Keystone logo

University of South Florida College of Pharmacy

A logo

Tanıtım

Güney Florida Üniversitesi (USF) Lisans, yüksek lisans, uzmanlık ve doktora derecelerini sunan büyük, kamuya açık 4 yıllık bir üniversitedir. USF Sistemi, ayrı olarak üç akredite edilmiş üç kurumdan oluşur: USF; USF St. Petersburg; Ve USF Sarasota-Manatee. 49.000'den fazla öğrenciye hizmet veren USF Sistemi, yıllık 1.6 milyar dolarlık bir bütçeye sahip ve kamu ya da özel üniversiteler arasında araştırma harcamalarında ülkenin 41'inci sıralamasında yer alıyor. USF, öğrencinin başarısına adanmış etkili bir küresel araştırma üniversitesi olma konusunda gurur duyuyor.

USF Eczacılık Koleji (COP) USF Sistemi içindeki 14 kolejden biridir. USF COP, USF Health Partners'ın bir parçası olan USF Health kuruluşunun bir parçasıdır. USF Health, University of South Florida, Morsani College of Medicine, Hemşirelik Yüksekokulu, Halk Sağlığı Koleji, Eczacılar Koleji, Okulun ortaklığıdır. Biyomedikal Bilimler ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bilimleri Okulu; Ve USF Sağlık Doktorları. USF Health, öğrenci başarısına adanmış yüksek etkili, global bir araştırma üniversitesi olan South Florida Üniversitesi'nin ayrılmaz bir parçasıdır.

USF COP, "sağlığın devrim yaratması" nı amaçlayan USF COP'un misyonuna uygun olarak Lisansüstü Programlar Ofisi'ni (OGP) kurdu. COP'de lisansüstü eğitim vizyonu, öğrencilerin ve fakülte için çeşitli öğrenme ortamı yaratarak eczacının çeşitli alanlarında öğretmenlik (hem çevrimiçi hem de yüz yüze) kursları da dahil olmak üzere ileri teknoloji araştırma eğitimini ve eğitimini geliştirmeyi ve ileri düzeydeki Gelişmekte olan teknolojileri kullanarak öğrenme fırsatları.

OGP'nin stratejik hedefleri şunları içerir:

 • Çeşitliliği yansıtan yerli ve yabancı işe alım, kayıt ve lisansüstü öğrencilerin kalıcılığını arttırmak
 • Lisansüstü öğrencilerin akademik deneyimini ve yaşam kalitesini yükseltmeye çalışmak
 • Araştırma fonlarını takip etmek ve yüksek lisans öğrencilerinin başarısı için fırsatlar yaratan araştırmalar yapmak ve yayınlamak
 • Lisansüstü öğrenci araştırmalarını teşvik eden yaratıcı girişimler geliştirmek için diğer USF Kolejleri ve SUS kurumlarıyla ortaklık kurmak
 • Disiplinlerarası lisansüstü programlarının geliştirilmesinde lider olarak hizmet etmek.

Eğitim programlarına lisansüstü sertifikalar ve Farmasötik Nanoteknoloji Biliminde Yüksek Lisans programları dahildir. Felsefe Doktoru (Doktora) yetersiz gelişmedir. Gurur Noktaları:

 • Dr Shyam Mohapatra, USF COP Yüksek Lisans Programları Dairesi'nin kurucu ortağı dekanı, FL Inventors Hall of Fame'in bir üyesidir. Biyomedikal nanoteknolojiye katkılarından dolayı açılış endüksiyon töreninde yer alan altı buluş sahibinden biriydi. Bu indüksiyon onu klima ve soğutucu mucitinin, Gatorade'nin mucidi ve Thomas Edison'un saflarına yerleştirdi.
 • 2016 mali yılında USF Sistemi, 458,5 milyon dolarlık sözleşme ve hibe rekoru ile ödüllendirildi.
 • USF sistemi, Fikri Mülkiyet Sahipleri Birliği / NAI (2015) 'e göre tüm üniversiteler arasında ABD üniversiteleri için verilen ABD patentleri için kamu üniversiteleri arasında uluslar arası alanda 9. sırada ve dünya çapında 21. sırada yer almaktadır.
 • USF Tampa, Kiplinger'in Kişisel Finansmanı tarafından 2016'da Kamu Okullarında (# 66) En İyi 100 Değerden biri seçildi.
 • South Florida Üniversitesi Üniversitesi, 130 farklı ülkeyi temsil eden yaklaşık 50.000 öğrenciden oluşan bir öğrenci grubuna ev sahipliği yapmaktadır.
 • US News and World Report (USNWR) USF Tampa'yı Gaziler için En İyi Üniversite olarak seçti (2016).

Konumlar

 • 12901 Bruce B. Downs Blvd. , 33612, Tampa

sorular