Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
upGrad

upGrad

upGrad

Tanıtım

upGrad, yüksek online eğitimde küresel bir liderdir. En son teknoloji, pedagoji, endüstri ortakları ve birinci sınıf öğretim üyeleriyle, küresel olarak öğrencilerimiz için sürükleyici çevrimiçi öğrenme deneyimleri yaratıyoruz. upGrad'da yaşam, bizimle birlikte dünyanın dört bir yanındaki insanlar için kariyer inşa edeceğinizin belirgin memnuniyetiyle birlikte gelir.

Misyonumuz, öğrencilerimizin istedikleri sonuçları elde etmelerini sağlamaktır. 2015 yılında kurulan yükseltme, dünya çapında 50'den fazla ülkede 1 milyondan fazla kayıtlı öğrenciyi etkiledi. Bu size iyi geliyorsa, sizi yanımızda görmekten mutluluk duyarız ve birlikte daha büyük başarılar elde edebiliriz.

upGrad'dan Talep Becerileri hakkında bilgi edinin

Learn Platformu Ne Hakkında - upGrade

Öğrenme platformlarımız, kişinin anlayışını ilerletmek için bilgi edinmenin harika bir yoludur. Bu açık platform, meraklı insanların disiplinleri daha iyi anlamaları için mükemmel bir yoldur. Esneklik, maliyet etkinliği ve en önemlisi sektörle ilgili içerikleri öğrenme fırsatı, öğrenme platformumuzun yükseltme konusundaki popülerliğinin arkasındaki başlıca nedenlerdir.

Bilginizi ilerletmek istiyorsanız, bu fırsatı konuyu daha iyi anlamak için de kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman ve yeri seçebilir ve işinize devam edebilirsiniz. Ayrıca, bilgi açığınızı belirleyebilir ve buna göre yörüngenize en uygun öğrenme materyalini seçebilirsiniz.

Bu öğrenme materyalleri, öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine olanak tanıyan veri bilimi, teknoloji ve yönetim gibi hemen hemen tüm alanlarda mevcuttur. upGrad, öğrencilerine konuların kısa bir açıklaması şeklinde oldukça güçlü bir içerik sunar.

upGrad'da, en yeni müfredata erişme fırsatı bulacaksınız. Sektörle ilgili müfredat, öğrencilerini sektöre hazır hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu öğrenme materyallerinin yardımıyla kariyerinizi ilerletebilir ve daha iyi iş fırsatları elde edebilirsiniz. Öğrenme yolculuğunda size katılmaları için arkadaşlarınızı, meslektaşlarınızı veya akranlarınızı da davet edebilirsiniz.

Konumlar

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

    sorular