiktir.

Ayrıca çalışanlarınız ve daha fazla kariyer gelişimi için şirket içi eğitim kursları düzenliyoruz.

Ne yapıyoruz - Zoom'da

Günümüzün yoğun yaşam tarzı, kendinizi öğrenmeye, hobilerinize veya ilgi alanlarınıza ayırmanıza her zaman izin vermiyor.

UP Learn Business School LTD sizin için doğru çözümü buldu. Artık çevrimiçi dersleri takip edebilir ve evinizin rahatlatıcı ortamında kanepenizin veya yatağınızın rahatlığında doğrudan İngilizce veya Pazarlama öğrenebilirsiniz .

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerden yüksek kaliteli dersler alacaksınız. Öğretmeniniz hafta sonu da dahil olmak üzere akşam geç saatlere kadar müsait olacaktır.

Sınırlı zamanı olan ve hafta sonu da dahil olmak üzere herhangi bir zamanda çevrimiçi dersleri tercih eden kişiler için mükemmeldir.

Zoom derslerimiz normalde hafta içi bir İngilizce kursuna gitmeye vakti olmayan kişiler için ilk tercihtir. Bu nedenle akşam saat 22:00'ye kadar bu hizmeti veriyoruz.

Tüm çevrimiçi sınıflar için ve ev ödevi, kılavuzlar ve ödevler gibi ihtiyacınız olan tüm materyalleri indirmenize ve ilerlemenizi izlemenize izin vermek için özel LMS Platformumuzu kullanıyoruz.

Derslerimiz, farklı seviyeleri ve özel talepleri yönetme konusunda geniş deneyime sahip, Anadili İngilizce olan kişiler tarafından verilmektedir. Dersler, sosyal durumları daha iyi anlamak için İngilizce Dilbilgisi, konuşma, dinleme, kelime dağarcığı ve video izleme dahil olmak üzere kapsanan tüm konularla etkileşimlidir. Öğretmenlerimiz hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmenize yardımcı olacağından ve size en iyi kaliteyi rekabetçi bir fiyata sunacağından hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Çevrimiçi dersler için güçlü ve güvenilir bir internet bağlantısına ve bir masaüstü veya dizüstü bilgisayara, dizüstü bilgisayara veya iPad'e ihtiyacınız olacak. Akıllı telefonlarda dersler mümkündür, ancak ideal değildir. Kulaklıklar veya kulaklıklar ve harici bir mikrofon avantajlı olabilir. Zoom veya benzeri bir uygulamayı kullanabilmeniz gerekecek.

Konumlar

  • London

    128 CITY ROAD, EC1V2NX, London

    sorular