Keystone logo
USC Rossier School of Education

USC Rossier School of Education

USC Rossier School of Education

Tanıtım

139710_button2.png


USC Rossier School of Education 'nin ("ross-EAR" olarak telaffuz edilir) misyonu, liderleri uygulama, araştırma ve politika yoluyla eğitim eşitliğini sağlamaya hazırlamaktır. Kentsel ortamlarda öğrenme fırsatlarını ve sonuçlarını iyileştirmek ve tarihsel olarak marjinalize edilmiş grupları etkileyen eşitsizlikleri ele almak için çalışıyoruz. Öğrencilerimize, içinde çalıştıkları toplulukların kültürel bağlamına değer vermeyi ve saygı duymayı ve politikaları ve uygulamaları şekillendiren güç sistemlerini sorgulamayı öğretiyoruz. Yenilikçi düşünce ve araştırma yoluyla, en zorlu eğitim sorunlarını çözmeye çalışıyoruz.

USC Rossier School of Education , dünyanın önde gelen özel araştırma üniversitelerinden biri olan Güney Kaliforniya Üniversitesi'nin bir parçasıdır. Los Angeles'ın kalbinde yer alan USC, öğrencilere öğrenmeleri için zengin bir kentsel ortamın yanı sıra araştırma ve çalışma için birçok uluslararası fırsat sunar.

İstatistik

USC'de öğrenciler, her akademik yılda 5.000'den fazla uluslararası öğrenci dahil olmak üzere 50 eyaletten ve 110 ülkeden gelmektedir.

    Konumlar

    • USA Online

      USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular