We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Domus Academy
UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi

UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi

UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi

Tanıtım

Guglielmo Marconi Üniversitesi İtalyan İtalyan Eğitim Bakanlığı ve ABD'de ilk ve tek İtalyan akredite üniversite tarafından akredite edilmiş ilk online üniversite.

14.000'in üzerinde öğrencisiyle, Üniversite Guglielmo Marconi geleneksel öğrenme ortamında ötesine bakarak, önemli araştırma ve yenilik katılır, bu tür konferanslar, atölye çalışmaları ve metodolojileri seminerler gibi geleneksel faaliyetleri ile katılarak yenilikçi ileri teknoloji çözümleri kullanımını teşvik etmektedir.

Üniversite mücadelesi onların değerlerini elde etmek ve misyon esnek saatler, sürekli kayıt, çevrimiçi sınıflar, sanal laboratuvarları ve simülasyon ile lisans ve lisansüstü eğitim almak çeşitli fırsatlar sunarak tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak. Araştırmamız faaliyetleri öğrencilerin bilgilerini uygulamak ve pratik deneyim eğitim kazanabilir iyi donanımlı laboratuvarlarda, üretim ofis ve Marconi Studios Sinematik Arts tarafından desteklenmektedir.

eğitim modeli

% 100 çevrimiçi

eğitim modeli çevrimiçi% 100 ve modern sanal kampüs içinden uygulanmaktadır. Tüm etkinlikler yerde bir bilgisayar veya mobil cihaz üzerinden tek erişim internet ile de yapılabilir:

 • Her öğrenci kendi günlük aktivitelerini ihmal etmeden çalışmaya en uygun zamanı seçebilir.
 • Kampüse Bağlandıktan sonra, öğrenciler öğretmenleri veya meslektaşları ile iletişim kurmak için eğitim ve araçlar için dijital kaynaklara erişebilir.
 • Tüm öğrenci ilerleme sanal kampüs doğrudan değerlendirilir.

Bir çalışma aracı olarak iPad

Her öğrenci bir çalışma aracı olarak ev nesil iPad de alır. iPad rahatça kampüse bağlanmak ve dikkatle öğretmenler ve dersler için gerekli olan diğer kaynaklar tarafından seçilen çeşitli e-Kitap erişebilirler.

Değerlendirme

programların kalitesini sağlamak için, öğrencinin haftalık değişik faaliyetlerle değerlendirilir:

 • Tartışma forumları
 • Öğrenciler kaldırdı sorunları tartışmak veya öğretmen tarafından gerçek vakalar incelenerek analiz.
 • görevler
 • Her görev bizzat ders öğretim olarak nitelenir.
 • Online testler
 • Öğrencilerin hemen başarılarını bilmesi için testler otomatik sanal kampüs tarafından nitelikli.

uluslararası öğretmenler

Bütün öğretmenler her ders alanında akademik eğitim, kapsamlı çalışma tecrübesi ve uluslararası deneyime uzman var.

Çalışma sağlanır ve şüpheler öğrencilerin yapılır çözüme edildiği öğretmenleri ile Her ders videokonferans.

İzleme ve sürekli destek

Eğitim süreçleri akademik kalitenin titiz standartlarını karşılamak ve öğrencilerin sürekli izleme ve Öğrenci Servisleri Merkezi'nden profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından yürütülen onların öğrenme sürecini destekler.

Konumlar

 • Rome

  Università degli Studi Guglielmo Marconi Via Plinio, 44 , 00193, Rome

sorular